Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - onurcakmak - 13/04/2015

Mustafa bey, @impaticaret

Fiyat listenizde olan bir ürün websitenizde mevcut değil, elinizde mevcutsa ekleyebilir misiniz? Resmini aşağıya ekliyorum. Sipariş vereceğim şimdi. Selamlar

2h360yv.jpg

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 13/04/2015

(13/04/2015, Saat: 17:58)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey, @impaticaret

Fiyat listenizde olan bir ürün websitenizde mevcut değil, elinizde mevcutsa ekleyebilir misiniz? Resmini aşağıya ekliyorum. Sipariş vereceğim şimdi. Selamlar

2h360yv.jpg

Tamamdır birazdan eklerim.
Ürün mevcut.

Cvp: İMPA Ticaret - btoprak - 13/04/2015

(11/04/2015, Saat: 10:32)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim Emre Bey, Amin.
Daha öncede bahsetmiştim,meraktan girdiğim iş bataklık gibi içine çekiyor Smile

Güzel ticaret yapıyorsunuz, inşallah sizin için bataklık olmaz Mustafa bey.

Cvp: İMPA Ticaret - Machete - 14/04/2015

(13/04/2015, Saat: 20:18)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel ticaret yapıyorsunuz, inşallah sizin için bataklık olmaz Mustafa bey.

peki ürün listenizdeki proraso aftershave menthol yazan kolonya- splash bir ürün mü? yoksa losyon mu?

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 15/04/2015

(14/04/2015, Saat: 23:23)Machete Adlı Kullanıcıdan Alıntı: peki ürün listenizdeki proraso aftershave menthol yazan kolonya- splash bir ürün mü? yoksa losyon mu?

Splash değil, normal tıraş kolonyası.
Splash ürünlerin kokuları hafifletilmiş, formülü seyreltilmiş oluyor.

Cvp: İMPA Ticaret - Machete - 17/04/2015

(15/04/2015, Saat: 01:02)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Splash değil, normal tıraş kolonyası.
Splash ürünlerin kokuları hafifletilmiş, formülü seyreltilmiş oluyor.

teşekkürler Mustafa Hocam. proraso pre-after shave krem gelicek demiştiniz. onun için şimdiden ön sprariş alabilir miyim? tükenmeden adımız listeye yazılsın Smile

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 17/04/2015

(17/04/2015, Saat: 01:17)Machete Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teşekkürler Mustafa Hocam. proraso pre-after shave krem gelicek demiştiniz. onun için şimdiden ön sprariş alabilir miyim? tükenmeden adımız listeye yazılsın Smile

Rica ederim, ön siparişe gerek yok, kısmet olursa pazartesi stokta olacak.
Gönderirim.

Cvp: İMPA Ticaret - taskind - 17/04/2015

Floid black ile il coloniali de pazartesi gelecek kargonuzda olacak mı yoksa biraz daha bekleyecekmiyiz Mustafa komşum

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 17/04/2015

(17/04/2015, Saat: 11:42)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Floid black ile il coloniali de pazartesi gelecek kargonuzda olacak mı yoksa biraz daha bekleyecekmiyiz Mustafa komşum

Merhabalar Taşkın Bey.
Yazdıklarınız dahil birçok ürün Pazartesi gelecek kısmetse.
En kısa sürede fiyatlarını tespit edip listeme eklerim.

Cvp: İMPA Ticaret - taskind - 17/04/2015

(17/04/2015, Saat: 12:04)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar Taşkın Bey.
Yazdıklarınız dahil birçok ürün Pazartesi gelecek kısmetse.
En kısa sürede fiyatlarını tespit edip listeme eklerim.

yok öyle Listeme eklerim falan Mustafa Bey,
iphone'un satışa çıkması kadar izdiham olmasada yine ben tertibatımı
alıp öğleden önce dükkanınıza çıkartma yapacağım kısmetseBig Grin