Geleneksel Tıraş Forumları
El Yapımı Tıraş Sabunlarım - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Kendin yap - DIY (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Konu Başlığı: El Yapımı Tıraş Sabunlarım (/showthread.php?tid=8682)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

El Yapımı Tıraş Sabunlarım - bekvural - 22/02/2018

heyecanla bekliyoruz ellerine sağlık Smile

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: El Yapımı Tıraş Sabunlarım - pundoe - 22/02/2018

Ellerinize saglik, ben de denemek isterim kalirsa Smile

RE: El Yapımı Tıraş Sabunlarım - osaka23 - 22/02/2018

ben de denemek isterim Smile

RE: El Yapımı Tıraş Sabunlarım - SKYBRAVE - 22/02/2018

Ellerinize sağlık @Efrasyab komşum. Keşke Ankara buluşmasına gelebilseydiniz de bizle de tanıştırsaydınız bu sabunu Smile

RE: El Yapımı Tıraş Sabunlarım - Efrasyab - 22/02/2018

@SKYBRAVE komşum inşallah yine buluşuruz. Ankaradan numune isteyen komşularıma kargo ile göndermektense buluşmak daha iyi olur. @finwe komşum ve @pilotic komşum ile peşkir havlu etkinliğinde buluştuk yine öyle bir şey yapabiliriz.

Ve evet değerli dostlar işte tüm akşam süren dökme işleminden sonra elimizdeki numune sayısı 32 disk kantaron yağlı sabun çıktı. Sabunu menekşe esansı ile zenginleştirdim az sonra görselleri geliyor.

RE: El Yapımı Tıraş Sabunlarım - SKYBRAVE - 22/02/2018

@Efrasyab komşum sabun için liste mi yapıyorsunuz? Dahil olma şansımız var mı? Bu arada sabun işin bahanesi olur. Ankara'daysanız tanışmak ve sohbet etmek keyif olur benim için.

20ku1wm.jpg

afaid4.jpg

Evet arkadaşlar gördüğünüz üzere yavrular yatıyorlar. 3 gün dinlendikten sonra terleme ve kusma olmadıysa 32 numunenin hepsini isteyen dostlara göndereceğim. Pazar akşamına kadar sizden müsaade istiyorum kesin sayı pazar günü belli olacak belki 32 sabunun hepsi sıkıntısız kuruyacak belki 25 tanesi. o yüzden şimdiden liste yaparak sizlere karşı mahçup olmak istemiyorum.

Ayrıca sabun kalıplarıma göz kararı dökerek numune yapmaya çalıştım, dolayısı ile kiminin sabun 7 mm, kimi sabun 5 mm kimi sabun 10 mm oldu. O yüzden hakkınızı helal edin. İçinizden bazılarına 7 mm giderken bazılarına 5 mm gelecek.

Ama beğenirseniz ve bir etkinlik yaparsak tam kalıp dökeceğim için böyle bir sıkıntı olmayacak.

aşağıda gördüğünüz ise bu akşam kendim için döktüğüm sabunum berber çanağına dökerek kullanırım ben. Eğer bir etkinlik yaparsak ve çoğunluk isterse aynen aşağıdaki resimdeki gibi de yapabilirim.
211nuvp.jpg

24vmr5y.jpg

Saygılar komşularım

RE: El Yapımı Tıraş Sabunlarım - osaka23 - 22/02/2018

ellerinize sağlık ankaradaysanız mutlaka bir sonraki buluşmada tanışmak ve sohbet etmek çok güzel olur @SKYBRAVE değil mi abi Smile

@osaka23 komşum inşallah ben de çok isterim...

RE: El Yapımı Tıraş Sabunlarım - AbuzTech - 22/02/2018

Elinize sağlık, çok güzel görünüyorlar.