Geleneksel Tıraş Forumları
Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT (/showthread.php?tid=816)

Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - onurcakmak - 18/10/2016

@izbe hocam kodu ptt'nin sistemine girip bir de ordan bakın. İade vs. olmuş olabilir, detayları oradan görebilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - rocnel - 18/10/2016

Merhaba, çok ilginç bir şey paylaşayım size.
PTT bir hafta içinde İtalya'ya kargo teslim etti. 6-TL kargo fiyatı. Tabi İtalyan kargo ve gümrük kurumlarının da etkisi büyük Smile

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - izbe - 18/10/2016

@btoprak, aynen hocam gelir gelmez hemen yatılı öğrenci yurduna vericem. Smile

@onurcakmak hocam, PTT sisteminde hala "EDI-received" görünüyor. Ama bugün işim PTT ye düştü. Orada sorgulattım. Ürün Bahçeşehir e bugün gelmiş, yurtdışı kabul onayı bekliyormuş. Bakalım ne zaman gelecek.

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - corpus36 - 18/10/2016

(18/10/2016, Saat: 15:48)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @btoprak, aynen hocam gelir gelmez hemen yatılı öğrenci yurduna vericem. Smile

@onurcakmak hocam, PTT sisteminde hala "EDI-received" görünüyor. Ama bugün işim PTT ye düştü. Orada sorgulattım. Ürün Bahçeşehir e bugün gelmiş, yurtdışı kabul onayı bekliyormuş. Bakalım ne zaman gelecek.

Şimdiden hayırlı olsun @izbe üstad, yorumlarını merakla bekliyorum Big Grin
Saygılar.

@corpus36 sağol hocam. Elimde "super" hariç bütün feather lar var. Uyumlu olacağını zannetmiyorum ama light feather ı bile deneyeceğim. Uymazsa dremel ile uydurucam. Yani bir nevi "vurucam kırbacı vurucam kırbacı" SmileBig Grin

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - corpus36 - 18/10/2016

(18/10/2016, Saat: 16:48)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @corpus36 sağol hocam. Elimde "super" hariç bütün feather lar var. Uyumlu olacağını zannetmiyorum ama light feather ı bile deneyeceğim. Uymazsa dremel ile uydurucam. Yani bir nevi "vurucam kırbacı vurucam kırbacı" SmileBig Grin

Ver küsküyü Big Grin Big Grin

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - msakalli - 18/10/2016

Benim Razorock Hawk bugün geldi nihayet. Daha doğrusu ben gidip teslim aldım. Dün sitede başka bir adrese gitmiş her nedense. Tabi orada alıcı (yani ben Smile ) bulunamayınca en yakın PTT iş yerine bırakılmış paket. Bugün bir süre kuyruk bekledikten Angry sonra Hawk'a kavuştum. Darısı size @izbe üstat.

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - btoprak - 18/10/2016

Hayırlı olsun @msakalli üstad. Güzel günlerde kullanın.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - msakalli - 18/10/2016

(18/10/2016, Saat: 17:06)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @msakalli üstad.  Güzel günlerde kullanın.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Teşekkürler üstadım Tıraş aleti Smile

(18/10/2016, Saat: 16:57)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim Razorock Hawk bugün geldi nihayet. Daha doğrusu ben gidip teslim aldım. Dün sitede başka bir adrese gitmiş her nedense. Tabi orada alıcı (yani ben Smile ) bulunamayınca en yakın PTT iş yerine bırakılmış paket. Bugün bir süre kuyruk bekledikten Angry sonra Hawk'a kavuştum. Darısı size @izbe üstat.

Teşekkür ederim hocam. Sizde güle güle kullanın.