Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - Pilot - 29/06/2014

Mustafa Bey merhaba,
Dukkan dan alisveris yaparsak taksit imkanimiz oluyor mu

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 29/06/2014

Selamlar.
Simdilik tek cekim yapabiliyorum.
Sanalazarda %5 komisyonla 9 taksit oluyor.

Not:
Aşağidaki ürünler stoklarimiza girmiş bulunmakta.Fiyat bilgisi 11.Sayfadaki listeye eklendi.
-Polsilver super iridium
-Gillette super stainless
-Astor Bic
-Barbon traş kremi
-Barbon after shave

Cvp: İMPA Ticaret - baran32 - 01/07/2014

MERKUR FUTUR SATIN DOUBLE EDGE RAZOR gerçekten 250 tl mi aşırı fazla değilmi fiyatı .yurtdışından kargoyla 70 80 dolar arası eve geliyor.Fiyatlar neden bu kadar uçuk.bende almayı düşünüyordum ama fiyatını görünce korktum valla.

Cvp: İMPA Ticaret - inceptum - 01/07/2014

(14/06/2014, Saat: 17:05)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile Evet demediniz onu ben yazdım,telefon kayıtlarına baktım şimdi 3 haziran,7 mayıs,29 Nisan tarihlerinde sizin numarayı aramışım hep 1-2 ay içinde cevabı alınca onu bugün yarın yaptım ben deSmile
Bugün tarihli olarak bir kez daha 1 ay içinde başlatıyorum o zamanBig Grin Sizden kolayca temin edebilirsem iyi olacak,olmadı bir çaresine bakacaz.

Mustafa bey 1 ayın dolmasına 13 gün kalmış,ben şafak saymaya devam edeyim mi yoksa hiç beklemeyeyim mi?Smile

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 01/07/2014

(01/07/2014, Saat: 14:28)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey 1 ayın dolmasına 13 gün kalmış,ben şafak saymaya devam edeyim mi yoksa hiç beklemeyeyim mi?Smile

Selamlar.
Bu son şansım olsun Smile bu şafağı sayın olmazsa bidaha bekletmeyeceğim.
Özellikle istediğiniz marka ve çeşit varmı?

Cvp: İMPA Ticaret - inceptum - 01/07/2014

Pek özel birşeyler yok aslında tercihler fiyatlara ve içeriklere göre şekillenecek,yani siz koyun ortaya ben seçeceğim birşeyler.After shave,balsam,cologne ne varsa artık Smile

Cvp: İMPA Ticaret - mavi - 01/07/2014

(13/06/2014, Saat: 17:03)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün yarın yeni aftershaveler gelecekti ne zaman elinizde olacak?

Konuyla ilgili ben de beklemedeyim.

Cvp: İMPA Ticaret - baran32 - 02/07/2014

MERKUR FUTUR SATIN DOUBLE EDGE RAZOR fiyatı nedir elinizde varmı öğrenebilirmiyim.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 02/07/2014

(02/07/2014, Saat: 03:03)baran32 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MERKUR FUTUR SATIN DOUBLE EDGE RAZOR fiyatı nedir elinizde varmı öğrenebilirmiyim.

Selamlar.
Merkur hakkında çok soru geliyor,onada açıklık getirelim.
Merkur firması siparişleri en erken 8 ay sonra sevk ediyor. Şubat ayında sipariş vermiştim. Biraz daha bekleyeceğiz yani Smile
Neden böyle saçma bir uygulaması var bilmiyorum ama altını olan kuralı koyar demişler Smile

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 02/07/2014

(01/07/2014, Saat: 13:40)baran32 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MERKUR FUTUR SATIN DOUBLE EDGE RAZOR gerçekten 250 tl mi aşırı fazla değilmi fiyatı .yurtdışından kargoyla 70 80 dolar arası eve geliyor.Fiyatlar neden bu kadar uçuk.bende almayı düşünüyordum ama fiyatını görünce korktum valla.

Yok yok korkmayın . O fiyat yanlış Smile
Satış fiyatının 150 tl civarında olacağını tahmin ediyorum.