Geleneksel Tıraş Forumları
Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu (/showthread.php?tid=8416)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Cvp: Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu - habaz - 20/12/2018

Uzun bir aradan sonra bugün MdC ile tıraş oldum. Çok keyifli bir tıraştı. Bu sabun bence tüm diğer sabunlardan farklı bir kategoride! Denemeyenlere mutlaka öneriyorum. Bir sabunun ulaşabileceği en üst nokta bu olsa gerek!

Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu - ahraz - 20/12/2018

(20/12/2018, Saat: 00:29)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun bir aradan sonra bugün MdC ile tıraş oldum. Çok keyifli bir tıraştı. Bu sabun bence tüm diğer sabunlardan farklı bir kategoride! Denemeyenlere mutlaka öneriyorum. Bir sabunun ulaşabileceği en üst nokta bu olsa gerek!

Çok çok çok iyi bir sabun ama bir Wholly değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üstad bende Wholly Kaw Monaco Royal de var fakat tercihim açık ara MdC.

Cvp: Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu - onurcakmak - 20/12/2018

(20/12/2018, Saat: 00:29)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun bir aradan sonra bugün MdC ile tıraş oldum. Çok keyifli bir tıraştı. Bu sabun bence tüm diğer sabunlardan farklı bir kategoride! Denemeyenlere mutlaka öneriyorum. Bir sabunun ulaşabileceği en üst nokta bu olsa gerek!

(20/12/2018, Saat: 00:38)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad bende Wholly Kaw Monaco Royal de var fakat tercihim açık ara MdC.

Durum bende de birebir aynı Smile

Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu - ahraz - 20/12/2018

(20/12/2018, Saat: 00:41)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Durum bende de birebir aynı Smile

Ne zamandır örgüt kuracaklar diyordum nasip bugüneymiş demek ki. @Nani Kuş Üstad duymasın o da gelir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beni örgüte sokan zaten @Nani Kuş üstaddı. İlk numuneyi sağolsun o hediye etti. Smile

Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu - turkoglum13 - 20/12/2018

İkisinide kullandim. Bana gore acik ara Mdc onde. İmkanlar dahilinde tum seriye sahip olma istegi var, o kadar cok seviyorum.

Ben de gül kokulu olanı gözüme kestirdim! Gümrüğe takılma olayını göze alabilirsem sipariş vereceğim. Kullanan varsa yorumunu almak isterdim doğrusu.

Cvp: Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu - dikdik_s - 20/12/2018

(20/12/2018, Saat: 00:53)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne zamandır örgüt kuracaklar diyordum nasip bugüneymiş demek ki.

Pardon Canerim havaya girelim diye dovme yaptırıyordum, anca gelebildim.

2w50wi9.jpg

Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu - turkoglum13 - 20/12/2018

(20/12/2018, Saat: 01:12)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de gül kokulu olanı gözüme kestirdim! Gümrüğe takılma olayını göze alabilirsem sipariş vereceğim. Kullanan varsa yorumunu almak isterdim doğrusu.

Bende gul ve narenciye olani gozume kestirdim. Ve ertan beyle iletisime gectim. Su anda kendisi fransadaymis. Ocak gibi gelecekmis ve ben siparisimi verdim. Ekstradanda getireceginden bahsetti ve forumu bilgilendirecegini soyledi. İsterseniz hazir oradayken iletisime gecin komsum.