Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - cagdas - 11/03/2016

Mustafa Bey selamlar.
Yazdiginiz fiyat listesinde 200 TL uzeri icin ucretsiz kargo yaziyor, ancak web sitesinde kargo ucreti yansimaya devam ediyor. Acaba servis aldiginiz web sitesinin kisitlamasi midir, yoksa unutuldu mu?

Tesekkurler.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 11/03/2016

(11/03/2016, Saat: 22:05)cagdas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey selamlar.
Yazdiginiz fiyat listesinde 200 TL uzeri icin ucretsiz kargo yaziyor, ancak web sitesinde kargo ucreti yansimaya devam ediyor. Acaba servis aldiginiz web sitesinin kisitlamasi midir, yoksa unutuldu mu?

Tesekkurler.

Merhabalar,
Kargo ücreti tahsil edilirse ödediğiniz ücreti kartınıza iade ederim.

Cvp: İMPA Ticaret - Blade - 11/03/2016

Mustafa bey özel mesaj kutunuz dolu mu acaba?

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 11/03/2016

(11/03/2016, Saat: 22:29)Blade Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey özel mesaj kutunuz dolu mu acaba?

Mesajınızı özelden cevapladım Wink

İMPA Ticaret - rating - 11/03/2016

200 tl üstü kargo ücretsiz ise sistemde bir sıkıntı var o zaman Mustafa bey kargoyu eklemeye devam ediyor bilginiz olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: İMPA Ticaret - dikdik_s - 11/03/2016

@rating
Mustafa Bey de yukarıda acıklamıs ama ben yine de acıklamak istedim.
Abi evet ekliyor, o web sitesi sablonunda o sekil sanırsam duzeltilemiyor. Merak etmeyin kargo parası cekiliyor ama mustafa bey ertesi gunu kendi, hesabınıza geri gonderiyor kesilen kargo parasını.
10 larca kez basıma geldi. Ya arkadas insan 1 kerede unutur degilmi, hayır, o kargo ucreti her daim hesabınıza iade edilir.

İMPA Ticaret - mhilmipaydas - 11/03/2016

@dikdik_s komşunun dediği gibi para iadesi yapılıyor az önce bana da mail geldi

İMPA Ticaret - rating - 12/03/2016

@dikdik_s Ben parası anlamında söylememiştim abi, sitede böyle bir aksaklık var bilgi vereyim düşüncesiyle yazdım. Eğer kronik bir sıkıntı varsa zaten yapacak birşey yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: İMPA Ticaret - dikdik_s - 12/03/2016

@rating
Yok yok tabi anladım, sanırım teknik bir sorun var herhalde gonderi ucret meblasını sıfır olarak kabul etmiyor site kaynak kodu, bildigimden beri bu sekil. Mustafa bey de kendine cozum bulmus o sekil devam ediyor iste.

İMPA Ticaret - Men-Sup - 12/03/2016

Bu gibi durumlar da online satışı tercih etmeme nedenlerimden biri. Herkes Mustafa Bey gibi dürüst satıcı olmayabiliyor çünkü.
Gerçi fiziki ( @dikdik_s komşu kızmasın)satın almanın da dezavantajları yok değil. Mesela yarın Progress almaya gittiğimde impanın o muhteşem ortamında kendini kaybedip bütçede koca bir delik açma ihtimali de var maalesef. Rotasyonumdaki 4 sabun(MWF,DR Harris Arlington, Col. Conk Bay Rum,Edwin Jagger Aloe Vera), daha açılmamış Maggards limes&bergamot ve DR Harris Lavanta,açılıp da kokusu beğenilmemiş QED Sandalwood ve Proraso Beyaz,yeni gelen B&M ve Caties Bubbles sampleları-bunların hepsini yanımda götüreyim ki artık yeni sabun almayayım. Phoenix Honeysuckle ve 5 adet Tiki Bar sample da yolda, bunları da elime yazayım ne olur ne olmaz..
Mustafa bey elimde bunları görünce beni toptancı sanmaz inşallah...