Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - FurkanY - 14/07/2016

Bugün İMPA ticaretten kargom elime ulaştı, ikinci alışverişim oluyor kendileri ile, ikisinde de memnun kaldım. Mustafa bey ilgili, kibar, beyefendi bir kişi. Telefon ile ulaşabiliyorsunuz, mail yolu ile iletişim kurarken de hızlı dönüyor. Hızlı kargo, güvenli paketleme yapıyor, fiyatları da aldığım her ürün için bir çok yurt dışı siteden düşük veya aynı, yurt içindeki benim bildiğim diğer bütün satıcılardan da daha düşük aldığım her bir ürünün. İyi ki böyle dürüst, kaliteli esnaflar mevcut ülkede hala, yemin ediyorum pay-pal çıktıktan sonra bir çok hobimden vazgeçmek zorunda kaldım bu ülkede ama Mustafa bey sağ olsun tıraş hobim hala benimle. Şiddetle öneriyorum buradan alışverişi. İstanbul'a gidersem uğrayıp şahsen de tanışacağım, elini sıkacağım.

Cvp: İMPA Ticaret - cirzini62 - 19/07/2016

Hakikaten bu ülkede işini hakkıyla yapan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan sayısı son derece azalmış firmalardan birisi. Mustafa Bey'in satın alınan malları paketlemesi muhteşem ve en kısa zamanda kargoya veriyor.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 20/07/2016

Teşekkür ederim arkadaşlar teveccühünüz Smile Varolun.
Yaz sezonunda ya satıcılar tatile giriyor veya arkadaşlarımız tatilde oluyor bu sebeple yaz dönemini rölantide geçiriyorum.

İMPA Ticaret - kemalu2002 - 21/07/2016

(19/07/2016, Saat: 23:34)cirzini62 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hakikaten bu ülkede işini hakkıyla yapan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan sayısı son derece azalmış firmalardan birisi. Mustafa Bey'in satın alınan malları paketlemesi muhteşem ve en kısa zamanda kargoya veriyor.

Aynen paketleme ve kargolama cok iyi Mustafa Bey de elimden geldigince ürünleri ondan alıyorum bende.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: İMPA Ticaret - woody - 22/07/2016

Bugün pearl fırça ve alet standım geldi, kusursuz paket.

Çok teşekkürler Mustafa bey.

Pearl işçiliği oldukça dikkatimi çekti, hesaplı ürünler ama

kalitesi çok üstün, belki bir merkür diyebilirim.

Pearl diğer ürünlerini de yakın takibe alacağım.

Cvp: İMPA Ticaret - İsmetaltan - 02/08/2016

Ben sanırım 3 alışveriş yaptım ama hepsinde de sabrı ilgisi anlayışı esnaf gibi esnaf olması ile hrle paketlemede ise cıkardıktan sonra ürünleri kutudan 1500 lü puzzle misali saatlerce ugraşsam toparlayamayacagımdan eminim güzel esnaf güzel insan senin gibi insanlar cogalmalı saygılar...

By arada semoque badger soc yeterince var dedin mustafa hocam ama ayın 15 ine kalmadı dersen arabanın tekerlerini denden aldıgım jiletle kesecegimdir bilgine zaten bi istanbul rakı balık zamanı gelmiş vesile olur aslında Smile

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 02/08/2016

(22/07/2016, Saat: 02:05)woody Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün pearl fırça ve alet standım geldi, kusursuz paket.

Çok teşekkürler Mustafa bey.

Pearl işçiliği oldukça dikkatimi çekti, hesaplı ürünler ama

kalitesi çok üstün, belki bir merkür diyebilirim.

Pearl diğer ürünlerini de yakın takibe alacağım.

Rica ederiz , güzel günlerde kullanın.Smile

(02/08/2016, Saat: 13:20)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben sanırım 3 alışveriş yaptım ama hepsinde de sabrı ilgisi anlayışı esnaf gibi esnaf olması ile hrle paketlemede ise cıkardıktan sonra ürünleri kutudan 1500 lü puzzle misali saatlerce ugraşsam toparlayamayacagımdan eminim güzel esnaf güzel insan senin gibi insanlar cogalmalı saygılar...

