Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 10/04/2015

(10/04/2015, Saat: 21:39)jazzmo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bilgilendirme için teşekkürler.. kısaca extrashaving üzerinden yapılan alışverişler'de ödenen kargo bedeli ile ptt kapıda ödeme aynı.
bu arada, semogue fırça çeşitlerinden getirmeyi düşünüyormusunuz acaba?
Semogue hep aklımda ama sıra gelmedi Smile
Semogue 1305 , 830 , 1250 , 620 modelleri çok satılıyormuş.

Cvp: İMPA Ticaret - ckeskin - 10/04/2015

(10/04/2015, Saat: 21:32)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey, Speick Men Active ürünleri gelecek mi stoğunuza?

Komşum ben pek memnun kalmadım tavsiye edemem. Normal Speick daha başarılı.

Cvp: İMPA Ticaret - onurcakmak - 10/04/2015

(10/04/2015, Saat: 23:49)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ben pek memnun kalmadım tavsiye edemem. Normal Speick daha başarılı.

Ben içeriğini karşılaştırdım, Normal çeşidinden daha fazla içerik var, sadece balmumu ve lavanta yağı eksik. Yüzü canlandırma etkisi varmış. Siz nesinden memnun kalmadınız? Köpük kalitesi mi, cildde bıraktığı his mi?

İçerik karşılaştırması şöyle;

Speick Men
Water, Potassium Stearate, Potassium Palmitate, Potassium Cocoate, Glycerin, Sodium Stearate,Sodium Palmitate, Cera flava (Beeswax), Sodium Cocoate, Cetyl Palmitate, Potassium Myristate, Sodium Myristate, Lavandula angustifolia (Lavender Oil), Valeriana

Speick Active Men
Aqua (Water), Potassium Stearate, Potassium Palmitate, Potassium Cocoate, Glycerin, Sodium Stearate, Sodium Palmitate, Sodium Cocoate, Potassium Myristate, Cetyl Palmitate, Beta Vulgaris (beet) Root Extract, Hydrolyzed Corn Starch, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Valeriana Celtica (Speick) Extract, Poria Cocos Extract, Phragmites Kharka Extract, Perfum (Fragrance), Potassium Laurate, Sodium Myristate, Sodium Silicate, Sodium Thiosulfate, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Cvp: İMPA Ticaret - ckeskin - 11/04/2015

(10/04/2015, Saat: 23:57)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben içeriğini karşılaştırdım, Normal çeşidinden daha fazla içerik var, sadece balmumu ve lavanta yağı eksik. Yüzü canlandırma etkisi varmış. Siz nesinden memnun kalmadınız? Köpük kalitesi mi, cildde bıraktığı his mi?

İçerik karşılaştırması şöyle;

Speick Men
Water, Potassium Stearate, Potassium Palmitate, Potassium Cocoate, Glycerin, Sodium Stearate,Sodium Palmitate, Cera flava (Beeswax), Sodium Cocoate, Cetyl Palmitate, Potassium Myristate, Sodium Myristate, Lavandula angustifolia (Lavender Oil), Valeriana

Speick Active Men
Aqua (Water), Potassium Stearate, Potassium Palmitate, Potassium Cocoate, Glycerin, Sodium Stearate, Sodium Palmitate, Sodium Cocoate, Potassium Myristate, Cetyl Palmitate, Beta Vulgaris (beet) Root Extract, Hydrolyzed Corn Starch, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Valeriana Celtica (Speick) Extract, Poria Cocos Extract, Phragmites Kharka Extract, Perfum (Fragrance), Potassium Laurate, Sodium Myristate, Sodium Silicate, Sodium Thiosulfate, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Komşum içerik artınca daha iyi olacak diye bir kaide yok. Ben koruyuculuğundan ve kayganlığından normali kadar memnun kalmadım. Normali çok daha iyi sonuç veriyor bence.

Cvp: İMPA Ticaret - onurcakmak - 11/04/2015

(11/04/2015, Saat: 01:00)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum içerik artınca daha iyi olacak diye bir kaide yok. Ben koruyuculuğundan ve kayganlığından normali kadar memnun kalmadım. Normali çok daha iyi sonuç veriyor bence.

İçerik konusunda haklısın komşum. Ben bu karşılaştırmayı yapınca, ve içerik neredeyse aynı olup, bir de ek özellikleri olunca daha iyi olur diye düşündüm. Almanyadan bir arkadaşa aldıracağım, kanıma girdin şimdi, heralde ikisini birden aldıracağım artık Smile Tavsiyen için sağol

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 11/04/2015

(11/04/2015, Saat: 01:03)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İçerik konusunda haklısın komşum. Ben bu karşılaştırmayı yapınca, ve içerik neredeyse aynı olup, bir de ek özellikleri olunca daha iyi olur diye düşündüm. Almanyadan bir arkadaşa aldıracağım, kanıma girdin şimdi, heralde ikisini birden aldıracağım artık Smile Tavsiyen için sağol

Klasik çok farklı kendine has kokusu var.
Active bildiğiniz lime kokusu.

Cvp: İMPA Ticaret - Bruce - 11/04/2015

(10/04/2015, Saat: 23:49)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ben pek memnun kalmadım tavsiye edemem. Normal Speick daha başarılı.

Bir de Mustafa Bey normal TOBS Jermyn St. sabun getirse Smile

Cvp: İMPA Ticaret - Romario82 - 11/04/2015

Abi TOBS'dan ürün yelpazen genişleyecek mi?

Cvp: İMPA Ticaret - naayi - 11/04/2015

(11/04/2015, Saat: 01:33)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir de Mustafa Bey normal TOBS Jermyn St. sabun getirse Smile

Hocam, yok mu senin Ingiltere seyahati yakin zamanda? Gitmisken bize de getirsen Smile

Cvp: İMPA Ticaret - Bruce - 11/04/2015

(11/04/2015, Saat: 02:00)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam, yok mu senin Ingiltere seyahati yakin zamanda? Gitmisken bize de getirsen Smile

Üstad, ben ki Taylor of Old Bond Street'e gidip Jermyn St. alamadan iki kat sandalwood ile dönmüş adamım Big Grin şaka bir yana benim gelecek seneye kadar zor görünüyor, hatta sonrası için de epeyce zor, iş ve ev mevzularında çetrefilli dönemler başlıyor.