Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: istanbulda tıraş malzemesi alınabilecek yerler - SKYBRAVE - 07/08/2019

Hocam İmpa Ticaret tam da gideceğiniz yerde. Başka bir yer aramanıza gerek yok.

Cvp: istanbulda tıraş malzemesi alınabilecek yerler - Ibra35 - 07/08/2019

İmpa ticaret tıraşın membası.

Cvp: istanbulda tıraş malzemesi alınabilecek yerler - mustbe - 07/08/2019

impa ticaret

Adres: Tahtakale Cad./paçacı Sok. No:5, 34134 Fatih/İstanbul
Çalışma saatleri:
Açık ⋅ Kapanış saati: 18:00

Telefon: (0212) 522 44 93

Cvp: istanbulda tıraş malzemesi alınabilecek yerler - Sh@dow - 07/08/2019

Komşularında dediği gibi İmpa Ticaret tam aradığınız yerdir.

Cvp: İMPA Ticaret - SKYBRAVE - 07/08/2019

Merhabalar Mustafa Bey,
Özelden yazıp rahatsız etmek istemedim. Bugün forumda bir arkadaşın yorumu üzerine dükkanınızın adresini paylaşayım dedim ancak internet sitenizde bir türlü "İletişim" bölümünü bulamadım. Site yenilenince sanırım eklemeyi unutmuşlar Big Grin Her ne kadar Google'dan İmpa Ticaret diye arayınca bu bilgilere ulaşılabiliyor olsa da sitenizde de iletişim bölümünün olması gerektiğini düşünüyorum. Hayırlı işler dilerim, saygılar.

Cvp: Türk Tıraş Ürünleri Satıcıları ve Siteleri - kral arthur - 08/08/2019

Kesinlikle İmpa ticaret .
İstanbul’da değilim yoksa her cumartesi gidip Mustafa beyi rahatsız ederdim ne yalan söyleyeyim. Big Grin

İMPA Ticaret - Serkan1221 - 08/08/2019

Mustafa bey merhaba,
İkon shave craft 102 slant razor stoklarınızda bitmiş. Tekrar getirtme durumunuz nedir?

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: İMPA Ticaret - eyvallah - 15/08/2019

İmpa candır can... Tek geçerim...

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 16/08/2019

(03/08/2019, Saat: 22:43)hasslinger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haslinger ürünleri stoklara tekrar girer mi acaba? Ya da MWF?

İkiside şimdilik sipariş edilmedi , ufukta görünmüyor Sad

(07/08/2019, Saat: 16:36)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar Mustafa Bey,
Özelden yazıp rahatsız etmek istemedim. Bugün forumda bir arkadaşın yorumu üzerine dükkanınızın adresini paylaşayım dedim ancak internet sitenizde bir türlü "İletişim" bölümünü bulamadım. Site yenilenince sanırım eklemeyi unutmuşlar Big Grin  Her ne kadar Google'dan İmpa Ticaret diye arayınca bu bilgilere ulaşılabiliyor olsa da sitenizde de iletişim bölümünün olması gerektiğini düşünüyorum. Hayırlı işler dilerim, saygılar.

Teşekkür ederim , siz yazınca farkettim , iletişim sayfamız var ama servis sağlayıcı güncelleme yaparken linki silmiş. Hemen ilgileniyorum.

(08/08/2019, Saat: 10:14)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle İmpa ticaret .
İstanbul’da değilim yoksa her cumartesi gidip Mustafa beyi rahatsız ederdim ne yalan söyleyeyim. Big Grin

Edin , sıkıntı yok Smile

(08/08/2019, Saat: 12:09)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey merhaba,
İkon shave craft 102 slant razor stoklarınızda bitmiş. Tekrar getirtme durumunuz nedir?

İkon gelebilir , tetikteyim Smile

(15/08/2019, Saat: 21:55)eyvallah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa candır can... Tek geçerim...

@eyvallah eyvallah,o sizin iyiliğiniz... Smile

İMPA Ticaret - Serkan1221 - 18/08/2019

Mustafa bey merhaba,
Polsilver jilet talep etsek sizden...