Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - ahbap - 14/01/2020

@impaticaret Mustafa Bey, Proraso Alove Vera & E Vitaminli Tıraş Kremi yakın zamanda stoğunuza eklenir mi?

Cvp: İMPA Ticaret - ahbap - 15/01/2020

(14/01/2020, Saat: 17:07)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret Mustafa Bey, Proraso Alove Vera & E Vitaminli Tıraş Kremi yakın zamanda stoğunuza eklenir mi?

Eklenmiş, teşekkürler :-)

Cvp: İMPA Ticaret - lim10 - 18/01/2020

İmpa yeni ürünler getirmiş. Ortalık yeşillenmiş. Big Grin

Cvp: İMPA Ticaret - musti10 - 22/01/2020

Kredi kartı ile satış başlamamış sanırım Sad

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 25/01/2020

Kredi kartı sorununu çözmeden şimdide network sorunu çıktı Smile
Web sitemizde sunucu problemi yaşanıyor, yazılım firmasından gelen yanıt aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Network ve donanımsal çalışmalar sırasında yaşanan beklenmeyen bir durumdan dolayı genel bir erişim problemi yaşanmaktadır. Teknik ekiplerimiz süreci yakından takip ederek çalışmalarını sürdürmektedirler. En kısa sürede genel bir duyuru ile bilgilendirme yapılacaktır.

Cvp: İMPA Ticaret - CeterisParibus - 25/01/2020

(25/01/2020, Saat: 14:15)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kredi kartı sorununu çözmeden şimdide network sorunu çıktı Smile
Web sitemizde sunucu problemi yaşanıyor, yazılım firmasından gelen yanıt aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Network ve donanımsal çalışmalar sırasında yaşanan beklenmeyen bir durumdan dolayı genel bir erişim problemi yaşanmaktadır. Teknik ekiplerimiz süreci yakından takip ederek çalışmalarını sürdürmektedirler. En kısa sürede genel bir duyuru ile bilgilendirme yapılacaktır.

Uğursuz geldiğimi düşünmeye başladım Undecided Siparişi dün akşam hazırladım, pazartesi günü havale yapacaktım ama siteye erişemiyorum. Umarım kısa zamanda sorun çözülür ben de geleneksel tıraşa adım atabilirim.

Cvp: İMPA Ticaret - mustbe - 25/01/2020

(25/01/2020, Saat: 16:22)CeterisParibus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uğursuz geldiğimi düşünmeye başladım Undecided Siparişi dün akşam hazırladım, pazartesi günü havale yapacaktım ama siteye erişemiyorum. Umarım kısa zamanda sorun çözülür ben de geleneksel tıraşa adım atabilirim.

Komşum telefonla ulaşın havalenizi yapın yine aynıya gelir

Cvp: İMPA Ticaret - OrhanAslan - 25/01/2020

(25/01/2020, Saat: 14:15)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kredi kartı sorununu çözmeden şimdide network sorunu çıktı Smile

Geçmiş olsun Mustafa Bey, en kısa zamanda düzelir inşallah. Gillette Nacet tekrar stoklara girecek mi acaba?

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 25/01/2020

(25/01/2020, Saat: 18:09)TRAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçmiş olsun Mustafa Bey, en kısa zamanda düzelir inşallah. Gillette Nacet tekrar stoklara girecek mi acaba?

Teşekkür ederim , düzeldi şimdi.

Nacet haftaiçi stokta olur.

Cvp: İMPA Ticaret - Moztin - 28/01/2020

Tobs avocado ve jeremyn street stoklara girmiş hemen bugun birer adet siparis verdim bu urunleri bizlerle bulusturdugu icin Mustafa beye cok tesekkurler