Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 01/04/2015

(01/04/2015, Saat: 18:13)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cellanın daimi dağıtıcısı olması Mustafa beyin beni de sevindirdi, açıkcası nemlendirme etkisinden dolayı açık ara tercih ettiğim sabunlardan bir tanesi Cella Smile Hayırlı olsun diyelim Mustafa bey Wink

Tüm dostlara teşekkür ederim. Sizler olmazsanız bu girişimler olmaz Smile

Cvp: İMPA Ticaret - m y r - 02/04/2015

Peki şimdi Cella sabun 30 lira yerine 20 lira olacak mı? Yeni fiyat listenizde hiç Cella ile alakalı fiyat göremedim sanki Smile

Cvp: İMPA Ticaret - ckeskin - 02/04/2015

(02/04/2015, Saat: 10:16)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki şimdi Cella sabun 30 lira yerine 20 lira olacak mı? Yeni fiyat listenizde hiç Cella ile alakalı fiyat göremedim sanki Smile

10 TL olacak komşum. Görmedin mi konu başlığını? Big Grin

Cvp: İMPA Ticaret - eskiuyemnt - 02/04/2015

Yahu bunaltıp durmayın adamı, Big Grin

10 lira mı, 20 lira mı, Rolleyes

Zararına mı satıcak,satsa nasıl ayakta kalıcak,

Mustafa bey elinden geleni yapıyo, takip ediyorum..

Cvp: İMPA Ticaret - m y r - 02/04/2015

Bence ilk partiyi bedava dağıtmalı Sakar Şakir gibi, "bugün bedava, yarın parayla" Ya da önce tartıp sonra satma yöntemini de deneyebilir Smile

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 02/04/2015

(02/04/2015, Saat: 10:16)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki şimdi Cella sabun 30 lira yerine 20 lira olacak mı? Yeni fiyat listenizde hiç Cella ile alakalı fiyat göremedim sanki Smile

m y r @ Ürünler gelince fiyatlandırma yapabileceğim Smile
mornetto @ Eyvallah hocam Smile
cihankeskin @ Cihan Bey 10TL imkansız ama Türkiye'deki Arkocuların 1/10una cella kullandırabilsem 20TL nin altına düşer.
Şuanda 20 ila 30TL arasında bir fiyatı olacağını tahmin ediyorum.

Cvp: İMPA Ticaret - theunnamed - 02/04/2015

Seçim yatırımı gibi olmuş, Cella 10 Lira Olacaaaak!!

Valla harikulade olur her ne kadar cella ile yıldızımız barışmamış (malumunuz fırça rodajında kullandım Big Grin) olsa da bir şansı daha hakediyor Big Grin

Cvp: İMPA Ticaret - ckeskin - 02/04/2015

(02/04/2015, Saat: 10:32)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: m y r @  Ürünler gelince fiyatlandırma yapabileceğim Smile
mornetto @ Eyvallah hocam Smile
cihankeskin @ Cihan Bey 10TL imkansız ama Türkiye'deki Arkocuların 1/10una cella kullandırabilsem 20TL nin altına düşer.
Şuanda 20 ila 30TL arasında bir fiyatı olacağını tahmin ediyorum.

Elbette fiyatlar konusunda elinizden geleni yaptığınızı biliyoruz Mustafa Bey. 1 Nisan konusuna istinaden latife yaptım Smile

Cvp: İMPA Ticaret - Hellhound - 02/04/2015

Özellikle İngiliz fırça, sabun ve kremler konusunda İmpa Ticaret Avrupa'ya kıyasla çok daha uygun fiyatlı. Artisan ürünler dışında tüm koleksiyonu İmpa'dan temin ettim desem yeridir. Teşekkürler Mustafa Bey!

Cvp: İMPA Ticaret - anesthesia - 02/04/2015

Hayirli olsun distrubitorlugunuz, cok sevindim.

Forumumuzun gercek hizmetidir