Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 10/01/2016

(10/01/2016, Saat: 00:36)ionicliquid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet. Extrashaving.com'da taksitli alışveriş seçeneği sunulursa kesinlikle çok iyi olur.

Kullandığım web sitesi Amerika merkezli ve Türk bankalarıyla anlaşması yok. Yurtiçi ve yurtdışı modülü olan ucuz bir eticaret sitesi bulursam hemen geçeceğim.

(10/01/2016, Saat: 01:26)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa dostum gerci kargolar subeden subeye cok fark ediyor ama, en azından benim burada son 6 ayda gozlemledigim sürat kargoda bir degisim var. Malları cok hızlı ve sorunsuz getirmeye basladılar. Bilgin olsun. Tum kargolar bir sokakta yan yana iken, sürat ın ofisi baska bir yerde, nerede oldugunu bile bilmiyorum ama hic gitme ihtiyacı olmadı. Neyse. Bir vatandaş gozlemi sadece.

Serdar Bey Sürat kargo burada çok zayıf.
Yutiçi kargo işini hakkıyla yapan firma. İnşallah anlaşırız Smile
Tavsiyen için teşekkürler.

Cvp: İMPA Ticaret - dikdik_s - 10/01/2016

Eminonunun merkezinde, esnaf piyasasının can göbeginde, zayıfsa zaten dukkanı kapasın surat kargo abi olur mu oyle.
Ok babacım. Gorusuruz.

Cvp: İMPA Ticaret - blueshadov - 10/01/2016

(10/01/2016, Saat: 01:20)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aras kargo ile  anlaşma yaptığıma bende çok pişmanım.
Alıcı için maddi zararı olmuyor sadece zaman kaybı oluyor ama benim için maddi çok zararı oluyor.
Yurtiçi kargo ile anlaşmaya çalışacağım. Başka kargo ile birazdaha pahalı oluyor ama sorun depil gönderirim.
Çok teşekkürler mustafa bey . Para benim için sorun değil 3 , 5 lira fazla öderim sorun değil. Aras Kargo şube si cok kötü. Ben şikayet ten bıktım onlar hala düzelmedi. Site den bi komşu m dan aldığım jilet ler tam 2 hafta da teslim edilmişti. Yuh dedim. Şu an paket im şube de bekliyor.pazartesi bakalım teslim olacak mı. Şube ye gidiyorum surat yapıyorlar. Teslimat yapmadılar. Ben telefon ile şikayet etmekten bıktım. Sitem im size değil kusura bakma yin lütfen.

Cvp: İMPA Ticaret - Aleksey - 10/01/2016

Mustafa Bey, Thaterler ne alemde. Fırça alımlarını durdurduk alman panzerini bekliyoruz. Big Grin

(10/01/2016, Saat: 02:24)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey, Thaterler ne alemde. Fırça alımlarını durdurduk alman panzerini bekliyoruz. Big Grin

Oğuz Bey firna sahibi ya çok kötü biri, yada ırkçılık yapıyor.
Bana işkence çektiriyor. En sonunda gidip kendim getireceğim Smile Ödeme yapalı 3 ay oldu Sad
Siparişim yanlış evraktan geri gitti, tekrar göndermesini bekliyorum.

Cvp: İMPA Ticaret - Aleksey - 10/01/2016

(10/01/2016, Saat: 02:52)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oğuz Bey firna sahibi ya çok kötü biri, yada ırkçılık yapıyor.
Bana işkence çektiriyor. En sonunda gidip kendim getireceğim Smile Ödeme yapalı 3 ay oldu Sad
Siparişim yanlış evraktan geri gitti, tekrar göndermesini bekliyorum.

Hadi ya, şanssız bir alışveriş olmuş Mustafa Bey, tez zamanda gelirler inşallah. En kısa zamanda gelip incelemek, gönlüme uyanı da edinmek istiyorum. Smile

Cvp: İMPA Ticaret - msakalli - 10/01/2016

(10/01/2016, Saat: 01:26)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa dostum gerci kargolar subeden subeye cok fark ediyor ama, en azından benim burada son 6 ayda gozlemledigim sürat kargoda bir degisim var. Malları cok hızlı ve sorunsuz getirmeye basladılar. Bilgin olsun. Tum kargolar bir sokakta yan yana iken, sürat ın ofisi baska bir yerde, nerede oldugunu bile bilmiyorum ama hic gitme ihtiyacı olmadı. Neyse. Bir vatandaş gozlemi sadece.

Evet gerçekten Sürat Kargoda bir değişim ve iyileşme var. Bu çok net gözlemleniyor. Ayrıca, şu anda "kredili kargo paketi" isimli bir uygulamaları var. Bu uygulama ile özel fiyatlar sunuyorlar. İncelemek isteyenler için: http://www.kredilikargo.com/

İMPA Ticaret - Turhan84 - 10/01/2016

Yurtici suan Turkiye nin en sorunsuz kargo şirketi.Anlasmali olmaz ise fiyatlı,ama Mustafa bey anlaşma yaparsa makul düzeye 5₺ ye sehir ici sevkiyat yaptırabilir. Sürat kargonun Yurtiçi kargodan daha iyi oldugunu düşünmüyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: İMPA Ticaret - Saltuk - 10/01/2016

Bizim semtteki subede hic sikinti cikmiyor genelde ertesi gunu elimde oluyor ama boyle bir durum varsa firma degistirilebilir yani. Birkac liralik fark sikintilari cozecekse baska firmayla anlasilabilir