By arada semoque badger soc yeterince var dedin mustafa hocam ama ayın 15 ine kalmadı dersen arabanın tekerlerini denden aldıgım jiletle kesecegimdir bilgine zaten bi istanbul rakı balık zamanı gelmiş vesile olur aslında Smile

Estağfirullah , görevimiz olan rutin işimizi yaptık Smile Gönül isterki daha iyisini yapalım ama yapma çabasındayız Smile
Ben hemen 1 SOC zulaya atayım lastikler gümbürtüye gitmesin Smile
Sağlıcakla...

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 23/08/2016

STOĞA YENİ GİRENLER :
COUTO DİŞ MACUNU 120G (SLS , FLORÜR İÇERMEZ)
EPSILON TIRAŞ FIRÇASI TAŞIMA KABI
DURANCE PORSELEN TIRAŞ TASI BEYAZ
MERKUR 39C SLANT BAR
FATIP GRANDE KROM AÇIK TARAK
FATIP GRANDE GENTILE KROM KAPALI TARAK
MERKUR 42C CLASSIC 1904
ROCNEL P ÇELİK TIRAŞ ALETİ (YARIM JİLET KULLANIR)
TAYLOR OF OLD BOND STREET DEOSTICK 75ML ( ST.JAMES )
TABAC DEODORANT STICK 75GR
SPEICK DEOSTICK 40ML
BRUT ROLL-ON
MITCHELLS WOOL FAT DUŞ JELİ 300ML
MUHLE 10LU
WILKINSON SWORD 10LU (İNGİLTERE ÜRETİMİ)
ROTBART EXTRA DÜNN 10LU
SHICK II İKİLİ JİLET 4 ADET
JİLET GILLETTE STAINLESS PLASTİK KUTU (ESKİ ÜRETİM)
GILLETTE GII 10LU
GILLETTE CONTOUR PLUS 10LU
MITCHELLS WOOL FAT ŞAMPUAN 300ML
BAŞAK SENTETİK TIRAŞ FIRÇASI
TABAC TIRAŞ KREMİ 100ML
I COLONIALI TIRAŞ KREMİ 100ML RHUBARB
TAYLOR OF OLD BOND STREET STICK SABUN 75ML ( SANDAL )
TAYLOR OF OLD BOND STREET TRADITIONAL 57G
LEA CLASSIC AHŞAP KASELİ 100GR
WILKINSON STICK 50GR  
TABAC PORSELEN KASELI 125GR
SPEICK TIRAŞ SABUNU STICK 50G
LEA TIRAŞ SABUNU STICK (PLASTİK KUTULU) 50GR.
LEA CLASSIC TIRAŞ SABUNU YEDEK 100G.
CLUBMAN PINAUD TIRAŞ SABUNU 59GR
HASLINGER TIRAŞ SABUNU PLASTİK KUTULU
THE REAL SHAVING CO. BALM 125ML  
TABAC AFTER SHAVE BALSAM 75ML
SPEICK AFTER SHAVE BALM 100ML
PRORASO AFTERSHAVE BALM 100ML (MENTHOL/ALOE/HASSAS)
ACQUA DI PARMA AFTERSHAVE BALM 100ML
PRORASO AFTERSHAVE 100ML (MENTHOL)  
KAI MANUEL KULAK BURUN KILI TEMİZLEYİCİ

Cvp: İMPA Ticaret - kerimovic - 23/08/2016

Mustafa bey speick deostick getirmeniz harika olmuş herkese tavsiye edeceğim bir ürün, bir kaç yıllık stok yapmamış olsaydım son gidişimde kesin sipariş listemin ilk sırasında olurdu.

İMPA Ticaret - connoisseur - 23/08/2016

Bu guzelleri internet sitenizde gorsek de siparis versek Mustafa Bey Smile Eminim hazirliyorsunuzdur.