Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - posicor - 10/07/2018

Mustafa Bey tabula rasa'ları da gayet uygun fiyata getirmiş. Premium krem bakınanlar mutlaka bir incelesinler.

Cvp: İMPA Ticaret - Old scholl - 12/07/2018

Merhabalar Mustafa bey, captain fawcett sabunun stoklara tekrar gelme ihtimali var mı? Gelirse ne kadar süre alır?

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 12/07/2018

(12/07/2018, Saat: 11:11)Old scholl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar Mustafa bey, captain fawcett sabunun stoklara tekrar gelme ihtimali var mı? Gelirse ne kadar süre alır?

Merhabalar.
Captain Fawcett sabunu deneme siparişi vermiştim , beğenildi , birdahaki sevkiyatları yaz sonu olur sanırım.

Teşekkür ederiz.

Cvp: İMPA Ticaret - Old scholl - 12/07/2018

(12/07/2018, Saat: 11:20)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar.
Captain Fawcett sabunu deneme siparişi vermiştim , beğenildi , birdahaki sevkiyatları yaz sonu olur sanırım.

Teşekkür ederiz.

Sipariş için maalesef geç kaldım.Umarım en kısa sürede gelir. Teşekkürler Smile

Cvp: İMPA Ticaret - habaz - 20/07/2018

Mustafa bey SV sabunların fiyatı ne olmuş öyle. İki katına artmış. Döviz artışının üstüne üretici de bir o kadar zam mı yaptı ? Mdc ile başabaş olmuşlar neredeyse!!

Cvp: İMPA Ticaret - DenizKSK - 20/07/2018

Mustafa Bey selamlar,
39C veya 37C slant yakın zamanda gelecekler listesinde mevcut mu acaba?

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 20/07/2018

(20/07/2018, Saat: 14:47)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey SV sabunların fiyatı ne olmuş öyle. İki katına artmış. Döviz artışının üstüne üretici de bir o kadar zam mı yaptı ? Mdc ile başabaş olmuşlar neredeyse!!

Sormayın herkesin gözü vatandaşın cebinde.
Satıcı zammı+kurlar+devlete ödenen ötv ve diğer masraflar=acımasız fiyat

(20/07/2018, Saat: 17:53)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey selamlar,
39C veya 37C slant yakın zamanda gelecekler listesinde mevcut mu acaba?

Yakında bekliyoruz Smile

Cvp: İMPA Ticaret - FatihAhmet - 24/07/2018

Mustafa Bey merhaba ,

Amerikan sabunlarında çeşitliliğe gitmeyi düşünüyor musunuz ? Wolly Kaw ve Henri Et Victoria gibi mesela...

Cvp: İMPA Ticaret - DenizKSK - 24/07/2018

(24/07/2018, Saat: 11:22)FatihAhmet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey merhaba ,

Amerikan sabunlarında çeşitliliğe gitmeyi düşünüyor musunuz ? Wolly Kaw ve Henri Et Victoria gibi mesela...

+1000

Hele ki şöyle WK'dan Padre Leone'ler, Bare Naked'ler yada nasıl desem Monaco Royale'ler... Big Grin
Nasıl da güzel olurdu....

Cvp: İMPA Ticaret - hasimkara - 24/07/2018

(24/07/2018, Saat: 11:53)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1000

Hele ki şöyle WK'dan Padre Leone'ler, Bare Naked'ler yada nasıl desem Monaco Royale'ler...  Big Grin
Nasıl da güzel olurdu....

+1