Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - t.macgyver - 10/03/2016

(10/03/2016, Saat: 21:34)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa hocam, herkes Progress siparişi geçiyor. Haftasonu dükkanınıza uğrasak fiziksel satış da yaparsınız değil mi?

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz birkaç arkadaş İstanbul'a -tematik-; "İmpa'dan alışveriş gezisi" düzenleyeceğiz birara. bavul bavul tıraş aleti yükleneceğiz Tongue elinizi çabuk tutun.

Cvp: İMPA Ticaret - dikdik_s - 10/03/2016

(10/03/2016, Saat: 21:34)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa hocam, herkes Progress siparişi geçiyor. Haftasonu dükkanınıza uğrasak fiziksel satış da yaparsınız değil mi?

Abiler bu nedir fiziksel satıs?? Big Grin Big Grin

Cvp: İMPA Ticaret - Men-Sup - 10/03/2016

Klavye fiziki satışı fiziksel yapmış...online alışverişi pek sevmiyorum,ayrıca kısa uzun Progress farkını görerek almak istiyorum

Cvp: İMPA Ticaret - albatross - 11/03/2016

mustafa hocam siteden yaptığımız siparişte takip numarasını alabiliyor muyuz? ben şiparişimi kargo şubesine yaptımda o yüzden kendim almam lazım. malum mahalle baskısından dolayı eve sipariş yapamıyorum Smile

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 11/03/2016

(10/03/2016, Saat: 22:17)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Klavye fiziki satışı fiziksel yapmış...online alışverişi pek sevmiyorum,ayrıca kısa uzun Progress farkını görerek almak istiyorum

Smile
Tabiki Cumartesi günleri hizmet veriyoruz.
Görerek almak en güzeli.

(11/03/2016, Saat: 01:39)albatross Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mustafa hocam siteden yaptığımız siparişte takip numarasını alabiliyor muyuz? ben şiparişimi kargo şubesine yaptımda o yüzden kendim almam lazım. malum mahalle baskısından dolayı eve sipariş yapamıyorum Smile

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tabiki tüm alışverişlerinizde takip kodu iletiliyor.
Mahalle baskısı hepimizin ortak problemi Smile

Cvp: İMPA Ticaret - blueshadov - 11/03/2016

Aksine ben de online alış veriş i çok seviyorum. Daha heyecan li oluyor.

İMPA Ticaret - rating - 11/03/2016

Dün öğleden sonra 15:00 civarındaki siparişim hemen kargoya verilmiş ve kargo takip numarası dün akşam gönderilmişti. Gerçekten çok hızlı bir alışveriş oldu benim için. Bu profesyonellik için sizi kutlarım Mustafa bey.
Bol kazançlı satışlar dilerim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(11/03/2016, Saat: 10:34)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün öğleden sonra 15:00 civarındaki siparişim hemen kargoya verilmiş ve kargo takip numarası dün akşam gönderilmişti.  Gerçekten çok hızlı bir alışveriş oldu benim için. Bu profesyonellik için sizi kutlarım Mustafa bey.
Bol kazançlı satışlar dilerim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Estağfirullah , ne yaptımki Smile
İyigünlerde, keyifle kullanın.

Cvp: İMPA Ticaret - Blade - 11/03/2016

Mustafa bey merhaba,
özel mesaj kutunuz dolu mu acaba? size kargomla ilgili mesajlar attım ama galiba size ulaşmadı.