Geleneksel Tıraş Forumları
Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? (/showthread.php?tid=7807)

Cvp: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - dikdik_s - 30/11/2019

Kara cuma ya Muhtesem cuma diyerekten gelen gostermelik indirim Mail ve sms ler bu donemde alısverisi seven beni aksine sogutuyor kapanıyorum, gecen sene de aynısı olmustu elektronik fırsatlar, kozmetik fırsatlar karmasası icinde kitap alıp cıktıydım. Bu senede aynısı karısık soyle kitap yaptık cıktık cumartesiye.
49145777697_2b7a607a23.jpg
49145777787_0745034328.jpg
49145082423_aa20b60ec3.jpg

RE: Cvp: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - oozturk - 30/11/2019

(30/11/2019, Saat: 12:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kara cuma ya Muhtesem cuma diyerekten gelen gostermelik indirim Mail ve sms ler bu donemde alısverisi seven beni aksine sogutuyor kapanıyorum, gecen sene de aynısı olmustu elektronik fırsatlar, kozmetik fırsatlar karmasası icinde kitap alıp cıktıydım. Bu senede aynısı karısık soyle kitap yaptık cıktık cumartesiye.
Abi Kobo tavsiye ederim, çok keyifli Kobo'dan kitap okumak.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: Cvp: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - Kacak - 30/11/2019

(30/11/2019, Saat: 12:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kara cuma ya Muhtesem cuma diyerekten gelen gostermelik indirim Mail ve sms ler bu donemde alısverisi seven beni aksine sogutuyor kapanıyorum, gecen sene de aynısı olmustu elektronik fırsatlar, kozmetik fırsatlar karmasası icinde kitap alıp cıktıydım. Bu senede aynısı karısık soyle kitap yaptık cıktık cumartesiye.
Kobo yu ben de tavsiye ederim. H2O yu kullanıyorum çok memnunum. Bir tek kağıt kokusu ve elinize gelen kağıt dokusu eksik.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - PisPorsuk - 30/11/2019

(30/11/2019, Saat: 12:36)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi Kobo tavsiye ederim, çok keyifli Kobo'dan kitap okumak.

(30/11/2019, Saat: 14:01)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kobo yu ben de tavsiye ederim. H2O yu kullanıyorum çok memnunum. Bir tek kağıt kokusu ve elinize gelen kağıt dokusu eksik.

kitap ve kağıt delisi olan ben hangi "kobo" yu edinmeliyim
bünye kitaba kağıda alışık "Kobo" ya uyum sağlarmıyım
mesela metro da ayakta takılabilirimiyim bu cihazla
gözümde çok iyi görmüyor doktor yakın gözlüğü verdi

RE: Cvp: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - Kacak - 30/11/2019

(30/11/2019, Saat: 14:55)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kitap ve kağıt delisi olan ben hangi "kobo" yu edinmeliyim
Komşum ben kobo aura H2O kullanıyorum. Yazı fontunu ve büyüklüklerini de değiştirebiliyorsun. Pdf formatında nerdeyse tüm okuyucular aynı çok verimli değil ama e kitap formatlarında gerçekten çok verimli. Dediğim gibi yazı font tipi ve büyüklüğünü ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca arka ışığı da çok verimli.

Cvp: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - Delidumrul - 30/11/2019

(30/11/2019, Saat: 14:55)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kitap ve kağıt delisi olan ben hangi "kobo" yu edinmeliyim

Kindle al

Hocam kitap kurdu bi arkadaşım vesilesi ile tanıştım bu cihazla. Kendisi profesyonel okur diyebilirim. Benzer şekilde düşüncelerim vardı sizinle fakat büyük konfor ve rahatlık. Özellikle metroda okuyorsanız düşünmeyin.

Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - kiwi21 - 30/11/2019

Kobo-Kindle ozelinde bir sey sormak istiyorum. Hanima almayi dusunuyorum da hangi modelini, nereden almaliyim?

Bir de istedigimiz kitabi bulabiliyor muyuz? Buluyorsak da nereden?

Tavsiyeleriniz ve degerlendirmeleriniz icin simdiden cok tesekkurler.

Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - -mali - 30/11/2019

Bende kobo forma var çok memnunum @PisPorsuk komşum yazı formatını boyutunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz, hem yatay hem dikey okuyabilirsiniz gece dahi rahatlıkla okuma yapabilirsiniz ve gözü hiç yormuyor. Uygulaması da çok hızlı ve pratik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(30/11/2019, Saat: 15:29)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kobo-Kindle ozelinde bir sey sormak istiyorum. Hanima almayi dusunuyorum da hangi modelini, nereden almaliyim?

Bir de istedigimiz kitabi bulabiliyor muyuz? Buluyorsak da nereden?

Tavsiyeleriniz ve degerlendirmeleriniz icin simdiden cok tesekkurler.

Kobodan e- kitap olarak her şeyi bilgisayardan aktarabilirsiniz formatını çevirmeye bile gerek yok sadece kolaylık olsun diye pdf yi ebup a çevirebilirsiniz. Kendi uygulamasından ise d@r idefix, rakuten den kitap satın aldığınızda çok öabuk indirebilip okursunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(30/11/2019, Saat: 15:25)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kindle al
Hemşeheim merhaba, Kindle atası bu işin güzellikleri var lakin kendi formatında ısrarcı olması biraz yoruyor. Kobo epub olması sebebi ile daha pratik.