Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - onurcakmak - 25/01/2016

(25/01/2016, Saat: 01:16)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onur Bey, Mustafa Bey in haklarını savunmak elbet bana düşmez fakat kendisini şahsen tanıyan bir insan olarak yaptıklarından duymuş olduğum memnuniyeti belirtmek adına birkaç şey söylemek isterim.
Bazı arkadaşlarda kibarca site hakkında fikirlerini belirtmişler bence harika eminim Mustafa Bey feedbackleri dikkate alıyor onada yardımcı oluyordur. Fakat sizin ifadelerinizi ben biraz keskin bulduğumu söylemeliyim. Ana gelir grubu bu işler olmayan hatta bildiğim kadarı ile bu işlerden sıklıkla zarar etmiş yer yerde zarar etmeye devam eden fakat biz tıraş severleri memnun etmek adına sürekli gülümseyen yüzü ile birşeyleri bir araya getirmeye çalışan yüzlerce insana cevap veren.. Liste uzar gider. Şimdi böyle bir insana daha yapıcı hitap etmek gerekir diye düşünüyorum belki sizde öyle düşünüyorsunuz fakat yazım şekliniz biraz ''out of hand' olmuş diyelim. Sizin söylediğiniz bir şey vardı lisan-ı münasip, işte sanki bu biraz onun dışında kalmış. Umarım bu mesajımı yapıcı olarak algılarsınız, saygılar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tipsol üstadım selamlar. Mustafa Bey hakkında dediklerinize elbette harfiyen katılıyorum. Aslında yatmak üzereydim ama "mention" unuzu ve ardından mesajınızı telefonumda görünce hemen yazmak istedim.

Biz kendisi ile yakın zamanda yine görüştük. Tabi bu yazımı yazarken aklım o anki sohbet havasında kalmış sanırım. Kendisiyle pek neşeli bir havada sitesi hakkında konuşmuştuk, zira ben hep konuyu oraya çekiyordum, bundan dolayı da böyle bir yazım ortaya çıkmış kendi gözlemimce. Mustafa Bey'in Türkiye premium segment tıraş ürünleri pazarına katkısı çok büyük. Biz forum üyelerine olan yardımı ve inceliği tartışılmaz. Esnaflığı ve kişiliği -ki birçoğumuzun malumudur- muazzamdır. Extrashaving sitesinin bu şekilde olmasına inanın içim hiç elvermiyor. Yani imkanım olsa ve vakit ayırabilsem ben el atacağım, çok samimiyim inanın o derece. Zaten görüşmemizde de biraz beyin fırtınası yaptık. Naçizane elimde bazı değerlendirilebilir güzel imkanlar var ve bunu Extrashaving sitesi için sonuna kadar kullanmak adına neler yapılabilir, son görüşmemizde ve önceki görüşmelerimizde, hatta bazı yazışmalarımızda ben sıkça bahsetmiştim.

Hepimizin malumu, yazışma dili yanlış anlaşılmalara oldukça meyillidir, çünkü kişinin duygusu yazılara kolay kolay yansımaz. Forum ortamlarındaki kısa mesajlarda bu açığın tabir-i caizse tuzu biberi. İşte bu aşağıdaki mesajımdaki duygu ve düşünce, yakın zamandaki İmpa ticaret ziyaretimden ve Mustafa Bey ile gerçekleşen ikili muhabbetimizden kalmıştır. Haklı olarak diğer forum üyeleri tarafından bu görülmeyip, yanlış anlaşılmaya müsait bir mesaj olmuştur. Yani aslında tamamen samimi bir mesajdır. Ancak, tipsol üstadımın uyarısı üzerine böyle bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermiş isem, başta Mustafa Bey olmak üzere tüm forum camiasından bütün samimiyetimle özür dilerim.

(24/01/2016, Saat: 08:04)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O site ayağa kalkmaz Mustafa Bey, itlaf etmek lazım Smile

(Bu siteniz hakkında lütfen görüşelim, sizinle ilk tanıştığımdan beri sitenize takığım biliyorsunuz)

Cvp: İMPA Ticaret - tipsol - 25/01/2016

(25/01/2016, Saat: 01:50)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tipsol üstadım selamlar. Mustafa Bey hakkında dediklerinize elbette harfiyen katılıyorum. Aslında yatmak üzereydim ama "mention" unuzu ve ardından mesajınızı telefonumda görünce hemen yazmak istedim.

