Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

İMPA Ticaret - tarkaner - 31/01/2020

Özellikle tam çözünürlükte yükledim.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: İMPA Ticaret - Atlante - 01/02/2020

Hocam özelden de yazdım buraya da yazayım. Yapı Kredi harici hesap opsiyonu var mıdır? Özellikle Garanti, eft yapsam ancak pazartesiye kalacak kargo vs. çok uzaycak belki de stok kalmayacak. Kapıda ödeme seçeneği maalesef çıkmıyor ekranda.

Cvp: İMPA Ticaret - jegal - 01/02/2020

@Atlante stokda kalmama durumu hangi ürünü diyorsun komşum

İMPA Ticaret - Atlante - 01/02/2020

(01/02/2020, Saat: 12:23)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Atlante stokda kalmama durumu hangi ürünü diyorsun komşum

Tobbs kremler için demiştim ama aldım artık, başkaları düşünsün Wink

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: İMPA Ticaret - Gkn17 - 04/02/2020

Stoğunuzdaki ürünleri tam olarak uygulamada göremiyoruz, şöyle rafların bir fotoğrafını çeksende gözlerimiz bayram etse Mustafa abiciğim.Alışveriş yapacak komşularımında ilgisini çekeceğini düşünüyorum.

Cvp: İMPA Ticaret - lim10 - 04/02/2020

Derby premium 100 lük paket tekrar stoklara girer mi?

RE: Cvp: İMPA Ticaret - aliyuksel - 05/02/2020

(04/02/2020, Saat: 23:08)lim10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby premium 100 lük paket tekrar stoklara girer mi?
Karışmış gibi olmayayım ama Derby, önce premium, sonra usta olduğuna göre, stoklamış bir tedarikçiden temin edilse bile, uzun vadede bitti sanırım. Doğrusunu Mustafa Bey bilir.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: RE: Cvp: İMPA Ticaret - lim10 - 05/02/2020

(05/02/2020, Saat: 08:22)aliyuksel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Karışmış gibi olmayayım ama Derby, önce premium, sonra usta olduğuna göre, stoklamış bir tedarikçiden temin edilse bile, uzun vadede bitti sanırım. Doğrusunu Mustafa Bey bilir.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğrudur komşum. Halihazırda usta stoğum var. Benim icin rimei ile çok uyumlu. Premium ise ustura tıraşlarında kullaniyorum. Usturayı da ayda 1 defa keyif için. Eğer 1 paket 100 lük alırsam benim için 200 tıraş demek. Bu da uzun yıllar yeter.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 05/02/2020

(04/02/2020, Saat: 17:54)Gkn17 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Stoğunuzdaki ürünleri tam olarak uygulamada göremiyoruz, şöyle rafların bir fotoğrafını çeksende gözlerimiz bayram etse Mustafa abiciğim.Alışveriş yapacak komşularımında ilgisini çekeceğini düşünüyorum.

Merhabalar
Stoğu 1-2 adet kalmış, toptan satışı olan bir müşterinin hepsini ver dediği veya devamı gelmeyecek ürünleri internet sitemize eklemiyorum. Tarkan Bey'in çekimleri başarılı Smile

(04/02/2020, Saat: 23:08)lim10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby premium 100 lük paket tekrar stoklara girer mi?

Merhabalar
Derby Türkiye'de "Usta", yurtdışında da "Extra" olarak yoluna devam edecek.
Diğer ürünleri gelmeyecek

Cvp: İMPA Ticaret - jegal - 05/02/2020

@impaticaret mustafa bey tükanda cella görünüyor sitede tükendi yazısı var siparişi nasıl yapayım?