Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - Eskiuyebyr - 23/11/2016

Bunlar hep ecnebi gelenekleri arkadaşlar Smile)
Hep Mustafa beye yüklenmeyin.
Rocnel yapacak mı acaba bir Kara Cuma kampanyası Smile)
B@R %50 İndirim Kuponu mesela Smile
Şaka yapıyorum elbette.
Kara Cuma ayağına yerli tedarikçileri batirmayalim Smile

Cvp: İMPA Ticaret - rocnel - 23/11/2016

(23/11/2016, Saat: 01:20)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlar hep ecnebi gelenekleri arkadaşlar Smile)
Hep Mustafa beye yüklenmeyin.
Rocnel yapacak mı acaba bir Kara Cuma kampanyası Smile)
B@R %50 İndirim Kuponu mesela  Smile
Şaka yapıyorum elbette.
Kara Cuma ayağına yerli tedarikçileri batirmayalim Smile

Smile

Cumalar mübarek günlerdir Smile

Cvp: İMPA Ticaret - cirzini62 - 23/11/2016

Mustafa Bey hakikaten Black Friday cok guzel olurdu. Ama insan kiyamiyor, zaten boyle guzel ve nazimizin gectigi bir firma varken onu da zarara sokmayalim.

Cvp: İMPA Ticaret - candova - 23/11/2016

impada hergün black friday Smile

İMPA Ticaret - rating - 23/11/2016

(23/11/2016, Saat: 01:53)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: impada hergün black friday Smile

+1

Cvp: İMPA Ticaret - dikdik_s - 23/11/2016

Soyle soyleyeyim, saka bir yana
sattıgı malı, kur artısından vs. den dolayı, tekrar yerine koyamayacagını bilerek, zam artısı yapmayan, o urun bitene kadar aynı fiyattan satıp, yeni gelen partide fiyatı ancak degistiren, artık türü bitmek uzere olan gercek esnaf.
Kara cumasıymıs vs. mis onlar gecicidir de, Mustafa Beyin bize kalıcı olması dileklerimle.

Cvp: İMPA Ticaret - msakalli - 23/11/2016

(23/11/2016, Saat: 10:17)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: artık türü bitmek uzere olan gercek esnaf.

Smile Smile Smile

Biz de takılıyoruz zaten Mustafa Bey'e Smile

Cvp: İMPA Ticaret - corpus36 - 23/11/2016

(23/11/2016, Saat: 10:17)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Soyle soyleyeyim, saka bir yana
sattıgı malı, kur artısından vs. den dolayı, tekrar yerine koyamayacagını bilerek, zam artısı yapmayan, o urun bitene kadar aynı fiyattan satıp, yeni gelen partide fiyatı ancak degistiren, artık türü bitmek uzere olan gercek esnaf.
Kara cumasıymıs vs. mis onlar gecicidir de, Mustafa Beyin bize kalıcı olması dileklerimle.

+1 +1 +1 +1 .........

İMPA Ticaret - Nani Kuş - 23/11/2016

Mustafa bey günleri sayıyor şimdi bize son anda sürpriz yapacak hayırlı cuma günü bu vesile ile Yen'i siparişler Yen'i ürünlere kavuşuruz

Cvp: İMPA Ticaret - onurcakmak - 23/11/2016

(23/11/2016, Saat: 10:17)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Soyle soyleyeyim, saka bir yana

Siz meseleyi güzel ifade etmişsiniz üstadım. Böyle esnaflar sahip çıkmazsak, ortalık çar çakala kalır ve bize de şikayet ETMEME hakkı doğar.

Şu an Thater fırçalara bakıyorum hala aynı fiyat. İlk geldiği günden bu zamana dolar ortalama 60 kuruş birden arttı ama hala aynı fiyat. Valla ne diyeyim, inşallah bir bildiğiniz vardır Mustafa bey.