Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 27/09/2014

(27/09/2014, Saat: 18:39)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir anda 900 adet jilet alıp evden atılmayacak evli üyemiz yok herhalde =D Ben bekar olarak dilediğimce alabilirim.

@impaticaret
Mustafa bey, forumda zamanında beğenilip Rimei paketlerinin içinden çıkanlar harici bulunamayan bu jileti bulup getirdiğiniz için teşekkürler. Ülkemizde müşterisiyle bu kadar interaktif ticaret yürüten esnaflar görmek çok hoş.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Smile Rica ederim görevimiz.
Tıraşseverler olmasa bunların hiçbir kıymeti yok Smile

RE: İMPA Ticaret - mirrorihsan - 28/09/2014

Mustafa bey progress ler icin fiyat konusunda bir bilgilendirme yapma imkaniniz var mi?Ortalama fiyat ne kadar olur

Cvp: İMPA Ticaret - Mehmet Kiraz - 28/09/2014

(27/09/2014, Saat: 18:19)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rimei jilet stoklarda !!!
900 adetlik paket 90TL.
50adetlik küçük paketlerde 5TL
9qvcxl.jpg
Keyifli traşlar

Mustafa bey merhabalar, foruma yeni katıldım Kıbrısa kargonuz varmı acaba ve yenı urun lıstenızı rica etsek paylaşabilirmisiniz.Ben şahsen Old Spice after shave, aqua velva ice blue after shave, tabac kaseli sabun, tabac aftershave ve daha birçok şey almayı düşünüyorum.Zira Kıbrısta bu tip ürünler yok. Jiletli makine hiç yok jilet olarak ta sadece derby ve perma sharp var Smile

Cvp: İMPA Ticaret - nacho_grande - 29/09/2014

Biraz önce Mustafa Bey' i arayıp, yeni siparişlerimi verdim. Eksik olmasın yine çok ilgilendi. Cuma günü kapalıyız, inşallah Perşembe' ye kadar elimde olur. Smile

Cvp: İMPA Ticaret - BigHillMe - 01/10/2014

Fiyat listenizi market bolumunde sabitledim.
Dilediginiz zaman guncelleyebilirsiniz.
Hayırlı işler.

Cvp: İMPA Ticaret - mavi - 01/10/2014

Listenin ayrılması iyi olmuş. @impaticaret başka aftershave ler getirtecek misiniz? Mesela Alpa 378, Pitralon gibi ürünleri listede görme ihtimalimiz var mı?

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 02/10/2014

DEĞERLİ ARKADAŞLARIM ;
KURBAN BAYRAMI DOLAYISI İLE 4-10 EKİM ARASI HİZMET VEREMEYECEĞİMİ Sad
BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN...

Cvp: İMPA Ticaret - trache - 02/10/2014

Yeni eklenen ACH BRITO 125GR SABUN 10,00 tıraş sabunumudur ?

(01/10/2014, Saat: 17:49)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Listenin ayrılması iyi olmuş. @impaticaret başka aftershave ler getirtecek misiniz? Mesela Alpa 378, Pitralon gibi ürünleri listede görme ihtimalimiz var mı?

Başka aftershaveler gelecek ama ALpa378 ve Pitralon ufukta gözükmüyor.

Aşağıdaki ürünler bu sabah stoklara girdi.
BRUT Classic 750ML Kolonya
BRUT Classic 207ML Splash
BRUT Classic 88ML EDT

(02/10/2014, Saat: 11:40)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni eklenen ACH BRITO 125GR SABUN 10,00 tıraş sabunumudur ?

Banyo sabunu ama hepsini sabun meraklısı bir müşterim aldı Sad