Geleneksel Tıraş Forumları
Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT (/showthread.php?tid=816)

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - eskiuyemnt - 30/12/2014

(30/12/2014, Saat: 18:49)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat sorun mu çıktı kargoda? Ben baktığımda son işlem dün akşam görünüyordu.

Big GrinBig Grin

Prd, Allahtan içerde müvekkilim var, yaw şu ptt nin zulmünden kurtulmak için ucuza dava aldım Big GrinBig Grin

Bugünün kamyonundan çıkmamış, gece gelirseymiş, benim paketi özel ayırıcakmış ve çekmecesinden gidip ben alıcam.. Bunlara ptt sebebiyet veriyor ve ısrarla PTT den uzak durun durabildiğiniz kadar diyorumSleepy

RE: Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - Chinaski - 30/12/2014

(30/12/2014, Saat: 19:36)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big GrinBig Grin

Prd, Allahtan içerde müvekkilim var, yaw şu ptt nin zulmünden kurtulmak için ucuza dava aldım Big GrinBig Grin

Bugünün kamyonundan çıkmamış, gece gelirseymiş, benim paketi özel ayırıcakmış ve çekmecesinden gidip ben alıcam.. Bunlara ptt sebebiyet veriyor ve ısrarla PTT den uzak durun durabildiğiniz kadar diyorumSleepy
Üstat kusura bakmayın keşke öncesinde sorsaydim sizin orda PTT nasıl diye Smile

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - eskiuyemnt - 30/12/2014

(30/12/2014, Saat: 20:01)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat kusura bakmayın keşke öncesinde sorsaydim sizin orda PTT nasıl diye Smile

Çok özür üstadım sadece bizim paket değil, bi tane daha var o da takıldı kamyonda mı artık nerdeyse.

RE: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - Chinaski - 30/12/2014

Estağfurullah @mornetto hocam. PTT yurtiçinde de gözümden düştü. Zaten cok lakayt çalışıyorlar. A*** Kargo da çalışan bir kurye de 5 lira para üstünü cebine attı. O yuzden o kargoyu da sevmiyorum.

RE: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - Straht - 30/12/2014

PTT'den memmun bir ben mi varım. Hem akıcak hem kırılcak şeyler yolladım hasarsız ukaştı hep. Ayrıca evimin olduğu yer çoğu kargonun ertesi gün ulaştırma sözü vermezken PTT hem ertesi gün ulaştırıyorlar hem de cumartesi servisleri var.

Yılbaşı yoğunluğu sebepli olabilir mi bunlar?

Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - theunnamed - 31/12/2014

Bende seviyorum pttyi, şu ana kadar problem yaşamadım

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - ihtilaf - 31/12/2014

images?q=tbn:ANd9GcTJe9H74KRv4ML4thglEGS...zciEspzq7e

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - BigHillMe - 31/12/2014

29.12.2014 The item has arrived in the country of destination
29.12.2014 The item has been processed in the country of destination Turkey

bakalım yarın ugrayacakmı yılbası sonrasınamı kalacak

Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - tipsol - 31/12/2014

Bende ptt den memnunum bugüne kadar bir problem yaşamadım yurt içinde. Yurt dışında extra memnunum bir keresinde ingiltere ye giden bir kargomu 4 günde ulaştırdı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - eskiuyemnt - 31/12/2014

@ Chinaski

Üstadım teşekkürler..