Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Ynt: RE: Cvp: İMPA Ticaret - Chinaski - 13/07/2014

(13/07/2014, Saat: 04:25)baran32 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: siteye yeni ürünler eklediğinzde haber verirseniz forumdan bizde bakalım elinizdeki fırçalardan alabilirim ama resim model lazım bari hangi marka hangi modeller var yazarsanız kaç knot bizde hangisini lacağımıza karar verebiliriz.bide fiyat tabi.
Hocam bu konunun önceki sayfalarına baktiniz mı? Mustafa Bey bir liste yazmıştı ürünlerle ilgili ve o listeyi guncelliyor sürekli. Fırça ve fiyatlar orda yazılı.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 13/07/2014

İnceptum,resim cuk oturmuş

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 13/07/2014

(13/07/2014, Saat: 04:30)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bi haber aldım.Tahtakaleden bizim çocuğa da sordum,%99 doğru deniyor.

Süre bitmiş...Bitmiş...süre bitmiş.

Selam.
Tam sürem biterken Amerika'dan gelen aftershaveler imdadıma yetişti Smile
Avrupa ürünler geciksede şimdilik bunlarla idare edeceğiz .
Pinaud,Afta,Aqua Velva,Skin Bracer geldi,bu konunun 11. sayfasındaki 103 numaralı yoruma ekledim.
Gecikmenin sebebi hiçbir firma alkollü,yanıcı maddeyi uçak kargoya kabul etmiyor.5 firma ile görüşmem sonucunda TNT kargo karayolu servisimizle ulaştırabiliriz dedi.
Karayolu oluncada süre uzadı Smile

Cvp: İMPA Ticaret - baran32 - 17/07/2014

fether jilet ve prossa sabun elime ulaştı mustafa beye çok teşşekkür ederim yalnız istanbuldan kocaeliye hayatımın en pahalı kargo parasını ödedeim 1kg bile olmayan pakete 11 tl yurt içi kargo ücreti ödedim mustafa bey bu sorunuda çözerse iyi alış verişler olur.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 18/07/2014

(17/07/2014, Saat: 15:52)baran32 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: fether jilet ve prossa sabun elime ulaştı mustafa beye çok teşşekkür ederim yalnız istanbuldan kocaeliye hayatımın en pahalı kargo parasını ödedeim 1kg bile olmayan pakete 11 tl yurt içi kargo ücreti ödedim mustafa bey bu sorunuda çözerse iyi alış verişler olur.

Selamlar,
Kargo ücreti için kusura bakmayın, indirimsiz gönderilmiş. Kago görevlisi paketleri adresimden aldiği için bu tip hatalar oluyor.Kargo ücretimizi 6 TL ye sabitlemiştik. Birdaha alışverişiniz olursa hatırlatın 5TL hesaptan düşelim , olmazsa hesap numaraniza 5TL göndereyim.

Cvp: İMPA Ticaret - baran32 - 18/07/2014

(18/07/2014, Saat: 00:50)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar'
Kargo ucreti icin kusura bakmayin, indirimsiz gonderilmis. Kago gorevlisi paketleri adresimden aldiklari icin bu tip hatalar oluyor.Kargo ucretimizi 6 TL ye sabitlemistik. Birdaha alisverisiniz olursa hatirlatin 5TL hesaptan duselim , olmazsa hesap numaraniza 5TL gondereyim.

canınız sağ olsun bidahaki alışverişte görüşmek üzere.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 18/07/2014

(18/07/2014, Saat: 03:25)baran32 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: canınız sağ olsun bidahaki alışverişte görüşmek üzere.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Cvp: İMPA Ticaret - mizrakk - 24/07/2014

Merhabalar, uzun zamandır forumu takip ediyorum yazmak bugüne kısmetmiş.
İMPA Ticaretten bu forum sayesinde haberim oldu, uzun zamandır almak istediğim ürünleri görünce pek heyecanlandım Big Grin
Siparişim dün elime ulaştı. Özellikle paketlemeye hayran oldum özellikle teşekkür ederim bu kadar güzel paketlediğiniz için ürünleri. Alışverişten çok memnun kaldığımı söylemeliyim. Acizane tavsiyem sitenizi bir an önce alışveriş yapmaya imkan sağlayacak şekile getirmeniz ya da sanalpazar vs. yerlerde tüm ürünleri listelemeniz olacaktır. Benim gibi uzakta oturanlar için çok faydalı olacaktır. Telefonla konuşmayı sevmeyenleri de düşünmek lazım Big Grin
Tekrar alışverişten çok memnun kaldığımı belirtir, bir daha ki alışverişte görüşmek dileklerimi sunarım. Smile

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 24/07/2014

(24/07/2014, Saat: 00:14)mizrakk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, uzun zamandır forumu takip ediyorum yazmak bugüne kısmetmiş.
İMPA Ticaretten bu forum sayesinde haberim oldu, uzun zamandır almak istediğim ürünleri görünce pek heyecanlandım Big Grin
Siparişim dün elime ulaştı. Özellikle paketlemeye hayran oldum özellikle teşekkür ederim bu kadar güzel paketlediğiniz için ürünleri. Alışverişten çok memnun kaldığımı söylemeliyim. Acizane tavsiyem sitenizi bir an önce alışveriş yapmaya imkan sağlayacak şekile getirmeniz ya da sanalpazar vs. yerlerde tüm ürünleri listelemeniz olacaktır. Benim gibi uzakta oturanlar için çok faydalı olacaktır. Telefonla konuşmayı sevmeyenleri de düşünmek lazım Big Grin
Tekrar alışverişten çok memnun kaldığımı belirtir, bir daha ki alışverişte görüşmek dileklerimi sunarım. Smile

Memnun kalmanıza sevindim Smile
Online satış önerinizi dikkate alacağım.
İyi günlerde kullanın inşallah.
Görüşmek üzere,keyifli tıraşlar Smile

RE: İMPA Ticaret - wisered - 24/07/2014

Merhabalar

İlk sayfada 5 haziran 2014 fiyat listesi var güncel değilmi ? Stoktaki Tüm malzemeler yazılı herhalde