Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - mustbe - 28/06/2019

Ben de geçen yıl tanıştım geleneksel tıraşla. İki yıl önce tanışmış olsam mevcudun 3 katı ürünüm olurdu.

Cvp: İMPA Ticaret - Silentsv - 28/06/2019

(28/06/2019, Saat: 13:21)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de geçen yıl tanıştım geleneksel tıraşla. İki yıl önce tanışmış olsam mevcudun 3 katı ürünüm olurdu.

Kesinlikle, 2 seneye de gerek yok. Forumda geçen seneki konulara baktığımda görüyorum hem ürün bol hem fiyatlar bugünün yarısı.

Cvp: İMPA Ticaret - kirmizibalik - 28/06/2019

Kaçırmışız güzel ve ekonomik günleri Smile

Cvp: İMPA Ticaret - ahbap - 28/06/2019

Fotoğrafları görünce gözüm döndü, vay be neler neler var dedim ama kendime gelip de çekilen karelerin maziye ait olduğunu hatırlayınca bu sefer aaah ah dedim

Cvp: İMPA Ticaret - fatihbyfah - 28/06/2019

Komşular bende aynı düşüncedeyim. Daha önce bu işlere bulaşsam aynı raflardan ve içerikten evde de olurdu galiba Big Grin
Bugünleri aramayız umarım. Mustafa bey yeri gelmişken sağolun sayenizde bu kadar çeşide ulaşabiliyoruz Smile

İMPA Ticaret - FearOfATG - 28/06/2019

Gözü dönüp bayılan olmuş mudur acaba Mustafa Bey'in işyerinde.. Smile
Büyükşehirlerde yaşayanlar dışında görülmesi zor manzaralar..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 28/06/2019

(28/06/2019, Saat: 17:38)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gözü dönüp bayılan olmuş mudur acaba Mustafa Bey'in işyerinde.. Smile
Büyükşehirlerde yaşayanlar dışında görülmesi zor manzaralar..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

İşimiz daha çok zevk, seramoni , malzemeleri temini olduğu için çeşitlerin çok olduğu dönemde zaman zaman göz bebeklerinin büyüdüğüne şahit oluyorduk Smile

Cvp: İMPA Ticaret - onurcakmak - 29/06/2019

(28/06/2019, Saat: 12:38)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kırmızıbalık komşumun dediği gibi lale devri fotoğrafları Smile biz çook geç başladık çoook Sad

Paypal kapanmayıp, Mustafa beyin yurtdışına da mal sattığı dönemler vardı. Daha çok alıcıya ulaşılabildiği için ürün çeşitliliği heralde bu resimde gördüklerinizin bi 2 katı vardı. Türkiye'de çok az insanın alabileceği pahalı ürünler de raflardaydı. Alamasak da dokunabiliyorduk Smile

Cvp: İMPA Ticaret - kadir.tbk - 29/06/2019

İlk impa ziyaretimde gecen sene basim dönmüstü resmen , mübalaga olsun diye demiyorum ciddi anlamda raflara bakmaktan urunleri incelemekten basim donmustu ve dukkandan bisey almadan ciktigimi sonradan farkedip internet uzerinden Mwf sabun ve bikac deostick ve sampuan siparisi gecmistim .

Cvp: İMPA Ticaret - mustbe - 29/06/2019

(29/06/2019, Saat: 00:06)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paypal kapanmayıp, Mustafa beyin yurtdışına da mal sattığı dönemler vardı. Daha çok alıcıya ulaşılabildiği için ürün çeşitliliği heralde bu resimde gördüklerinizin bi 2 katı vardı. Türkiye'de çok az insanın alabileceği pahalı ürünler de raflardaydı. Alamasak da dokunabiliyorduk Smile

Son cümleyi sizden duyuyorsak üstadım biz rahmetli Kemal sunal gibi cama ekmek banarmisiz Smile