Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 17/04/2015

(17/04/2015, Saat: 12:54)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yok öyle Listeme eklerim falan Mustafa Bey,
iphone'un satışa çıkması kadar izdiham olmasada yine ben tertibatımı
alıp öğleden önce dükkanınıza çıkartma yapacağım kısmetseBig Grin

Smile Bekleriz her zaman ama gelmeden haberleşelim malum gümrük işleri belli olmaz.

Cvp: İMPA Ticaret - Romario82 - 17/04/2015

Abi hayırlı işler. Gelecek olan partide GFT sürprizi de olur mu acaba? ?

Cvp: İMPA Ticaret - ts9funk - 17/04/2015

Muhle R-41 ne zaman gelecek Mustafa Bey,tarih belli mi?

(17/04/2015, Saat: 18:03)Romario82 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi hayırlı işler. Gelecek olan partide GFT sürprizi de olur mu acaba? ?

Süpriz yok malesef Sad

(17/04/2015, Saat: 18:09)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhle R-41 ne zaman gelecek Mustafa Bey,tarih belli mi?

Önümüzdeki haftaiçi kesin gelir.

Cvp: İMPA Ticaret - Straht - 18/04/2015

@impaticaret

Mustafa bey iyi akşamlar,

Yakın gelecekte PannaCrema veya Saponificio Varesino gibi ufak İtalyan sabun üreticilerini stoklarınızda görme ihtimalimiz var mı? I coloniali gibi lüks ve satılcağı belli olmayan bir markayı bile forumda isteği olmadan çok önce stoklarınıza eklemiştiniz ve bizi bu bol çeşitlerle sevindirmiştiniz. Acaba bu küçük üreticiler için de geçerli olur mu Smile

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 18/04/2015

Sizede iyi akşamlar dilerim.
I colonialinin yeri ayrı Smile
Pannacrema ihtimal dahilinde.
Sizi sevindirebildiysem ne mutlu bana Smile

Cvp: İMPA Ticaret - Aleksey - 18/04/2015

Küçük üreticilere geçeceksek, Jabonman (yeni adı Eufros) da tavsiye ederim Mustafa Bey. İletişim bilgileri lazım olursa mesaj atmanız yeterli.

Cvp: İMPA Ticaret - Bruce - 18/04/2015

(18/04/2015, Saat: 21:30)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret

Mustafa bey iyi akşamlar,

Yakın gelecekte PannaCrema veya Saponificio Varesino gibi ufak İtalyan sabun üreticilerini stoklarınızda görme ihtimalimiz var mı? I coloniali gibi lüks ve satılcağı belli olmayan bir markayı bile forumda isteği olmadan çok önce stoklarınıza eklemiştiniz ve bizi bu bol çeşitlerle sevindirmiştiniz. Acaba bu küçük üreticiler için de geçerli olur mu Smile

2 yıl önce Stelvio-Garda rotası dönüşünde Saponificio Varesino sabunu bir arkadaşımız almıştı, Varese sabunu diye kalmıştı aklımda, o zamanlar "5'li Fax sabun neyine yetmiyor çok boş işler peşinde koşuyorsun." demiştim de adama, utandım şimdi Smile

Cvp: İMPA Ticaret - Straht - 18/04/2015

(18/04/2015, Saat: 23:04)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2 yıl önce Stelvio-Garda rotası dönüşünde Saponificio Varesino sabunu bir arkadaşımız almıştı, Varese sabunu diye kalmıştı aklımda, o zamanlar "5'li Fax sabun neyine yetmiyor çok boş işler peşinde koşuyorsun." demiştim de adama, utandım şimdi Smile

Komşum ne demişler büyük lokma ye büyük laf etme Smile Bende 4-5 yıl kadar önce ya bu insanlar ne kadar boş ne kadar geri kalmış jilet,köpük falan uğraşıyorlar mis gibi elektrikli makineler varken demiştim, o konuya hiç girmiyorum bile Big Grin