Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - solidas - 24/04/2020

Mustafa bey figaro adında bir marka var cella gibi acıbademli bir tıraş kremi 2 euro yurt dışı satış fiyatı ithal etseniz. Biz geleneksel tıraşcılar bayram etse.

Cvp: İMPA Ticaret - Alfred - 24/04/2020

(24/04/2020, Saat: 20:27)solidas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey figaro adında bir marka var cella gibi acıbademli bir tıraş kremi 2 euro yurt dışı satış fiyatı ithal etseniz. Biz geleneksel tıraşcılar bayram etse.

Cella'dan da iyi bir sabun bence. Keşke dediğiniz gibi getirebilse Mustafa Bey.

Cvp: İMPA Ticaret - solidas - 26/04/2020

Merhaba mustafa bey old spice ürünlerini bilirsiniz şimdilerde migros da her yerde var ma orjinal formülü kullanan tasarım vs. hindistan üretimi olanlar onlardan ithal edemez misiniz ? Çğu forumlarda herkes nerde o eski old spice kokusu filan demişler hindistan üretimi olan orjinal OLD SPİCE SHULTON formülünü kullanıyor.

Cvp: İMPA Ticaret - Sailor - 28/04/2020

Mustafa bey zaza marka saç kesme makinası getirtmiş ,fiyatı uygun bi alet ilgilenenlere duyurulur ürün internet sitesinde mevcut

Cvp: İMPA Ticaret - 3RD1 - 30/04/2020

Sorulmuş muydu hatırlamıyorum Mustafa Bey ancak TOBS'lar ne zaman gözüküyor? Smile

Cvp: İMPA Ticaret - zorsakal - 01/05/2020

Selamlar Mustafa bey
ROCKWELL 6C gunmetal gelme ihtimali var mı?

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 01/05/2020

(24/04/2020, Saat: 20:27)solidas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey figaro adında bir marka var cella gibi acıbademli bir tıraş kremi 2 euro yurt dışı satış fiyatı ithal etseniz. Biz geleneksel tıraşcılar bayram etse.

Figaro gerçekten f/p ürünüdür ama şimdilik beklemede kalacak Sad

(26/04/2020, Saat: 15:04)solidas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba mustafa bey old spice ürünlerini bilirsiniz şimdilerde migros da her yerde var ma orjinal formülü kullanan tasarım vs. hindistan üretimi olanlar onlardan ithal edemez misiniz ? Çğu forumlarda herkes  nerde o eski old spice kokusu filan demişler hindistan üretimi olan orjinal OLD SPİCE SHULTON formülünü kullanıyor.

Hindistan ile1 kere ticaret yaptım , ilk ve son oldu Smile
Zor bir ülke Smile

(30/04/2020, Saat: 10:42)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorulmuş muydu hatırlamıyorum Mustafa Bey ancak TOBS'lar ne zaman gözüküyor? Smile

Tıraş kremleri ithalatı için %40 lık gümrük vergisinin kaldırılma tarihi olan 9. ay ı beklemekteyim.
Geçici dediler ama kalıcı olursa o da büyük sıkıntı.

(01/05/2020, Saat: 16:02)zorsakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar Mustafa bey
ROCKWELL 6C  gunmetal gelme ihtimali var mı?

Gunmetal gelebilir ama salgın günlerinde kesin tarih veremiyorum.

Cvp: İMPA Ticaret - zorsakal - 01/05/2020

hızlı cevap geldi Mustafa beyden :-)

büyük ihtimal (sabredemem gibi ) pazartesi krom ROCKWELL 6C siparişi vereceğim. :-)

Cvp: Rimei tıraş aleti - KRAL - 02/05/2020

rimei extrashaving den alsak kargo ne tutar bilen varmı?

Cvp: Rimei tıraş aleti - impaticaret - 02/05/2020

(02/05/2020, Saat: 18:35)KRAL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: rimei extrashaving den alsak kargo ne tutar bilen varmı?

Ben biliyorum, izninizle kimseyi yormadan yanıtlayım Smile
Mng 10tl
Yurtiçi 13tl