Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - İsmetaltan - 24/08/2016

Benim dördüncü alışverişim oldu imkan olsa haftada bşr sipariş vermek isteyecegim kadar güzel insan güzpel esnaf saygılar mustafa bey tekrar merakla bekliyorum antalya dokuma yurtiçi kargonun ne gibi süprizleri olacak ve bu kutuyu boşaltınca tekrar toplayabilecekmiyim acaba 100 lü personna 100 shark 2 box perma sharp rebul ice ve rebul dsrk Spice bu sefer komplike bişey yok sıgdıracam kutuya boşalttıktan sonra azimliyim.

Cvp: İMPA Ticaret - İsmetaltan - 24/08/2016

Bir impa efsanesi daha akşam dörtte sipariş ver bir gün dolmadan öğlen teslim al rekor kimde acaba @impaticaret mustafa bey

Cvp: İMPA Ticaret - Blade - 29/08/2016

Mustafa Bey size özelden mesaj attım bir siparişimle ilgili, bir ihtimal mesaj kutunuz dolu olabilir diye buraya da yazayım dedim.Mesaj kutunuzu kontrol ettikten sonra dönüş yapabilirseniz sevinirimSmile

Cvp: İMPA Ticaret - izbe - 29/08/2016

Mustafa Bey kolay gelsin, mavi Floid aftershave getirmeyi düşünüyor musunuz?

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 29/08/2016

(29/08/2016, Saat: 11:51)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey kolay gelsin, mavi Floid aftershave getirmeyi düşünüyor musunuz?

Selamlar Mavi Floid 1 kere ithal ettim , hiç beğenen olmayınca birdaha denemedim.
Çeşit olarak ithal etsem merak edenlerin merakını gidermek için faydalı olacak sanırım Smile

Cvp: İMPA Ticaret - izbe - 29/08/2016

(29/08/2016, Saat: 12:50)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar Mavi Floid 1 kere ithal ettim , hiç beğenen olmayınca birdaha denemedim.
Çeşit olarak ithal etsem merak edenlerin merakını gidermek için faydalı olacak sanırım Smile

Aynen. Sağolsun @mertk üyemiz sayesinde pinaud ları yakınen tanıdık. Kendi adıma pinaudları çok beğenmedim. Turuncu Floid leri tütün kolonyası misali ile beğenmemiştim. Sizden aldığım i coloniali balsam işinin uzmanı, balsam ihtiyacımı karşıladı. Aftershave arayışındayım ama iyi birşey bulamadım. Eyüp sabri leri test ettim, bildiğiniz kolonya. Myrsol de de herhangi bir yatıştırıcılık bulamadım.

Şöyle çeşit çeşit birşeyler getirinde deneyelim be üstad.

Bu arada mavi floid in kokusunu nasıldı;? Hatırlıyor musunuz?

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 29/08/2016

(29/08/2016, Saat: 13:15)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen. Sağolsun @mertk üyemiz sayesinde pinaud ları yakınen tanıdık. Kendi adıma pinaudları çok beğenmedim. Turuncu Floid leri tütün kolonyası misali ile beğenmemiştim. Sizden aldığım i coloniali balsam işinin uzmanı, balsam ihtiyacımı karşıladı. Aftershave arayışındayım ama iyi birşey bulamadım. Eyüp sabri leri test ettim, bildiğiniz kolonya. Myrsol de de herhangi bir yatıştırıcılık bulamadım.

Şöyle çeşit çeşit birşeyler getirinde deneyelim be üstad.

Bu arada mavi floid in kokusunu nasıldı;? Hatırlıyor musunuz?

Çeşit getirmede problem yok , sorun satışta Smile
Mavi floid , yeşil myrsol karakterine çok yakın bir koku. Koku önemliyse ,olsada olur olmasada türünden ama tıraş sonrası etkisi için alınabilir.

Cvp: İMPA Ticaret - theunnamed - 29/08/2016

Maalesef forumumuzda yeniliğe açık pek kullanıcı olduğunu düşünmüyorum. Olanlar var elbet ancak az.

Bir kişinin hep kendisini kurban etmesi gerektiğinden satış bence problem oluyor. Misal bir zamanlar önce Proraso, sonra Cella, sonra R41 rüzgarı esti. Neden ? 1-2 kişi merak etti denedi beğendi, kalan (teşbihte hata olmaz) garantici grup tamam 10 puan aldı bu ürün dedi saldırdı, ha sonrasında bir ara forumda R41 satışı patladı ikinci el de o da ayrı Smile

O yüzden ancak birilerinin begendiği ürün satılır hala buralarda.

Cvp: İMPA Ticaret - Saltuk - 29/08/2016

(29/08/2016, Saat: 15:09)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maalesef forumumuzda yeniliğe açık pek kullanıcı olduğunu düşünmüyorum. Olanlar var elbet ancak az.

Bir kişinin hep kendisini kurban etmesi gerektiğinden satış bence problem oluyor. Misal bir zamanlar önce Proraso, sonra Cella, sonra R41 rüzgarı esti. Neden ? 1-2 kişi merak etti denedi beğendi, kalan (teşbihte hata olmaz) garantici grup tamam 10 puan aldı bu ürün dedi saldırdı, ha sonrasında bir ara forumda R41 satışı patladı ikinci el de o da ayrı Smile

O yüzden ancak birilerinin begendiği ürün satılır hala buralarda.

Aynen katiliyorum

Cvp: İMPA Ticaret - dikdik_s - 29/08/2016

AS sini bilmem ama Myrosol balm da bir o kadar iyidir. Balm ihtiyacı olanlara tavsiye olunur.