Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - Blade - 02/04/2016

Mustafa bey hayırlı olsun. Saponıficio Varesino sabunlarını çok merak eden biri olarak heyecanla bekliyorum Smile

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 02/04/2016

(02/04/2016, Saat: 16:40)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevindirici oldu bu haber tesekkurler Mustafa Bey

(02/04/2016, Saat: 23:02)Blade Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey hayırlı olsun. Saponıficio Varesino sabunlarını çok merak eden biri olarak heyecanla bekliyorum Smile

Teşekkür ederim sağolun.
Tüm dünya markalarının kullanıcıların birgün uzağında olsun istiyorum ama bu, sirkülasyon arttıkça, klasik tıraş farkındalığı oluştukça daha mümkün olacak Smile

Cvp: İMPA Ticaret - Serjames - 02/04/2016

Mustafa Hocam , verdiğiniz uğraşa ve emeğe ne denebilir ki helal olsun Smile

İMPA Ticaret - rating - 02/04/2016

@impaticaret
Çok yerinde siparişler vermişsiniz Mustafa bey tebrikler. Heyecanla beklemedeyim.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Cvp: İMPA Ticaret - Nani Kuş - 02/04/2016

Mustafa bey Amerikan artisanlarıda Barrister mann ve caties bubles leride isteriz Smile

İMPA Ticaret - Aleksey - 03/04/2016

(02/04/2016, Saat: 22:18)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim Oğuz Bey Smile

70th Anniversary shaving soap 150g - in aluminium jar
Refill Tundra Artica 150g - shaving soap in cardboard
Refill Aromatic Fern 150g - shaving soap in cardboard
Refill Manna 150g - shaving soap in cardboard
70th Anniversary After Shave 100ml - in glass bottle
Cosmo After Shave 125ml - in aluminium bottle
Cosmo 4.2 shaving soap 150g - in aluminium jar
Cosmo Face Serum 30ml - in glass bottle

Sanırım yeterli Smile

Hangi birini alacagimizi sasiracagiz desenize

Cosmo'nun kutusu, 70th anniversary kokusu arasinda yazi tura atilir diyorum?

Cvp: İMPA Ticaret - mecheng - 03/04/2016

Hayirli olsun Mustafa bey, yelpazeyi daha da genisletmeniz dilegiyle.

İMPA Ticaret - Men-Sup - 03/04/2016

Kokularından emin olamadığım için sipariş verememiştim. Mustafa bey elinize sağlık. Ürünler gelince ordayım .
Yalnız, ben hepsini incelemek istiyorum. Yerinizde olsam benim gibiler için 'bakmak bedava koklamak parayla' kapıya...firinlarda 'elinle değil gözünle seç' yazar ya o misal...

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 03/04/2016

@serjames
@rating
Teşekkürler.

@Nani Kuş
@mecheng
İnşallah

(03/04/2016, Saat: 01:42)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hangi birini alacagimizi sasiracagiz desenize
Cosmo'nun kutusu, 70th anniversary kokusu arasinda yazi tura atilir diyorum?

Çam ağacı familyasından bir bitki özü içeriyor , çam kokusuna benziyorsa fena olmazSmile gelince göreceğiz.

(03/04/2016, Saat: 12:53)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kokularından emin olamadığım için sipariş verememiştim. Mustafa bey elinize sağlık. Ürünler gelince ordayım .
Yalnız, ben hepsini incelemek istiyorum. Yerinizde olsam benim gibiler için 'bakmak bedava koklamak parayla' kapıya...firinlarda 'elinle değil gözünle seç' yazar ya o misal...

Tecrübe eden arkadaşlar bilirler,
Herşeye bakmak ve koklamak bedava Smile
Sadece hijyen için krem ve sabunlara temas edilmemesi tavsiye olunur.

Cvp: İMPA Ticaret - dikdik_s - 03/04/2016

Bazı komsular bahsediyordu dükkana gelip  fiziki alım yapabilirmiyiz diye, o zaman anlayamamıstım, parmaklamakmıs demek ki Tongue  Big Grin  Big Grin  Big Grin

Kimler söyledi diye hatırlamıyorum bile, kimse ustune alınmasın, gırgır yapıyorum. Angel İyi pazarlar