Geleneksel Tıraş Forumları
Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT (/showthread.php?tid=816)

Cvp: Kargo Takibi - ihtilaf - 29/05/2014

(29/05/2014, Saat: 20:42)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar İkargom için torbaya eklendi stanbul avpim yaIyor,me demek bilen var mı? Teşekkürler.

5 vakte kadar gelecek demek

Cvp: Kargo Takibi - Eucris - 29/05/2014

(29/05/2014, Saat: 20:53)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 5 vakte kadar gelecek demek

Aynen hocam kahve falına yılan hikayesine döndü bizim iş zira 14 mayısta aldım,16 mayısta istanbula varmış bugünde ayın 29'u 15 gün olmuş.

Cvp: Kargo Takibi - ihtilaf - 29/05/2014

(29/05/2014, Saat: 20:56)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen hocam kahve falına yılan hikayesine döndü bizim iş zira 14 mayısta aldım,16 mayısta istanbula varmış bugünde ayın 29'u 15 gün olmuş.

Hocam PTT işi belli olmaz,bir çok postam ctesi geldi hemde takipsiz olanları bile vardı.Artık Avpim deyse yakında gelir

Cvp: Kargo Takibi - Eucris - 02/06/2014

Arkadaşlar 14 Mayısta aldığım,16 Mayısta İstanbulda olan ve yılan hikayesine dönen kargoma şuan itibarıyla ulaştım, açılmış içine bakılmış ve mor renkli PTT bandı ile tekrar kapatılmış ve tüm ürünlerin kutularının içine bakılmış fakat zarar ziyan yok, gayet temizler.
Resimleri ne aldınız bölümünde paylaşıcam müsait zamanda.

Cvp: Kargo Takibi - mancho - 02/06/2014

(02/06/2014, Saat: 14:23)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar 14 Mayısta aldığım,16 Mayısta İstanbulda olan ve yılan hikayesine dönen kargoma şuan itibarıyla ulaştım, açılmış içine bakılmış ve mor renkli PTT bandı ile tekrar kapatılmış ve tüm ürünlerin kutularının içine bakılmış fakat zarar ziyan yok, gayet temizler.

Geçmiş olsun, iyi günlerde kullanın Smile

Cvp: Kargo Takibi - Eucris - 02/06/2014

Geçmiş olsun, iyi günlerde kullanın Smile
[/quote]
Çok teşekkürler üstadım.

Cvp: Kargo Takibi - ihtilaf - 02/06/2014

(02/06/2014, Saat: 14:23)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar 14 Mayısta aldığım,16 Mayısta İstanbulda olan ve yılan hikayesine dönen kargoma şuan itibarıyla ulaştım, açılmış içine bakılmış ve mor renkli PTT bandı ile tekrar kapatılmış ve tüm ürünlerin kutularının içine bakılmış fakat zarar ziyan yok, gayet temizler.

Her tıraş sever
Gümrük sevgisini
Tadacaktır

Cvp: Kargo Takibi - seiko - 02/06/2014

Hele sukur. Tebrikler

Kargo Takibi - Eucris - 02/06/2014

Teşekkürler hocam ilk defa bukadar uzun sürdü:-)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Cvp: Kargo Takibi - Chinaski - 11/09/2014

Son bir haftadır PTT sitesine giremiyorum. Ne anasayfa açılıyor ne kargo takip sayfası. Yakın zamanda deneyen oldu mu?