Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 24/12/2015

ARKO marka saç kesim önlüğü (Penuar) stoklarımıza girmiştir.
Herhangi bir ürün siparişi veren arkadaşlar talep ederlerse paketlerine 1 adet bedelsiz penuar eklenecektir. Promosyonumuz stoklarla sınırlıdır.

Cvp: İMPA Ticaret - Lord Sparhawk - 25/12/2015

Mustafa bey, Alt-Innsbruck emulsion neden hala yok, niye bizi üzüyorsunuz? Yoksa var da ben mi göremedim. Bir de ürünlerinizin tamamını sanalpazara taşısanıc taksitli almaya çalışanlar için faydalı olur diye düşünüyorum. Gördüğüm kadarıyla az bir kısmı orada.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 25/12/2015

(25/12/2015, Saat: 11:21)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey, Alt-Innsbruck emulsion neden hala yok, niye bizi üzüyorsunuz? Yoksa var da ben mi göremedim. Bir de ürünlerinizin tamamını sanalpazara taşısanıc taksitli almaya çalışanlar için faydalı olur diye düşünüyorum. Gördüğüm kadarıyla az bir kısmı orada.

Blush Kusuruma bakmayınız, gecikme oldu haklısınız.
Tüm işlerle tek başıma uğraşıyorum, haliyle işi hakkıyla yapamamış oluyorum.
Sanalpazar ve N11 de hep iş listemde olup vakit ayıramadığım işlerden biri.
Biraz yurtdışı satıcıların etkisi, biraz yoğunluğumun etkisiyle çok hızlı ürün temini yapamıyorum,affınıza sığınıyorum. Smile

Cvp: İMPA Ticaret - Lord Sparhawk - 25/12/2015

Beklemedeyiz o zaman Big Grin

Cvp: İMPA Ticaret - onurcakmak - 30/12/2015

(29/11/2015, Saat: 00:32)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey, bu ürünlerde -benim gördüğüm kadarıyla- iki farklı fırça tutucu ölçüsü oluyor. 26mm veya 32mm. Alet tutucular ise genelde 12mm ölçülü oluyor.

Sizden rica etsem, bu ölçüleri paylaşır mısınız? Hatta sitenizdeki ürün sayfasına da bu bilgiyi koymanız da alıcı adına çok faydalı olur.

Mustafa Bey, Pearl marka alet/fırça tutucu için bu soruyu sormuştum. Yarın cevaplamanız mümkün müdür? Bir de stand yüksekliğini merak ettim, onu da sormuş olayım.

Cvp: İMPA Ticaret - Saltuk - 30/12/2015

Edwin jagger in 27 mm lik firca tutucusu kalmadi sanirim Mustafa Bey?

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 30/12/2015

(30/12/2015, Saat: 11:44)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Edwin jagger in 27 mm lik firca tutucusu kalmadi sanirim Mustafa Bey?

Saltuk Bey dün gümrükten çıkabildi nihayet Smile
Yarın stokta olur kısmetse.

Cvp: İMPA Ticaret - dikdik_s - 30/12/2015

@onurcakmak
Abi piyasadakilerin cogu 26-27mm civari. Aksi belirtilmedikce (Large,Grande, 30mm&above vs.) gibi cogunlukla standart 26mm oluyor. Mustafa beylerinkilerde cogu yada hepsi oyle sanirsam.
Saygilar

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 30/12/2015

(30/12/2015, Saat: 02:26)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey, Pearl marka alet/fırça tutucu için bu soruyu sormuştum. Yarın cevaplamanız mümkün müdür? Bir de stand yüksekliğini merak ettim, onu da sormuş olayım.

Onur Bey Selamlar.
Pearl Fırça ve Alet standı:
Fırça : 26mm , Alet : 13mm
Toplam yükseklik : 143mm

Cvp: İMPA Ticaret - onurcakmak - 30/12/2015

(30/12/2015, Saat: 14:32)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onur Bey Selamlar.
Pearl Fırça ve Alet standı:
Fırça : 26mm , Alet : 13mm
Toplam yükseklik : 143mm

Mustafa bey teşekkür ediyorum detaylar için, sağolun.

@dikdik_s üstadım teşekkür ediyorum, doğru tahmin Smile