Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - Serjames - 20/02/2016

(20/02/2016, Saat: 13:00)o2ooo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Serjames tavsiye için teşekkürler. 1,5 ay önce listeyi impaya yazdırdık ama unutmazlar heralde

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bizimki dün kargoya verilmiş . Mustafa Beyin dediği gibi tam gününde . Unutmazlar merak etmeyin .
Mustafa Bey telefonum sorunlu o yüzden mesajınıza cevap veremedim kusura bakmayın , bu vesile ile burdan teşekkür ederim.
Hayırlı işler .
Saygılar,

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 20/02/2016

(18/02/2016, Saat: 12:46)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1   Smile.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

(18/02/2016, Saat: 21:06)mecheng Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun Mustafa bey, bol kazanclar dilerim.

Teşekkür ederim. Sağolasınız.
Sizin mesajınıza alıntı yapılmadığından tek cevap yazdım.

(19/02/2016, Saat: 17:16)Emrahozlem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun Mustafa bey açıkçası çok sevindim , hepsiburada N11 Hızlıal tarzı siteleri daha derli toplu ve daha saygılı görüyorum... sanalpazar gibi siteler bana semt pazarı gibi geliyor sesler karışmış herkesin bağırdığı bir pazar gibi...

Çok haklısınız, bende kendimi sanalpazar ve gittigidiyorda pazardaki önlüklü satıcı gibi hissediyorum.

(19/02/2016, Saat: 23:06)o2ooo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Progress kısa ?

Progress kısa yakında gelir

(20/02/2016, Saat: 13:00)o2ooo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Serjames tavsiye için teşekkürler. 1,5 ay önce listeyi impaya yazdırdık ama unutmazlar heralde

Notunuz duruyor Smile

(20/02/2016, Saat: 14:16)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bizimki dün kargoya verilmiş . Mustafa Beyin dediği gibi tam gününde . Unutmazlar merak etmeyin .
Mustafa Bey telefonum sorunlu o yüzden mesajınıza cevap veremedim kusura bakmayın , bu vesile ile burdan teşekkür ederim.
Hayırlı işler .
Saygılar,

Rica ederim. İyigünlerde kullanın.

Sanalpazar.com'da sorunlar çözüldü, satışlarımız tekrar başladı.

Cvp: İMPA Ticaret - hamdib - 20/02/2016

(20/02/2016, Saat: 19:14)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok haklısınız, bende kendimi sanalpazar ve gittigidiyorda pazardaki önlüklü satıcı gibi hissediyorum.

Progress kısa yakında gelir

Notunuz duruyor Smile

Rica ederim. İyigünlerde kullanın.

Sanalpazar.com'da sorunlar çözüldü, satışlarımız tekrar başladı.

Mustafa bey,
Hepsiburada mağazanız hayırlı olsun, özellikle istanbuld dışından güvenli alışveriş için bir seçenek daha oluşmuş oldu.

(20/02/2016, Saat: 19:19)hamdib Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey,
Hepsiburada mağazanız hayırlı olsun, özellikle istanbuld dışından güvenli alışveriş için bir seçenek daha oluşmuş oldu.

Ama ürün listeleme işi biraz problemli. Siteye ürün ekleme süresi 2 haftaya kadar uzayabiliyormuş Smile

Cvp: İMPA Ticaret - mahmut - 20/02/2016

(20/02/2016, Saat: 19:14)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanalpazar.com'da sorunlar çözüldü, satışlarımız tekrar başladı.

Mustafa Bey az önce sanal pazar üzerinde ki satışınıza bakarken fark ettim ve uyarayım dedim Merkür 34c den 115 ve 126 tl olarak iki kez ilan açılmış bilginize...

(20/02/2016, Saat: 20:52)mahmut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey az önce sanal pazar üzerinde ki satışınıza bakarken fark ettim ve uyarayım dedim Merkür 34c den 115 ve 126 tl olarak iki kez ilan açılmış bilginize...

Valla bravo , pürdikkatsiniz.
Tümünü tekrar listele özelliğini kullandım, eski ilanda arada kaynamış Smile
Uyaru için teşekkürler

Cvp: İMPA Ticaret - mahmut - 20/02/2016

(20/02/2016, Saat: 21:59)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla bravo , pürdikkatsiniz.
Tümünü tekrar listele özelliğini kullandım, eski ilanda arada kaynamış Smile
Uyaru için teşekkürler

Ne demek Mustafa bey sizin gibi esnafların varlığı bizim için önemli...

Cvp: İMPA Ticaret - Serjames - 28/02/2016

Mustafa Bey iyi günler , ileride Simpsons gibi , "Kent" marka fırçaları raflarınızda görebilirmiyiz ?
Gelme ihtimali varmıdır ?

İyi günler,

Cvp: İMPA Ticaret - albatross - 28/02/2016

kısa sap progress'e az kaldı Smile

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi