Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - kadir.tbk - 02/10/2019

Geçen hafta İmpadan sipariş geçtim ama Hesabımı kontrol ettigimde giden bişey yoktu . Sonra Mustafa Beyi aradım yok dedi ödeme gelmemiş . Tamam abi halledicem birazdan dedim ve iş yogunlugu unutuverdim . Aradan 3 gün geçti bi telefon kargonuz geldi . Allah allah bişey almadımki dedim kendi kendime . Bi baktım Mustafa Bey kargolamış bile ödeme yapmadıgım halde . Haber bile vermiyo !!!
Bende bu konuda eleştirmek istiyorum İmpayı . Lütfen Mustafa Bey yapmayın böyle incelikler . Zaten sayısız yüzlerce kişi var bu işi sizin gibi yapan Ülkemizde . Ayıp oluyo ama .

Cvp: İMPA Ticaret - kral arthur - 02/10/2019

(02/10/2019, Saat: 23:11)kadir.tbk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen hafta İmpadan sipariş geçtim ama Hesabımı kontrol ettigimde giden bişey yoktu . Sonra Mustafa Beyi aradım yok dedi ödeme gelmemiş . Tamam abi halledicem birazdan dedim ve iş yogunlugu unutuverdim . Aradan 3 gün geçti bi telefon kargonuz geldi . Allah allah bişey almadımki dedim kendi kendime . Bi baktım Mustafa Bey kargolamış bile ödeme yapmadıgım halde . Haber bile vermiyo !!!
Bende bu konuda eleştirmek istiyorum İmpayı . Lütfen Mustafa Bey yapmayın böyle incelikler . Zaten sayısız yüzlerce kişi var bu işi sizin gibi yapan Ülkemizde . Ayıp oluyo ama .
Big Grin

Cvp: İMPA Ticaret - Sh@dow - 02/10/2019

(02/10/2019, Saat: 23:11)kadir.tbk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen hafta İmpadan sipariş geçtim ama Hesabımı kontrol ettigimde giden bişey yoktu . Sonra Mustafa Beyi aradım yok dedi ödeme gelmemiş . Tamam abi halledicem birazdan dedim ve iş yogunlugu unutuverdim . Aradan 3 gün geçti bi telefon kargonuz geldi . Allah allah bişey almadımki dedim kendi kendime . Bi baktım Mustafa Bey kargolamış bile ödeme yapmadıgım halde . Haber bile vermiyo !!!

Ne ilginç değil mi komşumSmile

Cvp: İMPA Ticaret - abdussamedy - 02/10/2019

Aşırı sevgi kör ve sağır eder demişler... bir kişi indirim istedi ve vaki olan tartışma ortada...bazen gerçekten duygularımıza fazlasıyla kapılıyoruz, bu demek değilki epi topu iki uc tane mevcudu olan tedarikciyle hic muhabbetin olmasın, kimimiz ifratta kimimiz tefritte...

Cvp: İMPA Ticaret - kadir.tbk - 02/10/2019

Geltirdeki bütün komşularımı seviyorum , sayelerinde sayenizde biçokşey ögrendim hala ögrenmeye devam ediyorum . Bu vesile ile bu kültürü ve misal dedemin babasının usturasını rafdan çıkartarak ecdadımı daha yakından tanımam için bi adım oldu . O ustura Alman yapımı 4 ülke gezmiş Çanakkale , Trablusgarp , Filistin , Türkiye vs . Bu süreçte dedemin babasının Çanakkale gazisi oldugunu ögrendim ve ona özel mezar taşı yaptırdık . Bi çok görüştügüm komşum oldu İstanbulda . Alışverişler hediyeler denemek için aletler vs say say bitmez . Özetle şunu demek istiyorum ; diger ülkelerde bu kültür üst düzey yaşanıyo !! Fakat ülkemizde bu durum yeni yeni yükselişe geçmişken böyle degerli insanlarımızı küstürüp kimsedende geri kalmayalım . Resme geniş bakıldıgında birileri bu kültürü daha fazla haneye taşıma çabasında bunada dikkat edelim ve görelim .

Cvp: İMPA Ticaret - batmanforever - 03/10/2019

Smile Smile

Mustafa Bey’in esnaf halini çok seviyorum ve takdir ediyorum.

Cvp: İMPA Ticaret - dikdik_s - 03/10/2019

@JohnLocke
Dostum cevap yazmısın tesekkur ederim, dısarıdaydım gec gordum.
Bunlara tartısma denmez zaten, karsılıklı fikir/gorus alısverisi. O yuzden hic olmasın diiye kendimizi sınırlandırmaya da gerek yok. Biri indirim ister, digeri e fiyat dısarıya gore zaten normal der. Bu konusmalarda bile birsey ogrenilir.Kötüsünü düsünün, küslük olsa bile bizim burada 2 gun surmez. Biri en son ne aldınız konusunda bir aldıgını paylasınca veya SOTD konusunda bir guzel foto paylastımı, küslük falan unutur sarılırız bu ne guzel birsey diye.
Ayrıca arada tartısmada iyidir, cilde iyi gelir, disleri kuvvetlendirir, forumda rating yapar Smile

Cvp: İMPA Ticaret - Samet - 03/10/2019

Vay arkadaş ortalığı birbirine katmışız Big Grin (daha erken yazardım ama beş gündür gezmediğim il kalmadı fırsatım olmadı) oysaki ben Mustafa Bey'i savunma maksatlı değil, bunuda belirttim zaten; Alper komşumuzun sitemini ilk önce direkt muhatabına iletmeden buradan paylaşmasının yanlış olduğunu düşündüğüm için yazmıştım. Mustafa ağabey kusuruma bakma lütfen, bir daha olmaz inşallah Wink hayırlı işler dilerim... Alper komşum payıma düşen stres sebebinden dolayı sizdende özür dilerim.
(Not: Forumu gerçekten az biraz okuyan birisi tüm tedarikçilere telefon üzerinden çok rahat ulaşabileceğini, tüm sıkıntısını gayet rahat bir şekilde aktarabileceğini bilir.)

İMPA Ticaret - Aedan - 03/10/2019

Mustafa abi kargoyu hatayla Çin e yollasanda
Önce bindirim sonra indirim yapmasan da
Seni seviyoruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: İMPA Ticaret - mustbe - 03/10/2019

(03/10/2019, Saat: 00:45)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @JohnLocke
Dostum cevap yazmısın tesekkur ederim, dısarıdaydım gec gordum.
Bunlara tartısma denmez zaten, karsılıklı fikir/gorus alısverisi. O yuzden hic olmasın diiye kendimizi sınırlandırmaya da gerek yok. Biri indirim ister, digeri e fiyat dısarıya gore zaten normal der. Bu konusmalarda bile birsey ogrenilir.Kötüsünü düsünün, küslük olsa bile bizim burada 2 gun surmez. Biri en son ne aldınız konusunda bir aldıgını paylasınca veya SOTD konusunda bir guzel foto paylastımı, küslük falan unutur sarılırız bu ne guzel birsey diye.
Ayrıca arada tartısmada iyidir, cilde iyi gelir, disleri kuvvetlendirir, forumda rating yapar Smile

Üstadım aklıma Şahan gokbakan in reyting çanı programı geldi Smile