Geleneksel Tıraş Forumları
Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Porsuk Kılı Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Konu Başlığı: Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası (/showthread.php?tid=7946)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Cvp: Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası - Tahir - 16/01/2017

@jesusfear komşum iyi günlerde kullanınWink bakımyağı formülünüz içinde teşekkürler. Merak ettim Hint, badem biraz yoğun yağlar Fırçanızı bakım yağı içindemi beklettiniz?

Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası - Nani Kuş - 16/01/2017

@jesusfear komşum güle güle kullanın .
Fırça yoğun Porsuk mu kokuyordu ?

Cvp: Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası - jesusfear - 16/01/2017

(16/01/2017, Saat: 23:28)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @jesusfear komşum iyi günlerde kullanınWink bakımyağı formülünüz içinde teşekkürler. Merak ettim Hint, badem biraz yoğun yağlar Fırçanızı bakım yağı içindemi beklettiniz?

Teşekkürler @tahir komşum...
Fırçayı yağın içinde bekletmedim, sol elime 20 damla döküp köpürtme yapar gibi tüm kıllara yedirdim...

Cvp: Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası - jesusfear - 16/01/2017

(16/01/2017, Saat: 23:30)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @jesusfear komşum güle güle kullanın .
Fırça yoğun Porsuk mu kokuyordu ?

Teşekkürler komşum...
Kokusu vardı fakat pek yoğun değildi...
Ayrıca yukarıdaki işlemlerden ve bakım yağındaki lavantadan sonra kokunun %80'i gitti... Düzenli kullandıkça kokunun tamamı gidecektir zaten...

Cvp: Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası - dikdik_s - 16/01/2017

Hocam kökunden kopmus ölü kıla bepanthen ve bemiks ampul degil, indiana jones taki genclik iksirini dokseniz bir faydası olacagını sahsen dusunmuyorum Smile

Cvp: Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası - jesusfear - 17/01/2017

(16/01/2017, Saat: 23:57)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam kökunden kopmus ölü kıla bepanthen ve bemiks ampul degil, indiana jones taki genclik iksirini dokseniz bir faydası olacagını sahsen dusunmuyorum Smile

Doğru söylüyorsun komşum...
Kopana kadar biraz gün yüzü görsünler dedik... Smile
Benim de amacım ilk temizlik aşamasında iyice yıpranan kılları biraz kuvvetlendirmekti... Faydası olmadı da diyemem... İlk tıraşta baya kuvvetliydi fırça...

Cvp: Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası - msakalli - 17/01/2017

@jesusfear hocam, ilk temizlik işlemi biraz abartılı olmamış mı? Fırça aklanmış paklanmış resmen Big Grin

Cvp: Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası - jesusfear - 17/01/2017

(17/01/2017, Saat: 00:11)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @jesusfear hocam, ilk temizlik işlemi biraz abartılı olmamış mı? Fırça aklanmış paklanmış resmen  Big Grin

Pek de abartılı bir şey yapmadım aslında @msakalli komşum...Patenti bana ait olan yağlama işlemini bir kenara bırakırsak, normalde yapılan sirkeli suda bekletme işlemini bile yapmadım...Az çok herkesin yaptığı şeyleri yaptım... Ayrıca şaka bir yana fırça harbiden ışıldıyor... Smile

Cvp: Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası - FurkanY - 17/01/2017

Vallahi parlamış süper olmuş hocam, güzel günlerde kullanın Smile

Cvp: Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası - Tahir - 17/01/2017

@dikdik_s Serdar komşum koptum güzel benzetmelerinizeWink Ne diyeyim Allah sizi daha çok güldürsün..