Geleneksel Tıraş Forumları
Tıraş Ekipmanlarımız - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Tıraş Ekipmanlarımız (/showthread.php?tid=8)

TRAŞ TAKIMLARIM - Delidumrul - 30/08/2013

(30/08/2013, Saat: 02:02)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hele su insaata baslayip yeni calisma odam bitsin abi... umarim daha düzgün olur ve aletleri vitrine koyarim.

Kapısına 'Onurun Terapi odası' yazmayı unutma Smile

TRAŞ TAKIMLARIM - eskiuyemnt - 30/08/2013

(30/08/2013, Saat: 02:02)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hele su insaata baslayip yeni calisma odam bitsin abi... umarim daha düzgün olur ve aletleri vitrine koyarim.

müzeye kimse gelmez o zaman Smile

Ynt: TRAŞ TAKIMLARIM - GartBnx - 30/08/2013

Avrupada her eve bir jaguar fırça edindirme kampanyasi var, hemen jaguar gözüme çarptı ..

Onur o kadar malı iyi sıkıştırmışın.. evindeki inşaatın bitmesi için en çok sabırsızlanan kişi benim..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

TRAŞ TAKIMLARIM - onurstyle - 30/08/2013

(30/08/2013, Saat: 02:03)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onur hocam dolabının önünde bir kibrit çaksa bütün ev infilak olabilir,pasteur pharmacy gibi olmuş bütün ev.Smile

Wink

(30/08/2013, Saat: 02:04)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Kapısına 'Onurun Terapi odası' yazmayı unutma Smile

hanimda hep tiras olmaya gitdigimde "yine terapi olmayami gidiyorsun" diyor. uyar abim. yazicagiz artik calisma odamin kapisina Big GrinBig GrinBig Grin

(30/08/2013, Saat: 02:06)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

müzeye kimse gelmez o zaman Smile

haaa dogru ya. müze acacaktik Big GrinBig GrinBig Grin

TRAŞ TAKIMLARIM - onurstyle - 30/08/2013

(30/08/2013, Saat: 02:12)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avrupada her eve bir jaguar fırça edindirme kampanyasi var, hemen jaguar gözüme çarptı ..

Onur o kadar malı iyi sıkıştırmışın.. evindeki inşaatın bitmesi için en çok sabırsızlanan kişi benim..

abi laminatlari sen takarsan daha cabuk biter Wink

TRAŞ TAKIMLARIM - GartBnx - 30/08/2013

(30/08/2013, Saat: 02:13)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/08/2013, Saat: 02:12)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avrupada her eve bir jaguar fırça edindirme kampanyasi var, hemen jaguar gözüme çarptı ..

abi laminatlari sen takarsan daha cabuk biter Wink

Laminat parkeler takılırken haber ver. dolmuş uçaklarla gelirim ben .. Wink

Ynt: TRAŞ TAKIMLARIM - FloydianDM - 30/08/2013

(30/08/2013, Saat: 02:03)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onur hocam dolabının önünde bir kibrit çaksa bütün ev infilak olabilir,pasteur pharmacy gibi olmuş bütün ev.Smile

Komşum uğradım oraya New York City'de, aklımı kaybediyordum. Oturup ağlayacaktım bir köşede. Bütün serveti bıraktırır adama.

TRAŞ TAKIMLARIM - ihtilaf - 08/09/2013

Gardırop çekmesi göçtü,tıraş aletlerinin ağırlığından değil mekanizmaya eksik vida takılmış.Biraz tamirat gerekti.
Oğlum,gözdeki ürünlerin büyük çoğunluğunu kokladı,dizdi ve oynadı.Bu sırada bir fotoğraf aldım.Fotoğrafta olmayan biraz daha sabun,krem,jilet,DE alet,stand,fırça,aftershave,krem,kolonya ve usturalar var Blush

[img]SANY0339_zps54b0d0b5.jpg[/img]

(30/08/2013, Saat: 01:24)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Baktım bütün sayfalara ihtilaf moderatör olmuş ama daha bir resim koymamış şuraya,bohçalarınızı açın nevaleyi serin biraz.Smile

TIRAŞ TAKIMLARIM - emiriko - 08/09/2013

Hocam ağırlığından dolayı çökmediğine emin misiniz Big Grin Derya kuzusu mübarek ne kadar güzel ürünler öyle Smile Yeşil astra stoğunuzunda maşallahı var hocam Smile

TIRAŞ TAKIMLARIM - ihtilaf - 08/09/2013

Doğrudur eskiuye3315 Hocam,
Gerisi bulunabilir ürünler,ıvır zıvır
Gerçi orada superspeed ve slim de var ama sizde onların soyu vardır Smile