Geleneksel Tıraş Forumları
İMPA Ticaret - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İMPA Ticaret (/showthread.php?tid=874)

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 18/12/2015

(18/12/2015, Saat: 00:51)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey, Astra'ların bir de çift kağıtlı versiyonları var. Hatta 7 o'clock'lar da öyle. Sonraki siparişlerinizde distribütörünüze bunu belirtebilir misiniz? Mümkünse çift kağıtlı göndersinler.

Bildiğim kadarıyla çift kağit üretimi yapılmıyor ama dediğiniz gibi iki üretimi birlikte gerçekleştiriyorlarsa isterim tabiki.

(18/12/2015, Saat: 00:58)Turkuvaz1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mavi astra ne zaman stoklarınızda olur tekrar ?

İthalatçı kesin bilgi veremiyor ama üretimi sonlanmadıysa kısa süre içinde gelir.

(18/12/2015, Saat: 01:15)Turhan84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret,
Ah su pinaudlari bide koklayabilsek Smile

Çok iyi olurdu gerçekten, ama deneme şişesi vermediler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(18/12/2015, Saat: 11:21)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi ki varsın impa,
Sayende bir sürü ürün aldık, denedik.
Sen olmasan biz bu ürünleri nereden bulacaktık?

1.000'inci postu da girmiş oldum.

Saygılar

Asıl sizler iyiki varsınız. Smile

Cvp: İMPA Ticaret - onurcakmak - 18/12/2015

(18/12/2015, Saat: 11:41)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bildiğim kadarıyla çift kağit üretimi yapılmıyor ama dediğiniz gibi iki üretimi birlikte gerçekleştiriyorlarsa isterim tabiki.

Ben karma rus üretimi jilet paketi almıştım, içerisinden Astra ve 7 o'clock da vardı. Hepsi çift kağıtlı. Az önce YouTube'da video izledim, orada da Polsilver çift kağıtlıydı. Yani görünen o ki bunların hep çift kağıtlı versiyonları da mevcut. İsteyenin bir yüzü istemeyenin iki yüzü kara, biz isteyelim, o şekilde göndermezlerse canları sağolsun ne diyelim Smile

Cvp: İMPA Ticaret - msakalli - 18/12/2015

@impaticaret ve @onurcakmak üstadlar,

Çift kağıtlı jiletler için teklilerine göre daha kalitelidir diye bir genelleme yapmak doğru mudur? (Eskiden bildiğiniz üzere permasharp'ın çift kağıtlısı vardı ve çok kaliteliydi) Yoksa sadece ambalaj farkı mıdır ve markadan markaya değişen bir husus mudur?

Cvp: İMPA Ticaret - onurcakmak - 18/12/2015

(18/12/2015, Saat: 12:51)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret ve @onurcakmak üstadlar,

Çift kağıtlı jiletler için teklilerine göre daha kalitelidir diye bir genelleme yapmak doğru mudur? (Eskiden bildiğiniz üzere permasharp'ın çift kağıtlısı vardı ve çok kaliteliydi) Yoksa sadece ambalaj farkı mıdır ve markadan markaya değişen bir husus mudur?

Jiletin farkedeceğini düşünmüyorum ancak banyolarımızda duran jiletlerin, çift kağıtla o ortamlarda daha kaliteli saklama koşulu sunacağını düşünüyorum. Buna ek olarak, jiletin bize ulaşana dek, hava koşularından etkilenmeyip, elimize ulaşacağı ana kadar daha iyi korunmuş olacağını düşünüyorum. Daha iyi korunmuş bir jilette bize mutlaka daha kaliteli bir tıraş verecektir.

Permasharp'ın olayı farklı; üretüm yeri değişti ve eskisine nazaran kalite farkı olduğu karşılaştırma yapan tüm forumdaşlarımız tarafından belirtildi. Bu değişim, ürünün sunum şeklini de değiştirdi. Eski Permasharp'lar plastik kutularda geliyordu ve çift kağıtlıydı. Yenisi karton kutuda ve tek kağıtlı.

Cvp: İMPA Ticaret - msakalli - 18/12/2015

(18/12/2015, Saat: 13:04)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jiletin farkedeceğini düşünmüyorum ancak banyolarımızda duran jiletlerin, çift kağıtla o ortamlarda daha kaliteli saklama koşulu sunacağını düşünüyorum. Buna ek olarak, jiletin bize ulaşana dek, hava koşularından etkilenmeyip, elimize ulaşacağı ana kadar daha iyi korunmuş olacağını düşünüyorum. Daha iyi korunmuş bir jilette bize mutlaka daha kaliteli bir tıraş verecektir.

Permasharp'ın olayı farklı; üretüm yeri değişti ve eskisine nazaran kalite farkı olduğu karşılaştırma yapan tüm forumdaşlarımız tarafından belirtildi. Bu değişim, ürünün sunum şeklini de değiştirdi. Eski Permasharp'lar plastik kutularda geliyordu ve çift kağıtlıydı. Yenisi karton kutuda ve tek kağıtlı.