Biz kendisi ile yakın zamanda yine görüştük. Tabi bu yazımı yazarken aklım o anki sohbet havasında kalmış sanırım. Kendisiyle pek neşeli bir havada sitesi hakkında konuşmuştuk, zira ben hep konuyu oraya çekiyordum, bundan dolayı da böyle bir yazım ortaya çıkmış kendi gözlemimce. Mustafa Bey'in Türkiye premium segment tıraş ürünleri pazarına katkısı çok büyük. Biz forum üyelerine olan yardımı ve inceliği tartışılmaz. Esnaflığı ve kişiliği -ki birçoğumuzun malumudur- muazzamdır. Extrashaving sitesinin bu şekilde olmasına inanın içim hiç elvermiyor. Yani imkanım olsa ve vakit ayırabilsem ben el atacağım, çok samimiyim inanın o derece. Zaten görüşmemizde de biraz beyin fırtınası yaptık. Naçizane elimde bazı değerlendirilebilir güzel imkanlar var ve bunu Extrashaving sitesi için sonuna kadar kullanmak adına neler yapılabilir, son görüşmemizde ve önceki görüşmelerimizde, hatta bazı yazışmalarımızda ben sıkça bahsetmiştim.

Hepimizin malumu, yazışma dili yanlış anlaşılmalara oldukça meyillidir, çünkü kişinin duygusu yazılara kolay kolay yansımaz. Forum ortamlarındaki kısa mesajlarda bu açığın tabir-i caizse tuzu biberi. İşte bu aşağıdaki mesajımdaki duygu ve düşünce, yakın zamandaki İmpa ticaret ziyaretimden ve Mustafa Bey ile gerçekleşen ikili muhabbetimizden kalmıştır. Haklı olarak diğer forum üyeleri tarafından bu görülmeyip, yanlış anlaşılmaya müsait bir mesaj olmuştur. Yani aslında tamamen samimi bir mesajdır. Ancak, tipsol üstadımın uyarısı üzerine böyle bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermiş isem, başta Mustafa Bey olmak üzere tüm forum camiasından bütün samimiyetimle özür dilerim.

Onur Bey, izahınız ve anlayışınız için teşekkür ederim.

Cvp: İMPA Ticaret - t.macgyver - 25/01/2016

Tam diyecektim "Mustafa Bey'i yedirtmeyiz" Tongue  açıklamalar birbirini izlemiş.

Vallahi şöyle söyleyeyim, kendisini 2 yıl önce tanımış olaydım Toplum Yapısı dersinde "esnaflık" hakkında öyle ileri-geri konuşmazdım Smile Zannederim atadan öteden bir ahilik var (hem onlarda kafayı tıraş da var.)

Cvp: İMPA Ticaret - koolandgang - 25/01/2016

@onurcakmak @tipsol Sizlerle birlikte bu forum güzelleşiyor.

Cvp: İMPA Ticaret - ahraz - 25/01/2016

(25/01/2016, Saat: 04:37)t.macgyver Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam diyecektim "Mustafa Bey'i yedirtmeyiz" Tongue  açıklamalar birbirini izlemiş.

Vallahi şöyle söyleyeyim, kendisini 2 yıl önce tanımış olaydım Toplum Yapısı dersinde "esnaflık" hakkında öyle ileri-geri konuşmazdım Smile Zannederim atadan öteden bir ahilik var (hem onlarda kafayı tıraş da var.)

Kafaya tıraşı bilmem ama pratiklik ve esnaflık 10 üzerinden 10.Bugün sağolsun kendisine sorduğum acemice bütün sorulara büyük bir nezaketle cevap verdi,üstüne sorunuma çözüm getirdi,tam ben ''Tamam,iyice mahçup oldum'' diyordum ki,''200 lira üstü alışverişlerde kargo bizden,size borçlandık,geri iade edeceğim'' diyerek kombo yaptı Smile Gerek yok,Estağfirullah falan dedim nafile,baktım olmayacak biz de tas da anlaştık,he aklıma gelmişken çay borcu duruyor hala Smile Onu da İstanbul'a gidince inşallah.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 26/01/2016

KLIPETTE NOSE HAIR TRIMMER
MERKUR RAZOR BLADES
MERKUR RAZOR FUTUR
MERKUR RAZOR PROGRESS LONG
MERKUR RAZOR 34C
MERKUR RAZOR 37C

Geldiler şükür

Cvp: İMPA Ticaret - dikdik_s - 26/01/2016

Mustafa baba, 39 yokmu dur?

Cvp: İMPA Ticaret - albatross - 26/01/2016

@impaticaret mustafa hocam kısa sap progress ne zaman gelir?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İMPA Ticaret - o2ooo - 26/01/2016

(26/01/2016, Saat: 21:48)albatross Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret mustafa hocam kısa sap progress ne zaman gelir?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel soru?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 26/01/2016

(26/01/2016, Saat: 21:28)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa baba, 39 yokmu dur?

Serdar Bey Merkür'ün size garezi var Smile
Progress kısanın üretim parkurundaki arıza sebebiyle şubat ayı içinde sevk edileceğini belirttiler. 39c de 2. partiye kalmış.umarım acelesi yoktur.