Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - OnLyTNT - 28/12/2014

Üstad Shark Super Chrome, Shark Stainless Steel gibi kör bir jilet değil ve gayet konforu yerinde. Barley ile denemiştim, SS gibi çekiştirmemişti çene bölgesinde, boyunda son derece konforlu ve rahattı. Aşırı keskin bir bıçak değil ve dediğiniz gibi artistik hareketlere izin veriyor. Tıraş sonrası hissiyatını hatırlamıyorum yalnız. Bir sonraki tıraşımda tekrar kullanayım ben bunu.

Geçen burada sordum çok pahalı fiyat verdiler almadım. Uygun fiyata bulursam stoklayacağım bunlardan. Kafamda dönüp duruyordu kaç zamandır Mustafa Bey getirir mi diye. Sanırım SS olanı var elinde şu an.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 28/12/2014

(28/12/2014, Saat: 23:33)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad Shark Super Chrome, Shark Stainless Steel gibi kör bir jilet değil ve gayet konforu yerinde. Barley ile denemiştim, SS gibi çekiştirmemişti çene bölgesinde, boyunda son derece konforlu ve rahattı. Aşırı keskin bir bıçak değil ve dediğiniz gibi artistik hareketlere izin veriyor. Tıraş sonrası hissiyatını hatırlamıyorum yalnız. Bir sonraki tıraşımda tekrar kullanayım ben bunu.

Geçen burada sordum çok pahalı fiyat verdiler almadım. Uygun fiyata bulursam stoklayacağım bunlardan. Kafamda dönüp duruyordu kaç zamandır Mustafa Bey getirir mi diye. Sanırım SS olanı var elinde şu an.

Dogru üstad karton kutu var, plastik kutu gelirse buradan bildiririm.

İMPA Ticaret - Aleksey - 28/12/2014

Feather icin tarih var mi Mustafa Bey?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 29/12/2014

(28/12/2014, Saat: 23:54)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feather icin tarih var mi Mustafa Bey?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üzgünüm kesin tarih yok.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 29/12/2014

JOLIE 120GR ALUM BLOK STOKTA :

2j43f9e.jpg

geltir.com/thread-4949.html

Cvp: İMPA Ticaret - virtue051 - 31/12/2014

merhaba

impta ticaret de geleneksel tıraş a ait pek çok araç gereç bulabiliriz sanırım ? en yakın zamanda uğrayayım.

Cvp: İMPA Ticaret - idegerli - 31/12/2014

Yeni tanıdığım ve Türkiye'de de başka örneğine rastlamadığım İmpa Ticaret'ten yaptığım alışverişten çok memnun kaldığımı belirtmek istedim.Gerçi forumda arkadaşlar zaten gerekli açıklamaları yapmışlar ama ben de tıraşseverlere memnuniyetimi belirtmek istedim.Edwing Jagger 89 traş makinem ve best badger traş fırçamla ilk traşımı oldum ve çok memnun kaldım.Mustafa GÖNEN Bey'den alışverişlerim devam edecek kesinlikle.Bizi yurt dışı sitelere mahkum olmaktan kurtardığı ve Türkiye'de böyle bir hizmet verdiği için kendisine bu forum aracılığıyla tekrar teşekkür ederim.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 31/12/2014

(31/12/2014, Saat: 15:49)idegerli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni tanıdığım ve Türkiye'de de başka örneğine rastlamadığım İmpa Ticaret'ten yaptığım alışverişten çok memnun kaldığımı belirtmek istedim.Gerçi forumda arkadaşlar zaten gerekli açıklamaları yapmışlar ama ben de tıraşseverlere memnuniyetimi belirtmek istedim.Edwing Jagger 89 traş makinem ve best badger traş fırçamla ilk traşımı oldum ve çok memnun kaldım.Mustafa GÖNEN Bey'den alışverişlerim devam edecek kesinlikle.Bizi yurt dışı sitelere mahkum olmaktan kurtardığı ve Türkiye'de böyle bir hizmet verdiği için kendisine bu forum aracılığıyla tekrar teşekkür ederim.

Estağfirullah İsmail Bey o sizin iyiliğiniz.Ürünlerimizi güle güle kullanın.
İşin maddi yönü çok önemli değil,sadece sevdiğim işi yapıyorum,kalender,muhabbet edilebilir insanlarla muhatap oluyorum.sizlere faydalı olabildiysem nemutlu Smile
Tüm arkadaşlara teşekkür eder, nice mutlu yıllar dilerim.

Cvp: İMPA Ticaret - agieda - 31/12/2014

(31/12/2014, Saat: 15:49)idegerli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni tanıdığım ve Türkiye'de de başka örneğine rastlamadığım İmpa Ticaret'ten yaptığım alışverişten çok memnun kaldığımı belirtmek istedim.Gerçi forumda arkadaşlar zaten gerekli açıklamaları yapmışlar ama ben de tıraşseverlere memnuniyetimi belirtmek istedim.Edwing Jagger 89 traş makinem ve best badger traş fırçamla ilk traşımı oldum ve çok memnun kaldım.Mustafa GÖNEN Bey'den alışverişlerim devam edecek kesinlikle.Bizi yurt dışı sitelere mahkum olmaktan kurtardığı ve Türkiye'de böyle bir hizmet verdiği için kendisine bu forum aracılığıyla tekrar teşekkür ederim.

Türkiye'de az sayıda kalan, "Esnaf gibi Esnaftır"...

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 14/01/2015

Bugün stoklara giren ürünler:

Ach Brito Lavanta Kolonya 215ml
Ach Brito Lavanta 125gr Banyo Sabunu
Ach Brito Lavanta Tıraş Kremi 100gr
Antigua Barbería Jiletli Ustura ( Ahşap Saplı)
Feather 10Lu Jilet
Floid Suave Aftershave 150ml
Gillette 7 o´clock SharpEdge 5li Jilet
Gillette 7 o´clock Super Stainless 5li Jilet
I Coloniali After Shave Emulsion 100ml
I Coloniali Mango Oil Tıraş Sabunu Terra Cotta Kase 100ml
I Coloniali Tıraş Kremi Rhubard 100ml
Mitchell´s Wool Fat Banyo Sabunu 150g
Musgo Real After Shave Classic 100ml
Musgo Real Classic Tıraş Kremi 100ml
Mühle Tıraş Fırçası Taşıma Kabı
Myrsol ´Metilsol´ Astringent After Shave 180ml
Myrsol After Shave ´Fórmula C´ 180ml
Myrsol Emulsion Pre/After 180ml
Myrsol Lemon After Shave 180ml
Old Spice EDT Original 100 ml (dökme)
Proraso Eucalyptus Tıraş Sabunu 150ml.
Proraso Kan Durdurucu Jel 10ml
Proraso Sandalwood & Shea Butter Tıraş Sabunu 150ml.
Speick After Shave Balm 100ml
Speick Tıraş Kremi 75ml
Tobs Avocado Tıraş Kremi Tüp 75ml
Tobs Natural Tıraş Kremi Kase 150gr.
Tobs Traş Kremi Kase 60ml
Truefitt & Hill Sandalwood Tıraş Kremi Kase 190gr

Gün içinde fiyatları listeme ekleyeceğim.