Geleneksel Tıraş Forumları
Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT (/showthread.php?tid=816)

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - msakalli - 03/11/2016

Estağfurullah, zahmet ne demek @onurcakmak komşum. Asıl ben ilginiz için hem size hem de Nani Kuş komşuma teşekkür ederim.
Bizimkisi "bir deli (Maggard) kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış" misali oldu Smile

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - msakalli - 04/11/2016

G&C 'den 1 Kasım'da verdiğim sipariş için ben de "R" ile başlayan uluslar arası takip numarasını istedim. G&C Customer service 1 saat içerisinde geri dönüş yaptı ve takip numarasını verdi.

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - blaster - 05/11/2016

Son zamanlar PTT üzerinden yurtdışı kargo takip ederken "Gönderi gümrüğe sevk edildi." yazısını görmemeye başladım. Acaba sistemde bir güncelleme mi yapıldı? Yoksa ben mi şanslıyım?

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - onurcakmak - 06/11/2016

(05/11/2016, Saat: 22:51)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son zamanlar PTT üzerinden yurtdışı kargo takip ederken "Gönderi gümrüğe sevk edildi." yazısını görmemeye başladım. Acaba sistemde bir güncelleme mi yapıldı? Yoksa ben mi şanslıyım?

Benim yolda iki tane siparişim var şu anda. Birisi İngiltere'den (Connaught Shaving), diğeri İspanya G&C'den. İngiltere siparişim gümrüğe sevk edilmiş ama G&C siparişim direk UPİM'e gitmiş.

Sizin gümrüğe sevkedilmeyen siparişleriniz nerelerden? Belki bir açık buluruz da fırsatı değerlendiririz Smile

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - blaster - 06/11/2016

G&C ve TVB Shaving'den yapmıştım alışverişleri. Connaught kargo fiyatları yüzünden ocak dışı benim için Smile.

Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - PisPorsuk - 18/11/2016

13 Ekimde Maggard Razor dan sipariş ettiğim 3 lü kombo bugün geldi.
Chicago dan 35 günde gelmiş.
Başlıklar çok bir kaliteli gelmedi bana elime alıp incelediğimde.
Özellikle nikelajlı açık tarak model aşırı çapaklı ve arkasında india yazıyor (pearl ün açık taraklı modeli galiba)...
Slant ve aggressive için yorumlarımı bilahare yazacağım.
Almayı düşünen varsa açıkcası kalite yönünden ben tavsiye etmem...

ef067518afc74bf837c97d6620b1f525.jpg

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - msakalli - 18/11/2016

İyi günlerde kullanın @PisPorsuk komşum. Uyardığınız iyi oldu, bir ara ben de düşünmüştüm. Tamamen kafamdan silebilirim artık, teşekkürler.

Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - Men-Sup - 18/11/2016

@PisPorsuk teşekkürler. İkon X3 yerine bunu alsam mı diyodum, X3 sevdasına devam o zaman..

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - msakalli - 24/11/2016

whippeddog.com 'dan verdiğim fırça siparişim bugün itibariyle 34 gün geçmesine rağmen gelmeyince UPİM'i bir arayayım dedim. Konuşmayı hatırladığım kadarıyla aktarıyorum:

Ben- Amerika'dan bir siparişim vardı, 34 gün oldu, durumunu öğrenebilir miyim?
UPİM- Takip numaranızı verir misiniz?

Ben- içimden (Takip no olsa niye arayayım zaten  Huh ) Takip numarası yok, isim versem.
UPİM- İsim'den zor ama bir depoya bakalım. Bu arada ürün neydi?

Ben- Hımmmmm  Rolleyes
UPİM- Ürün neydi?

Ben- Tıraş ürünü (aslında fırçanın yasaklı olmadığını biliyorum ama yine de söylemek istemedim, ağzımdan kaçırdım Tongue )
UPİM- Öyle köpük, möpük gibi birşey mi? Smile Smile Smile

Ben- Yok yok.
UPİM- Ne peki?

Ben- Yasaklı olmayan bir tıraş ürünü (niye söylemiyorsam  Exclamation  )
UPİM- Ürün henüz gelmemiş  Sad  Biraz daha bekleyin, gelebilir.

Ben- Peki, teşekkürler.

Gelince kesin açarlar artık benim paketi. Tamam yasaklı ürün değil ama durup dururken niye kaşınıyorsun  Big Grin  Yine de iyi adamdı, yardımcı oldu, Allah razı olsun.

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - btoprak - 24/11/2016

@msakalli üstad niye söylemiyorsunuz 😀. Basiretiniz bağlanmış o an anlaşılan.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk