Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - moonstars - 16/12/2014

Hocam geo f trumper sabunda getirseniz cok guzel olur

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 16/12/2014

(16/12/2014, Saat: 15:37)moonstars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam geo f trumper sabunda getirseniz cok guzel olur

GFT ile görüştüm, şartları çok ağır, yolunuz açık olsun dedim , ters düştük Smile

Cvp: İMPA Ticaret - ihtilaf - 16/12/2014

Mustafa Bey,
MWF nin hangi ürünleri var ?
MWF kokusuna benzeyen losyon,splash neler var elinizde.
Selamlar

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 16/12/2014

(16/12/2014, Saat: 19:27)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey,
MWF nin hangi ürünleri var ?
MWF kokusuna benzeyen losyon,splash neler var elinizde.
Selamlar

Seramik kaseli sabunu var sadece. Lanolin benzeri kokulu aftershave yok.
En yakın speick olabilir.

Cvp: İMPA Ticaret - ihtilaf - 16/12/2014

(16/12/2014, Saat: 20:23)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seramik kaseli sabunu var sadece. Lanolin benzeri kokulu aftershave yok.
En yakın speick olabilir.

Teşekkür ederim.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 18/12/2014

Yeni ithal macunlarımız emmrinizde :

i39vkl.jpg

Cvp: İMPA Ticaret - agieda - 18/12/2014

En sonunda Sırf İmpa ticareti sömürmek için üşenmeyip İstanbul!a geleceğim. İnternetten olmayacak bu iş.

Bir de Mustafa Bey yanlış anlamazsanız nacizane bir önerim olacak.

Buradaki konu başlığını takip etmesem ne getirdiğinizi anlamam mümkün değil. Sanal Pazar'da ki ürünleriniz çok kısıtlı. Oraya bakan elinizde sadece listelenmiş ürünlerin olduğunu sanacak. Daha Extrashaving sitenizi bile yeni keşfettim, satılanları görünce dumura uğradım ancak sanıyorum oradakiler bile sattıklarnızın yarısı.
Acaba diyorum yavaş yavaş ta olsa sattığınız belli başlı önemli ürünleri Sanalpazar'a da yükleseniz, oradan takip etmek hem sizin hem bizler için daha kolay olmaz mı?

İMPA Ticaret - merg - 18/12/2014

mustafa beyin satilik basligindaki sabit ilanini biliyor musunuz hocam? orada liste halinde tum urunleri mevcut bir kisminin fotograflari da var

Cvp: İMPA Ticaret - agieda - 18/12/2014

(18/12/2014, Saat: 12:09)merg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mustafa beyin satilik basligindaki sabit ilanini biliyor musunuz hocam? orada liste halinde tum urunleri mevcut bir kisminin fotograflari da var

Merg Bey;
Zaten buradan takip ediyorum. Ama yeni gelen ve gelmekte olan ürünlerin fotoğrafları yetmiyor, yeni pek çok ürünün fiyatı yok. Artı Sanal Pazar'a fiyat yansımaları da farklı olabiliyor, son fiyat haliyle yanıltabilir.. Benim ki tabi ki nacizane kardeşçe bir tavsiye...

İMPA Ticaret - merg - 18/12/2014

ustadim bu basligi kastetmiyorum.ilanlar/satilik basligi altindaki listeden bahsediyorum yanlis anlasmadik degil mi?o listede fiyatsiz urun yok.cogu da fotografli imcelemeleri de forumun ilgili basliklarinda cogunun var

edit: android sistemli cepten girildiginde sabitlenmis konulari goremedim.ozellikle son guncellemeden olabilir.ayni sorun fark eden var mi acaba?