Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

İMPA Ticaret - GecayS - 08/06/2020

Ben de bugün Misafir oldum.
Güzel sohbetleri ve kahveleri için teşekkürederim.
82e937d99722f62f10cf56af2253590d.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: İMPA Ticaret - Mükremin - 08/06/2020

Mustafa Bey Merhaba,
stokta olmayan jiletlerin ne zaman geleceği konusunda bir öngörünüz var mı?

Cvp: İMPA Ticaret - İsmetaltan - 08/06/2020

(08/06/2020, Saat: 20:27)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de bugün Misafir oldum.
Güzel sohbetleri ve kahveleri için teşekkürederim.
82e937d99722f62f10cf56af2253590d.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Keyifli tiraslarin daim olsun abi pişti olmuşuz hep o tarkan abi yakti seni beni emre abiyi. @tarkaner abi Big Grin

Cvp: İMPA Ticaret - Perseus - 09/06/2020

Mustafa Bey sabun stoklarınız ne zaman yenilenecek acaba? Heyecanla bekliyoruzSmile

RE: Cvp: İMPA Ticaret - FearOfATG - 09/06/2020

(08/06/2020, Saat: 23:33)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keyifli tiraslarin daim olsun abi pişti olmuşuz hep o tarkan abi yakti seni beni emre abiyi. @tarkaner abi Big Grin
@tarkaner sap üreticisi olabilir. Bilgi birikim var onda, Razorock için saplar Odunpazarı'nda bir atölyede üretildi diye tahmin ediyorum. Big Grin

Cvp: RE: Cvp: İMPA Ticaret - İsmetaltan - 09/06/2020

(09/06/2020, Saat: 11:05)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @tarkaner sap üreticisi olabilir. Bilgi birikim var onda, Razorock için saplar Odunpazarı'nda bir atölyede üretildi diye tahmin ediyorum. Big Grin

@tarkaner abi gec cevapliyo hep muhtemel son etikete bakip gerisini atliyo. Odunpazari konusu olabilir tarkan abi yapar beklerim ve şaşirmam. Big Grin

İMPA Ticaret - tarkaner - 09/06/2020

@İsmetaltan
@FearOfATG

Mekan fark etmez, talep olsun yeter. Rahmetli Babam, istesinler donumu satarım, yeterki değerini versinler derdi.

Volan (Sap) kolay, knot işini çözmek lazım. Evlerdeki tüm halılar artık yıllardır sentetik iplik. Shaggy halılar size ne kadar yumuşak geliyor.. Antep Polipropilen den halı ipliği ve halı konusunda üs oldu. Her renk, her boy ve kalite üretiliyor.

Bana şaka ile gelirsiniz ama ben sizi üretici yaparım

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: İMPA Ticaret - İsmetaltan - 09/06/2020

(09/06/2020, Saat: 13:57)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @İsmetaltan
@FearOfATG

Mekan fark etmez, talep olsun yeter. Rahmetli Babam, istesinler donumu satarım, yeterki değerini versinler derdi.

Volan (Sap) kolay, knot işini çözmek lazım. Evlerdeki tüm halılar artık yıllardır sentetik iplik. Shaggy halılar size ne kadar yumuşak geliyor.. Antep Polipropilen den halı ipliği ve halı konusunda üs oldu. Her renk, her boy ve kalite üretiliyor.

Bana şaka ile gelirsiniz ama ben sizi üretici yaparım

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@tarkaner yaparsin sen abi hic suphem olmadi elimden gelen bisey olursada bende varim abi Big Grin macera olur.

Cvp: İMPA Ticaret - sohayli - 18/06/2020

@impaticaret Razorock Game Changer 0.84 düz modeli gelecek mi acaba?

Cvp: İMPA Ticaret - dikdik_s - 23/06/2020

Firefox tarayıcı ile siteye ilk girdiginde şu gorunumle karsılasan varmıdır benim gibi. Herhangi bir linke tıklayınca normala donuyor ama ilk girdigimde son donemde boyle gozukuyor nedense.

50034878791_d0c2cd0aaa_z.jpg