Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

İMPA Ticaret - FearOfATG - 28/10/2019

Bugüne özel görsel harika olmuş Mustafa bey..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 28/10/2019

Merhabalar, indirim konusunda üzülerek yardımcı olamayacağım Sad

(28/10/2019, Saat: 16:27)batucan72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Mustafa Bey,

ROCKWELL 6C stoklara girecek mi?

Saygılar.

Yakında gelecek

(28/10/2019, Saat: 18:52)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugüne özel görsel harika olmuş Mustafa bey..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

teşekkür ederim . Borçluyuz Smile

Cvp: İMPA Ticaret - aadesigner - 28/10/2019

Arkadaşlar merhabalar... bir sorum olacak Brummel in traş kolonyası parfüm kolonya arıyorum hiç farketmez. bulabilir miyim? yardımcı olun lütfen

İMPA Ticaret - onur7 - 29/10/2019

Mustafa Bey merhaba

Yakın tarihte TOBS ürünlerinin tekrar stoklara girme ihtimali var mı acaba?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: İMPA Ticaret - Serjames - 29/10/2019

Mustafa bey merhabalar, S.V. 70. Yıl ve Tobs Jeremyn Street's krem ve losyon ile ilgili herhangi bir gelişme yok mu hâlâ Huh

Cvp: İMPA Ticaret - lim10 - 02/11/2019

Haslinger sabunları tekrar stoklara girer mi? Girerse ne zaman girebilir? Hayırlı işler dilerim. Smile

Cvp: İMPA Ticaret - elewith - 05/11/2019

Merhabalar Mustafa bey ;

Acqua Di Parma ürünleri tekrar stoklara girecek mi ?

Cvp: İMPA Ticaret - zorsakal - 08/11/2019

Mustafa bey selamlar;
THE BLUEBEARDS REVENGE jiletli usturanın tekrar stoklara girme ihtimali mi var mı?

Cvp: İMPA Ticaret - Ayhandulgar - 08/11/2019

(08/11/2019, Saat: 21:22)zorsakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey selamlar;
THE BLUEBEARDS REVENGE jiletli usturanın tekrar stoklara girme ihtimali mi var mı?

Eğer impaya gelmiyecekse satılık bölümünde ikinci el olarak mevcut komşum bilginiz olsun.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 11/11/2019

(29/10/2019, Saat: 19:25)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey merhaba

Yakın tarihte TOBS ürünlerinin tekrar stoklara girme ihtimali var mı acaba?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MErhabalar
Yakın tarihte beklemiyoruz Sad

(29/10/2019, Saat: 20:04)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey merhabalar, S.V. 70. Yıl ve Tobs Jeremyn Street's krem ve losyon ile ilgili herhangi bir gelişme yok mu hâlâ Huh

Merhabalar
S.V.70 gelebilir Smile
Tobs şimdilik beklemiyoruz Sad

(02/11/2019, Saat: 19:11)lim10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haslinger sabunları tekrar stoklara girer mi? Girerse ne zaman girebilir? Hayırlı işler dilerim. Smile
(18/09/2019, Saat: 10:21)steelaesthetic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Mustafa Bey, haslinger koyun sütlü ne kadar sürede stoklara girer acaba?

Merhabalar .
Haslinger gelecek ama tarih vermek genellikle mahçup ediyor beni , örneğin son günlerde 1 parti ürünümüz ihracatçıya iade oldu , tekrar gönderecekler Sad

(05/11/2019, Saat: 09:57)elewith Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar Mustafa bey ;

Acqua Di Parma ürünleri tekrar stoklara girecek mi ?

Merhabalar.
Malesef , ADP nin önceki ithalatçısı Türkiye'den çekilirken son ürünlerini almıştım. Bir fırsattı , bitti Sad

(08/11/2019, Saat: 21:22)zorsakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey selamlar;

Merhabalar ,
Gelecek ama tarih veremiyorum.