Doğrudur üstadım, çok haklısınız. Ben hiç olaya saklama/bekleme koşulları açısından bakmamıştım. Teşekkür ederim.

Cvp: İMPA Ticaret - Turkuvaz1 - 18/12/2015

(18/12/2015, Saat: 11:41)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İthalatçı kesin bilgi veremiyor ama üretimi sonlanmadıysa kısa süre içinde gelir.

İnşallah beklemedeyiz Smile

Cvp: İMPA Ticaret - Mauser - 18/12/2015

(17/12/2015, Saat: 20:40)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pinaudlar sıra gecesinde buluşur....

Fiyat bilgisini yarın yazacağım.

11sz2wp.jpg

Akşam akşam şişeleri görünce votka viski zannettim Blush

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 19/12/2015

Yeni ürünler http://www.extrashaving.com'a ve geltir'deki listeme eklendi.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 22/12/2015

Yeni Ürünler :
Ürünler fiyat listeme eklendi ,web sitemde satışa açıldı.

Cvp: İMPA Ticaret - impaticaret - 24/12/2015

Yeni ürünlerin fiyatları ve linkleri eklendi.

CLUBMAN PINAUD VANILLA 177ML AFTERSHAVE
CLUBMAN PINAUD MUSK 177ML AFTERSHAVE
CLUBMAN PINAUD SPECIAL RESERVE 177ML AFTERSHAVE
CLUBMAN PINAUD CLASSIC 236ML AFTERSHAVE
CLUBMAN PINAUD LILAC VEGETAL 355ML AFTERSHAVE
CLUBMAN PINAUD LIME SEC 370ML AFTERSHAVE
CLUBMAN PINAUD CLASSIC 370ML AFTERSHAVE
CLUBMAN PINAUD JERIS MUSK 414ML AFTERSHAVE
MANE'N TAIL SAÇ GÜÇLENDİRİCİ AT KUYRUĞU ŞAMPUANI
YOUTHAIR BEYAZ SAÇ GİDERİCİ LOSYON
BADEDAS AT KESTANELİ DUŞ JELİ 200ML
BRUT SPLASH-ON LOSYON 200ML
CAMAY SABUN 5X75GR
CARE BADEM YAĞI 200ML
CIDAL ANTİBAKTERİYEL LİMONLU SABUN 2X125G
CLOSE-UP TARÇINLI Dİ MACUNU 170G
COLGATE DİŞ MACUNU PRO-RELIEF 75ML
COLGATE DİŞ MACUNU TOTAL PUMP 100ML
DENIM AFTERSHAVE ORGINAL 100ML
E45 CİLT KREMİ 350G
HEAD & SHOULDERS ŞAMPUAN CLINICAL STRENGHT 400ML
HEAD & SHOULDERS ŞAMPUAN MEN TOTAL CARE 400ML
IMPERIAL DUŞ JELİ OCEAN FRESH POMPALI 750ML
IMPERIAL TALK PUDRA 300G
IMPERIAL SABUN ORGINAL 2X125G
IMPERIAL SABUN GREYFURT 3X100G
JOHNSONS DUŞ JELİ 1LİTRE ( ENERGY/SPA )
MACLEANS DİŞ MACUNU WHITE&SHINE 100ML
MENTADENT P DİŞ MACUNU DİŞ VE DİŞETİ KORUYUCU 100ML
MENTADENT SR DİŞ MACUNU BAKTERİ ÖLDÜRÜCÜ 100ML
NIVEA TALK PUDRA 300G
PALMERS ŞAMPUAN 500ML ( ZEYTİNYAĞLI / HİNDİSTAN CEVİZLİ )
PASHANA BAY RUM 250ML
PEARS DUŞ JELİ 250ML
PEARS SABUN 125G
PUNCH & JUDY ÇOCUK DİŞ MACUNU 50ML ( ÇİLEK / VERRY BERRY )
RADOX KAS GEVŞETİCİ BANYO KÖPÜĞÜ 1LITRE ( KARABİBER / ADAÇAYI )
SANEX BANYO KÖPÜĞÜ 500ML (PROTECTOR/ZERO/SENSITIVE)
STERADENT PROTEZ DİŞ TEMİZLEYİCİ TABLET 30LU
SUDOCREM 125G PİŞİK,EGZEMA,YANIK ve KURU CİLTLER İÇİN KREM
SUDOCREM 400G PİŞİK,EGZEMA,YANIK ve KURU CİLTLER İÇİN KREM
SUDOCREM 60G PİŞİK,EGZEMA,YANIK ve KURU CİLTLER İÇİN KREM
VASELINE 250G SAF VAZELİN
WRIGHTS KÖMÜR KATRANLI ANTİSEPTİK SABUN 4X125G