Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 02/10/2014

(01/10/2014, Saat: 17:33)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyat listenizi market bolumunde sabitledim.
Dilediginiz zaman guncelleyebilirsiniz.
Hayırlı işler.

Sağladığınız kolaylık için teşekkürler, elinize sağlık.

İMPA Ticaret - theunnamed - 02/10/2014

@impaticaret
Mustafa Bey sizin tıraş ekipmanlarını da görsek bir ara, sizi fiziki olarak görmedim ama herhalde sakalınız göbeğinize değmiyordur

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 02/10/2014

(02/10/2014, Saat: 14:00)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret
Mustafa Bey sizin tıraş ekipmanlarını da görsek bir ara, sizi fiziki olarak görmedim ama herhalde sakalınız göbeğinize değmiyordur

Big Grin
Selamlar.
Benim tıraş ekipmanlarını görmeseniz daha iyi olur çünkü yutrdışından gelirken hasar görmüş ürünler atıl olmasın diye kendim kullanıyorum Smile
Çatlak taslar, kırık scuttle, patlamış tıraş kremleri, sapı kırılmış tıraş fırçası gibi
Terzinin elbisesi sökük olurmuş Smile

İMPA Ticaret - theunnamed - 02/10/2014

Köpük + mach3 değilse sorun yok Smile

İMPA Ticaret - Straht - 02/10/2014

(02/10/2014, Saat: 14:14)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big Grin
Selamlar.
Benim tıraş ekipmanlarını görmeseniz daha iyi olur çünkü yutrdışından gelirken hasar görmüş ürünler atıl olmasın diye kendim kullanıyorum Smile
Çatlak taslar, kırık scuttle, patlamış tıraş kremleri, sapı kırılmış tıraş fırçası gibi
Terzinin elbisesi sökük olurmuş Smile

Mustafa Bey sapı kırık fırçanın markası/modeli önemli. Sapı kırık Simpson Chubby veya Kent fırça ise bizde isteriz, atıl durmasınlar =D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Cvp: İMPA Ticaret - mehmet79 - 13/10/2014

Ekstra shaving sitesi hata veriyor bir şey alınmıyor sadece ürün sergilemek için mi açtınız

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 13/10/2014

Siteyi aktif kullanmak için niyetlenerek açtım ama bir fırsatını bulupta tüm ürünleri listeleyerek satışa açamadım. Kusuruma bakmayınız Smile

(13/10/2014, Saat: 12:00)mehmet79 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ekstra shaving sitesi hata veriyor bir şey alınmıyor sadece ürün sergilemek için mi açtınız

İMPA Ticaret - Atto - 13/10/2014

Mustafa bey bence de hayata geçirin bu projeyi.

Olmuyor böyle mail at bekle, varmıydı yokmuydu Smile

Malı sattıran kutusudur. Ürünü alacağımız yoksa dahi, kutusunun ve etiketinin zerafetine kapılıp alabiliyoruz.

(13/10/2014, Saat: 13:52)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siteyi aktif kullanmak için niyetlenerek açtım ama bir fırsatını bulupta tüm ürünleri listeleyerek satışa açamadım. Kusuruma bakmayınız Smile

RE: İMPA Ticaret - nacho_grande - 13/10/2014

Mustafa Bey' in profesyonelliğini tanıdıkça göreceksiniz. Çok değerli ve dürüst bir esnaftır. Bir telefonla dükkanı ayağınıza yığar hem de PTT karşı ödemeli.

Cvp: İMPA Ticaret - mavi - 14/10/2014

Yeni ürünler gelmiş, iyi olmuş.