Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - Mehmet Kiraz - 25/12/2014

(23/12/2014, Saat: 15:51)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Old Spice banyo sabunu 6lı stoklarda

30c0npw.jpg

geltir.com/thread-4949.html

İşte buna sevinirim bir Old Spice sever olarak Big Grin Uzun zamandır Türkiye'ye gelmesini istediğim üründü bar sabunu Old Spice'ın, umarım talep olur. Yeni katalog ürünleri hayırlı olsun Mustafa Bey Smile

(23/12/2014, Saat: 02:01)mkb1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle desteklerim parfüm işi güzel olur Mustafa bey . Özellikle after shave li cofrelere bizden talep olur

mkb1907 komşumu destekliyorum, Tabac olayı hatta harika olur ne yalan söyleyeyim parfümlü aftershaveli kofreler. Uzun zamandır aldığım parfümlerde kalıcılık durumu konusunda benimde şüphelerim var. İnternetten alışverişe ise çok fazla sıcak bakmıyorum diyelim çünkü fos çıkma ve sahte çıkma ihtimali çok yüksek ürünlerin.

(18/12/2014, Saat: 18:23)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Az önce uğradım impaya Mustafa bey e selam verip diş fırçası ve brüt sabun alıp kaçtım, fazla kalınca insan kendine mani olamaz oradaSmile

Sent from my iPhone using Tapatalk

@ tipsol @impaticaret

desenize oraya gidince ben ciddi şekilde batacağım. Hayaller Merkur gerçekler Rimei gibi olacak Şubattaki alışverişim, öyle gözüküyor Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 25/12/2014

PINAUD PUDRA
LECTRIC SHAVE PRE-SHAVE LOSYON
STOKLARDA....

2e3vjnr.jpg
m7by3n.jpg

geltir.com/thread-4949.html

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 26/12/2014

Dün Mısırlı Lord jiletin sahibi, kafilesiyle birlikte işyerimizi bastı Smile Nerden öğrendiyse en çok jilet ve alet çeşidinin bizde olduğunu öğrenmiş, Edwin Jagger de Türkiye mümessilimiz İmpa deyince adam kalkmış gelmiş.
Gelelim esas konumuza, fabrikanin sahibi her tıraş aletinden birer adet satınaldı, futur ve progres ile çok ilgilendi, bizde bu modeller üzerinde çalışıyoruz,kısmet olursa benzerlerini yapacağız dedi.
Lord'un dünya çapında 4 fabrikası varmış ve genç sahibi atılımlar yapacağız dedi,
İnşallah tüm tıraşseverlere faydalı bişeyler yapar Smile

İMPA Ticaret - btoprak - 26/12/2014

Güzel ve ilginç bir haber Mustafa bey. Bakalım belki de Lord tercih markalarımız arasına girer ileride Smile.

Sent from my iPad using Tapatalk

İMPA Ticaret - nihilistraki - 26/12/2014

Tıraş dünyası sizi konuşur oldu mustafa bey
Lord zaten iyi bir jilet umarım iyi bir şeyler çıkar.

Cvp: İMPA Ticaret - ihtilaf - 28/12/2014

Mustafa Bey,
Kutulu Shark Chrome var mı ?

CCSHARKSC.jpg

Cvp: İMPA Ticaret - OnLyTNT - 28/12/2014

(28/12/2014, Saat: 21:42)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey,
Kutulu Shark Chrome var mı ?

CCSHARKSC.jpg

Çok yaşayın ihtilaf üstadım, aynısını ben soracaktım Big Grin.

Cvp: İMPA Ticaret - ihtilaf - 28/12/2014

(28/12/2014, Saat: 21:50)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok yaşayın ihtilaf üstadım, aynısını ben soracaktım Big Grin.

Tesadüf Hocam Çok yaşayın sizde !

@OnLyTNT Shark yorumunuz nedir ?

Bir kaç kutu vardı,hep hediye verdim,dağıttım.Düzenli kullanmadan stok eridi.
Geçenlerde kullanmaya başladım.Beğendim.
Super Iridium'a benziyor biraz daha kör olabilir.Günlük hızlı tıraşlar ve DE alet ile artistlik figürler yapanlar için ideal jilet.
En beğendiğim yönü,kazınan deri altında kalan sakallar uzarken sorun yapmıyor.Sakal uçları törpülenmiş gibi oluyor ,elinizi sakallarınıza ovuşturunca sakallar batmıyor.
Gömlek kravat zorunluluğum olsa jiletlerimden biri olur