Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - JohnLocke - 17/10/2019

(17/10/2019, Saat: 00:18)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cok tesekkurler bilgi veren herkese. Tanisma basliginda da dusuncelerimi belirtmistim. Daha sonra @DenizKSK 'nin tecrubesi ve yonlendirmeleriyle icime oldukca sinen bi paket yaptik. Mustafa bey'e hem buradan hem de mail yoluyla baska verebileceginiz fikir, oneri var mi diye soru sormustum ancak ya gormedi ya da yogunluktan atladi. Saglik olsun. Daha sonra da dun kafamdaki siparisleri derleyip siparisi gectim. Bugun oglen aradigimda bugune yetistirmeye calisacagiz dedi, ancak sistemde bi kargo takip no goremeyince siz tecrubeli tiras severlere sormak istedim. Belki de dediginiz gibi kargo takip no sistemde olmasa da kargo yarin cikip gelir, nasip.

Geleneksel tirasa yeni baslayacak biri olarak oldukca heyecanliyim diyebilirim Smile

Okuyup izlediklerimden dolayi teori olusuyor yavas yavas, pratigi de umarim yuzumuzu cizmeden, kanatmadan, keyif ala ala halledebiliriz.

Ürünler gelince en son ne aldınız başlığında görmek isteriz Smile

RE: İMPA Ticaret - FearOfATG - 17/10/2019

(17/10/2019, Saat: 00:18)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cok tesekkurler bilgi veren herkese. Tanisma basliginda da dusuncelerimi belirtmistim. Daha sonra @DenizKSK 'nin tecrubesi ve yonlendirmeleriyle icime oldukca sinen bi paket yaptik. Mustafa bey'e hem buradan hem de mail yoluyla baska verebileceginiz fikir, oneri var mi diye soru sormustum ancak ya gormedi ya da yogunluktan atladi. Saglik olsun. Daha sonra da dun kafamdaki siparisleri derleyip siparisi gectim. Bugun oglen aradigimda bugune yetistirmeye calisacagiz dedi, ancak sistemde bi kargo takip no goremeyince siz tecrubeli tiras severlere sormak istedim. Belki de dediginiz gibi kargo takip no sistemde olmasa da kargo yarin cikip gelir, nasip.

Geleneksel tirasa yeni baslayacak biri olarak oldukca heyecanliyim diyebilirim Smile

Okuyup izlediklerimden dolayi teori olusuyor yavas yavas, pratigi de umarim yuzumuzu cizmeden, kanatmadan, keyif ala ala halledebiliriz.
Zamanında kartuşlu ile bile tıraş olmayan ben ustura müptelası oldum. Hayırlısı ile sorunsuzca halledersiniz. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Cvp: İMPA Ticaret - DenizKSK - 17/10/2019

Ama paket temiz oldu, son saniye Tabac eklememizde işin bonusu niyetine Big Grin
Yeni ve ilk ürünlerin gelsin @kiwi21 komşum, ilk başlangıcı verdikten sonra yavaş yavaş hayırlısıyla teknik oturur.
Misal ben ilk geleneksel tıraşımda Wilkinson siyah plastik alet ve Wilkinson bıçak ile çenemin orta yerinden parça koparmıştım (bildiğin koptu, bıçaktan aldım parçayı Big Grin )
Ama şimdi R41 ve/veya Progress seviye 9-10 dolanabiliyorum. Sadece biraz zaman ve sabır. Sırf o el-bilek koordinasyonu ve kas hafızası için.
Bir de unutmadan ASLA ama ASLA bastırmak yok.
O değilde hazır İMPA konusundayız, dün yine bir şeyler sipariş geçtim ben, dayanamıyorum Big Grin

İMPA Ticaret - kiwi21 - 17/10/2019

Mustafa bey urunleri bugun kargoya verecegini iletti. Urunler gelse de haftasonu su rituellerle ben de tanissam, bol bol basinizi agritsam Smile

Cvp: İMPA Ticaret - Sheeplessness - 21/10/2019

Jilet üretimleri giderek kalitesizleşiyor ve azalıyor korkusuyla buradan kıyamet stoğu yaptım. Big Grin Hayırlısı bakalım.

Cvp: İMPA Ticaret - JohnLocke - 21/10/2019

(21/10/2019, Saat: 14:52)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jilet üretimleri giderek kalitesizleşiyor ve azalıyor korkusuyla buradan kıyamet stoğu yaptım. Big Grin Hayırlısı bakalım.

Ne stokladınız ?

Cvp: İMPA Ticaret - Sheeplessness - 21/10/2019

(21/10/2019, Saat: 15:07)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne stokladınız ?

Zülfo , voskhod , perma-sharp , shark chrome nacet Big Grin

Cvp: İMPA Ticaret - mustbe - 21/10/2019

(21/10/2019, Saat: 15:48)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zülfo , voskhod , perma-sharp , shark chrome nacet Big Grin

voskhod iyi olmuş komşum da sharkın stokları ülkemizde bitmesi için bireysel ihracat yapmak gerekirSmile perma bi kaç yıl bu kalitede devam eder gibi ben de muazzam şekilde iyi anlaştım son seri ile. stok değil ama her markete gittiğimde kasanın yanında duran raftan bir tane atıyorum kasaya, küçük çocuklar için çikolata benim için jilet var orda

İMPA Ticaret - Aedan - 21/10/2019

Şu Perma son seri ile bir ben anlaşamadım herhalde
Çok üzülüyorum
Markayı çok seviyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: İMPA Ticaret - JohnLocke - 21/10/2019

(21/10/2019, Saat: 15:48)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zülfo , voskhod , perma-sharp , shark chrome nacet Big Grin

hayırlı uğurlu olsun Smile