Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 03/07/2014

Stoklarımızda :
rjij6c.jpg

Taslar çelik,stand krom. Fiyat : 50TL (Sabun,Traş Aleti,Fırça dahil değildir) Smile
2.5CM knotlu fırçalar için

Cvp: İMPA Ticaret - medhjai - 03/07/2014

(03/07/2014, Saat: 09:11)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar.
Edwin Jagger kısa süre içinde gelecek. Barley 100TL.

Bu şartlar altında kargo ile birlikte düşünüldüğünde yurt dışı alışverişi manasız oluyor EJ için.

Cvp: İMPA Ticaret - Grandnovice - 03/07/2014

Mustafa Bey merhaba,

Slant Bar 39c'yi getirme şansınız var mı?

Teşekkürler.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 03/07/2014

(03/07/2014, Saat: 19:33)Grandnovice Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey merhaba,

Slant Bar 39c'yi getirme şansınız var mı?

Teşekkürler.

Selamlar.
Sizin için Merkür'e sorayım, siparişime eklermisiniz diye. Bakalım nazlı arkadaşlar ne cevap verecekler Smile

Cvp: İMPA Ticaret - bataryan - 04/07/2014

Merhaba Mustafa Bey,

Tabac ve Mitchell's Wool Fat tıraş sabunun yanında , banyo sabunu da üretiyor. Ayrıca ve Claus Porto markasının güzel banyo sabunları var. Ben üç markanın da banyo sabununu kullandım ve çok memnun kaldım. Tabac sabun tıraşda ne kadar kalite hissi veriyorsa banyoda da ayni hissi alıyorsunuz. MWF zaten şahane, lanolin insanın cildini çok rahatlatıyor. Claus Porto nun vetiver sabunu şahane kokuyor [vetiver teması giren herşey güzel kokuyor zatenSmile]. bu sabunlardan elinizde var mı? Veya getirmeyi düşünür müsünüz? Eğer getirtirseniz ben yukarda saydığım çeşitlerin herbirinden 5 er tane almayı garanti ediyorumSmile

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 04/07/2014

(04/07/2014, Saat: 11:43)bataryan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Mustafa Bey,

Tabac ve Mitchell's Wool Fat tıraş sabunun yanında , banyo sabunu da üretiyor. Ayrıca ve Claus Porto markasının güzel banyo sabunları var. Ben üç markanın da banyo sabununu kullandım ve çok memnun kaldım. Tabac sabun tıraşda ne kadar kalite hissi veriyorsa banyoda da ayni hissi alıyorsunuz. MWF zaten şahane, lanolin insanın cildini çok rahatlatıyor. Claus Porto nun vetiver sabunu şahane kokuyor [vetiver teması giren herşey güzel kokuyor zatenSmile]. bu sabunlardan elinizde var mı? Veya getirmeyi düşünür müsünüz? Eğer getirtirseniz ben yukarda saydığım çeşitlerin herbirinden 5 er tane almayı garanti ediyorumSmile

Selamlar.
Verdiğiniz kıymetli bilgiler için teşekkür ederim.
Sabunları kendim için istemiştim ama satmak için hiç talep etmedim. Öncelikle sabunların fiyatlarını öğrenip size bildireyim,talep ederseniz üreticiden isterim.Tabi vereceğim fiyatlar %10 yukarı veya aşağı değişebilir.

Cvp: İMPA Ticaret - bataryan - 04/07/2014

(04/07/2014, Saat: 12:17)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar.
Verdiğiniz kıymetli bilgiler için teşekkür ederim.
Sabunları kendim için istemiştim ama satmak için hiç talep etmedim. Öncelikle sabunların fiyatlarını öğrenip size bildireyim,talep ederseniz üreticiden isterim.Tabi vereceğim fiyatlar %10 yukarı veya aşağı değişebilir.

Teşekkürler Mustafa Bey,

güzel haberlerinizi bekliyorum.

Cvp: İMPA Ticaret - Naci Erdem - 04/07/2014

Merhaba Mustafa Bey,
Ürün listenizde her ne kadar hemen hemen tüm aletler olsa da ben Wilkinson Clasic ve Ri Mei'yi göremedim. Bu aletleri getirmeniz mümkün, ama siz satış prensipleriniz doğrultusunda da getirmiyor olabilirsiniz diye düşünüyorum ..

(04/07/2014, Saat: 16:29)Naci Erdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Mustafa Bey,
Ürün listenizde her ne kadar hemen hemen tüm aletler olsa da ben Wilkinson Clasic ve Ri Mei'yi göremedim. Bu aletleri getirmeniz mümkün, ama siz satış prensipleriniz doğrultusunda da getirmiyor olabilirsiniz diye düşünüyorum ..

Selamlar.
İkiside mevcut, listeye eklemeyi unutmuşuım Smile
Wilkinson Classic : 10TL
Rimei : 5TL

Saygılar

(04/07/2014, Saat: 12:50)bataryan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler Mustafa Bey,

güzel haberlerinizi bekliyorum.

Selamlar.
MWF banyo sabunu 25TL
Tabac banyo sabunu 40TL
Claus porto yok.
Fiyatlar çok yüksek. Sabun olduğundan kargo ücreti yüksek,gümrük,vergi,gümrükçü derken %50 masraf ekleniyor,+%10 kendim için ekliyorum sonuç bu Smile

Yardımcı olamadıysam özür dilerim.