Geleneksel Tıraş Forumları
Geltir üyeleri için ustura projesi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: Geltir üyeleri için ustura projesi (/showthread.php?tid=8650)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Geltir üyeleri için ustura projesi - Kubilay - 10/09/2017

Projeye katilimci olanlar listesi:

5/8

Ustura n°01    Onurcakmak **Plastik Sap***Satin Polisaj****200TL****gonderildi
Ustura n°02    Kayan   ******Plastik Sap***Satin Polisaj****200TL***ucret alinmadi
         n°03     FurkanY*****Zeytin Sap***Satin Polisaj****KAYIS****360TL***GONDERILDI
         n°04     Kokopelli  ***Zeytin Sap ***Satin Polisaj***260TL***gonderildi
         n°05     Kral Arthur   ***IPTAL EDILMISTIR******
         n°06     Umutakdag ***Plastik Sap ***Satin Polisaj***200TL***4/11 gonderiliyor
         n°07     DrFahrenheit *** Plastik Sap***Satin Polisaj***200TL****ucret alinmadi
         n°**     Deaken **** kayis 7cm***********************gonderildi       
         n°08     FurkanErdem********Plastik Sap******Satin Polisaj*******200TL***gonderildi
         n°09     CemHazir              -                   -               +kayis 7cm******gonderildi
         n°10     New38 *****PN**************ST*********200TL****4/11 gonderilecek                 -                  -
         n°11     aegea***********BOKOT******ST************360TL****3/11 gonderildi
         n°12     Straht*****Zeytin*************Mirror *****290TL***ucret alinmadi
        n°19     Berkuval  ******abanoz*****ST***********KAYIS****360TL***gonderildi
        n°20      Marek*****PN*************ST******KAYIS****ISIM******310TL***gonderilecek   
        n°21     Oguzhan  *****Abanoz*******MIRROR**********KAYIS****gonderildi
       n°22     Umutatakul*******PN**********ST******KAYIS*********300TL***gonderilecek
       n°23     Rayko *******Zeytin*********ST**********KAYIS**ISIM*****370TL***gonderildi
       n°25     Pundoe  *************BOKOT*****MIRROR*****KAYIS********390TL***gonderildi
       n°26     Pisporsuk *****PN********ST*****KAYIS************300TL****gonderildi
       n°27     Rating  ******PN*********MIRROR*******KAYIS*****330TL****gonderildi

6/8  

n°13    Taskind****BOKOT*****MIRROR*******290TL******gonderildi
         n°14    Ardiç katraç *****BOKOT****ST*****KAYIS******360TL***gonderildi
         n°15    Posicor*********PN********ST******200TL*******gonderildi                    -
         n°16   Crionics*****BOKOT********ST********KAYIS*****360TL***gonderildi
         n°17    Gr00V3r               bokot              -                    +kayis 7cm*****gonderildi
        n°24    Kalantorxl*****PN**********ST*********Kayis***300TL***ucret alinmadi

Sayin arkadaslar,

Geltir forumun kayitlilara özel ustura projesi düsünüyorum.

Ustura 6/8 ya da 5/8 olacak, fiyati 200TL geçmemesi sart ila, sap plastik polisaj satin olmasi gerek.

Logo hakkinda sizin önerilerinizi bekliyorum.

Saygilarimla

Ertan SUER

sam_0023.jpg

sam_0024.jpg

sam_0022.jpg

RE: Geltir üyeleri için ustura projesi - onurcakmak - 10/09/2017

Ertan bey çok güzel düşünmüşsünüz, teşekkür ederim.

5/8 olsun derim ben, herkes kullanabilsin. Sap konusunda biraz daha kaliteli alternatifler olabiliyorsa değerlendirelim.

Logo olarak Geltir logosundan ve yazısından gidebiliriz.

Eğer çevrenizde promosyoncu varsa lazerle yazı da işletebiliriz çeliğine. Numaralandırma olmasın derim, onun yerine belki kullanıcının adı soyadı yazılabilir. Nasıl yapıldığını görmüştüm. Ürün başına bir dakika bile sürmeyen çok basit bir işlem.

RE: Geltir üyeleri için ustura projesi - KAYHAN - 10/09/2017

(10/09/2017, Saat: 20:33)Kubilay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayin arkadaslar,

Ustura 6/8 ya da 5/8 olacak, fiyati 200TL geçmemesi sart ila, sap plastik polisaj satin olmasi gerek.

Saygilarimla

Ertan SUER
Ertan Bey merhaba,size  özelden nasıl ulaşabilirim?

RE: Geltir üyeleri için ustura projesi - arandur - 10/09/2017

(10/09/2017, Saat: 20:33)Kubilay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayin arkadaslar,

Saygilarimla

Ertan SUER

Merhaba, bu projede üretim kanalını kendiniz mi üstleneceksiniz?

RE: Geltir üyeleri için ustura projesi - FurkanY - 11/09/2017

Hayata geçerse bu proje ilk usturamı sizden almış olacağım Ertan beySmile

RE: Geltir üyeleri için ustura projesi - Kubilay - 11/09/2017

Tekrar Mehraba arkadaslar,

Usturalari kendi imalatimdan çikacak tabii.

200TL ancak plastik sap olur. Abanoz ya da ingiliz kavak ya da zeytin +15€ yani 60TL eklemek gerekecektir.

Bu programa katilmak isteyenler sadece tercihlerini bildirsin, üyelerin çogun 5/8 derse, 5/8lik kabul edilir.

Logo olarak benim burda maatbaci komsularim var onlardan yaptiriyorum lazerden.

Yani logo tasarimda, neyi ônerirseniz?, "Meshur Usturam"Olabilir; ya da bir hayvan resmi, bir kiliç da original olmayabilir, hattat yazisi?

RE: Geltir üyeleri için ustura projesi - kokopelli - 11/09/2017

"Ali Desidero" Smile

Ahşap sap alternatifi olması belki birçoklarımız için tercih sebebi de olabilir.

Elimde bir sürü Gold Dollar vs var ve çoğu 6/8 ve ötesi sanırım. Sırf meraktan 5/8 olsun isterim. Düzgün bir şekilde honlanmış olacaksa da kesinlikle üzerine atlarım. Bu arada, çelik kalitesi hangi ürüne yakın olur?

RE: Geltir üyeleri için ustura projesi - taskind - 11/09/2017

ahşap sap ve 6/8 tercihimdir, ancak çoğunluğa uyarım , önemli olan grubun logosu ile bir usturam olsun

RE: Geltir üyeleri için ustura projesi - kral arthur - 11/09/2017

5/8 diyorum bende...

RE: Geltir üyeleri için ustura projesi - ArdıçKatranı - 11/09/2017

taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahşap sap ve 6/8 tercihimdir, ancak çoğunluğa uyarım , önemli olan grubun logosu ile bir usturam olsun

+1