Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

RE: İMPA Ticaret - mirrorihsan - 07/06/2014

Mustafa bey foruma hosgeldiniz bende sizden aldim.ilk urunlerimi ve cok ilgiliydiniz.Sadece merkur progress i getirmenizi bekliyorum kendim icin.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: İMPA Ticaret - pars - 07/06/2014

Mustafa Bey,
Forumumuza hoşgeldiniz, sizi daha sık aramızda görmek isteriz. Fiyatlarınızı ve açıklamalarınızı içeren mesajınız konunun ilk mesajı altına eklenmiştir.

Fiyatlar konusunda aşağı yönde revizyon beklemekteyiz. Big GrinAngelBlush

250 de çok olmuş ücretsiz kargo alt limiti için. Herhangi bir kargo ile anlaşmanız var ise kargo fiyatını bizim için sabitleyebilirsiniz. Maximum 4-5 TL gibi sabit bir kargo ücreti görmek başta ben olmak üzere birçok arkadaşı mutlu edecektir.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 07/06/2014

(07/06/2014, Saat: 01:53)mirrorihsan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey foruma hosgeldiniz bende sizden aldim.ilk urunlerimi ve cok ilgiliydiniz.Sadece merkur progress i getirmenizi bekliyorum kendim icin.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hoşbulduk. Ürünlerimizi keyifle kullanmanızı dilerim.
Şimdiye kadar karşılaştığım en zor firmalardan birisi Merkür Smile
120 adet altı satışımız yok dedi,kabul ettim fakat Şubat ayında verdiğim siparişimin teslim tarihi Ekim/2014 dediler Smile Şaka gibi ama tüm ürünler el yapımı ve müşterilerimizi sıraya koyduğumuz için bizde böyle diyor.

(07/06/2014, Saat: 02:26)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey,
Forumumuza hoşgeldiniz, sizi daha sık aramızda görmek isteriz. Fiyatlarınızı ve açıklamalarınızı içeren mesajınız konunun ilk mesajı altına eklenmiştir.

Fiyatlar konusunda aşağı yönde revizyon beklemekteyiz. Big GrinAngelBlush

250 de çok olmuş ücretsiz kargo alt limiti için. Herhangi bir kargo ile anlaşmanız var ise kargo fiyatını bizim için sabitleyebilirsiniz. Maximum 4-5 TL gibi sabit bir kargo ücreti görmek başta ben olmak üzere birçok arkadaşı mutlu edecektir.

Hoşbulduk.
Fiyatların düşmesi satışların artmasıyla mümkün.Bazı fiyatlarım yurtdışı sitelerle aynı.Elimden geldiğince hepsini yurtdışı fiyatlarına eşit tutmaya çalışıyorum.
Ücretsiz kargo alt limitinin yüksek olması,kâr marjımın düşük olmasından kaynaklanıyor.
PTT ile kargo ücreti sabit olup 6TL dir.(Kapıda ödemelerde dahil)
Diğer kargolar içinde kargo ücretini 6TL ye sabitleyelim,geri kalan kısmını ben karşılayım.Böylece orta yolu bulmuş olalım Smile

Cvp: İMPA Ticaret - Eucris - 07/06/2014

(07/06/2014, Saat: 09:42)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşbulduk.
Fiyatların düşmesi satışların artmasıyla mümkün.Bazı fiyatlarım yurtdışı sitelerle aynı.Elimden geldiğince hepsini yurtdışı fiyatlarına eşit tutmaya çalışıyorum.
Ücretsiz kargo alt limitinin yüksek olması,kâr marjımın düşük olmasından kaynaklanıyor.
PTT ile kargo ücreti sabit olup 6TL dir.(Kapıda ödemelerde dahil)
Diğer kargolar içinde kargo ücretini 6TL ye sabitleyelim,geri kalan kısmını ben karşılayım.Böylece orta yolu bulmuş olalım Smile

Mustafa bey forum sakinleri sizide traş olmayıda seviyor,potansiyeli görüyorsunuz zaTen.
Lutfen ücret hususunda üzmeyin biziWink
Herkesin ekipmanı tam olduğu halde yinede alıyoruz,ne yapacağız bilmiyoruz ama sürekli alıyoruz,hep ücret hep ücret diyoruz ama nazımız geçsin lutfen saygılar..

(07/06/2014, Saat: 11:47)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey forum sakinleri sizide traş olmayıda seviyor,potansiyeli görüyorsunuz zaTen.
Lutfen ücret hususunda üzmeyin biziWink
Herkesin ekipmanı tam olduğu halde yinede alıyoruz,ne yapacağız bilmiyoruz ama sürekli alıyoruz,hep ücret hep ücret diyoruz ama nazımız geçsin lutfen saygılar..

Teşekkür ederim benimde sizlerden şikayetim yok Smile
Zarar etmemi istemeyeceğinizden eminim. Kâr marjım %10-%15 civarında.
Takdir sizin Smile
Tıraşı hobi haline,tutku haline getirenler her gün farklı hisle,farklı kokuyla güne başlamak istiyor,bu sebepten evlerde stoklar oluyor Smile

Birçok kullanıcı Edwin Jagger 89 ve Barleyi tanıyor diğerlerinin resimlerini görmek istiyor.Stoklarımdaki modeller ekte mevcuttur.

14juwzb.jpg

2czvio0.jpg

(06/06/2014, Saat: 09:54)janus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey hoşgeldiniz.

Fiyat listelerinize birer ikişer resim ekleyebilirseniz memnun oluruz

Tabi ki zaman bulabilirseniz. Sonuçta esnaflık zor zenaat.

Hoşbulduk.
Fırsat buldukça http://www.extrashaving.com sitemize resim ekliyorum.

Saygılar
Mustafa

Cvp: İMPA Ticaret - Kerkenez - 08/06/2014

Mustafa bey merhabalar

SE ve injector jiletleri de getirmeyi düşünür müsünüz acaba?

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 09/06/2014

(03/06/2014, Saat: 17:37)leon18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Demekki once arayip fiyat sormak gerek. Ben ugradigimda. MWF seramik kaseli sabuna 100 tl demisti. Wilkinson 100 jilete 40 tl demisti. Bu sartlarda riskli olsa yurt disindan siparis vermek en mantiklisi gibi.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

MWF : 80.00TL
Wilkinson 100lü : 30.00TL

Vergisi ödenmiş kazanç kutsaldır Wink