Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - ckeskin - 18/03/2015

Mustafa Bey elinden geldiğince ekliyor. Eğer rica ederseniz özellikle merak ettiğiniz ürünlerin fotoğraflarını da ekler.

Cvp: İMPA Ticaret - emre-sti - 18/03/2015

google yazınca çıkıyor resimlr

Cvp: İMPA Ticaret - ckeskin - 19/03/2015

Mustafa Bey. Merkur 37c bekleyelim mi? Smile

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 19/03/2015

(19/03/2015, Saat: 17:26)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey. Merkur 37c bekleyelim mi? Smile

Selamlar Cihan Bey,
Görüşemiyoruz Smile
30 gün civarı aceleniz yoksa bekleyelim.

(19/03/2015, Saat: 18:29)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar Cihan Bey,
Görüşemiyoruz Smile
30 gün civarı aceleniz yoksa bekleyelim.

Haklısınız Mustafa Bey. Geçen sefer geldiğimde hanım çekiştirdi. Şu ara da çok fazla seyahat var bir türlü uğrayamadım yanınıza. Benim hiç acelem yok. Smile

Cvp: İMPA Ticaret - eskiuyemnt - 19/03/2015

(19/03/2015, Saat: 18:38)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haklısınız Mustafa Bey. Geçen sefer geldiğimde hanım çekiştirdi. Şu ara da çok fazla seyahat var bir türlü uğrayamadım yanınıza. Benim hiç acelem yok.  Smile

Yaaa bunu seviyorum işte....

Dışarıyla bağlantıyı olabildiğince İmpaya tevdi ederek,

biz güvenilir, bildiğimiz, sevdiğimiz yerden almalıyız Sleepy Sleepy

(19/03/2015, Saat: 18:47)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaaa bunu seviyorum işte....

Dışarıyla bağlantıyı olabildiğince İmpaya tevdi ederek,

biz güvenilir, bildiğimiz, sevdiğimiz yerden almalıyız Sleepy  Sleepy

Kayınpederin de DE ile tıraş olduğunu öğrendim. Şimdi çaktırmadan ev ahalisi bana ne kullanıyorsa onun fotoğraflarını yollayacak. Ben de ona göre bir İmpa'ya yakın zamanda uğrayacağım ufak bir hediye almaya kayınpedere kısmetse. Hani babamdan başladım, kayınpeder falan böyle devam edeceğiz galiba Big Grin

Cvp: İMPA Ticaret - eskiuyemnt - 19/03/2015

(19/03/2015, Saat: 18:58)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kayınpederin de DE ile tıraş olduğunu öğrendim. Şimdi çaktırmadan ev ahalisi bana ne kullanıyorsa onun fotoğraflarını yollayacak. Ben de ona göre bir İmpa'ya yakın zamanda uğrayacağım ufak bir hediye almaya kayınpedere kısmetse. Hani babamdan başladım, kayınpeder falan böyle devam edeceğiz galiba Big Grin

Ne şanslısın be üstad.

Aile boyu ohh miss Rolleyes

Cvp: İMPA Ticaret - ts9funk - 19/03/2015

Bende impa dan Cella ve Brut aldım kayın pedere, DE ci yapamadım ama Cella ve Brut ile alıştırmaya çalışıyorum. Semogue 1305 ile de takviye olacak.

Cvp: İMPA Ticaret - Romario82 - 21/03/2015

Abi inan olsun şöyle geniş bir yelpazeyle GFT ürünleri de o raflara koyarsan benim diyen yabancı sitelerden dükkanın bırak eksiği fazlası olur. Ne olur şu hizmeti bize sun