Geleneksel Tıraş Forumları
Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? (/showthread.php?tid=7807)

Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - dr_green - 06/07/2019

Vay be, baya da biliniyormuş bizim kalem Smile

Turuncu da güzelmiş

GittiGidiyor'da da satışı başlamış ama 320 lira civarında..

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - batucan72 - 06/07/2019

(06/07/2019, Saat: 12:32)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler Smile

Evet geçen yıl da bir tane almıştım onu babama verdim tekrar aldım kendime. Bi de en beğendiğim yanı, 1-2 ay bile hiç kapağını açmasan ucunda mürekkep kurumuyor, tekrar ilk günkü gibi yazmaya devam ediyor. Böyle bir şeyi ilk kez Twsbi'de gördüm. Gerçi daha pahalı kalemleri tecrübe etmedim şimdiye kadar, çoğunlukla Scricss vb kalemlerle geçti ömrüm. Ama sadece bu mürekkebin kurumaması özelliği bile tercih sebebi olur kesinlikle. Ben kapağın hava almayacak şekilde tasarlandığına ve kalemin kapakla birleştiği kısmında conta olmasına, böylece ucun asla hava ile temas etmeden haftalarda durabiliyor olmasına bağladım bunu Smile

Güle güle kullanalım Smile

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@dr_green dediğiniz gibi conta sayesinde kalmakta. Genellikle fazla beklemiyor mürekkep kalemde. Her hafta diğer kalemleri mürekkepleyin kullanmaya devam. Conta özelliği: Pilot, Pelikan diğer iyi kalemlerde olan özellikler.

Ayrıca @ pisporsuk kalemin rengi beni cezbetti. Alınabilinir.

Cvp: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - vintage - 23/07/2019

geçenlerde ssd aldım. windowsu da sıfırdan kurdum. emektar bilgisayarım uçuşa geçti. hdd varken meğer kağnı kullanıyormuşum.

Cvp: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - ahbap - 23/07/2019

(23/07/2019, Saat: 15:15)vintage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geçenlerde ssd aldım. windowsu da sıfırdan kurdum. emektar bilgisayarım uçuşa geçti. hdd varken meğer kağnı kullanıyormuşum.

Güzel bir hamle olmuş. Ben de bu sene başında aynı işi yaptım, keyfim yerine geldi Smile

Cvp: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - 3RD1 - 26/07/2019

Uzun süredir takip ettiğim bir cihazdı. Tıraş dışı indirim konu başlığında verdiğim kodlar ile D&R'dan aldım. 270₺ fiyata geldi. Hem çocuk monitörü hemde güvenlik kamerası olarak kullanılabiliyor. Akşamdan beri kurcalıyorum. Hoşuma gitti. İçine konulan 32GB'a kadar hafıza kartına 24 saat esasına göre 1080p çözünürlükte 7-10 günlük kayıt yapıyor. Daha sonra üstüne yazmaya başlıyor. Daha fazla belleğe sahip hafıza kartı desteklemiyor. Wifi sistemine bağlı bir IP kamera. Bu nedenle modeme takılacak bir HDD'ye kayıt yapmak mümkün. Mi Home uygulaması üzerinden istediğiniz zaman canlı izleme imkanı var. Geniş açılı 360 Derece kamerası mevcut. En sevdiğim özelliği ise üç adet çekim modu bulunması. Birincisi 24 saatlik kayıt. İkincisi belirli saatler içinde kayıt. Üçüncüsü ise hareket algıladığında başlayan kayıt. Dilenirse hareket algılandığında telefonunuza bildirim gönderiyor.

2zgu3c0.jpg

20acmtf.jpg

Buyrun buda ürün linki: https://www.dr.com.tr/Elektronik/Xiaomi-Mijia-Home-360-Derece-1080p-Guvenlik-Kamerasi/Foto-Kamera/Kameralar/urunno=0001802406001

Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - EskUyeMhmt_G - 27/07/2019

https://www.bauhaus.com.tr/hirdavat-el-aletleri-cesitli-bileme-taslari/schmitt-schmitt-kirschen-3707-4-gr-universal-bileme-tasi-21112454

Henüz kullanmadım. Bıçak bileme konusunda paylaşan komşuma teşekkür ederim. ce912dd18db488d2653bd9505b840110.jpg

Cvp: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - Delidumrul - 27/07/2019

@3RD1
Kamera oldukça kullanışlı görünüyor, benim ilgimi çeken kısmı IP olması.Anladığım kadarıyla sadece wifi destekliyor fiziksel bağlantısı yok doğrumudur ?

Cvp: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - 3RD1 - 27/07/2019

@Delidumrul Aynen komşum. Fiziki bağlantı sadece güç için. Gerçi bilgisayara bağlamadım, denemedim böyle bir şeyi.

Cvp: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - mannyyak - 29/07/2019

2zioj1j.jpg

Ben de aliexpressten roborock s50 robot süpürge aldım.2300 TL lik bir değeri var.Gümrükte 557 liralık bir ödeme çıktı.Toplamda 2857 liraya mal oldu.Ürünü biraz kullandım.Evin haritasını sensörleri yardımıyla çıkarıyor.Halıya gelince vakum kuvvetini artırma özelliği var, şarjı %20 olunca şarj istasyonuna kendi giriyor eğer ev temizlemesi hala bitmemişse şarj olup devam ediyor.Süpürgeyi her ne kadar üzerinde tuşları olsada uygulama üzerinden kullanıyorsunuz.Eğer çalışan biriyseniz odaların kapılarını açık bırakırsanız eve gelmeden çalıştırıp tüm evi süpürtebilirsiniz.197 m2 evi yüzde 37 şarj kalana kadar tek seferde süpürdü.Sensörleri olduğu için süpürürken duvarlara çarpa çarpa süpürmüyor.Aleti gerçekten sevdim tek yapmanız gereken süpürmeden önce filtresini doluysa boşaltmak.

Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - rating - 29/07/2019

(29/07/2019, Saat: 14:13)mannyyak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de aliexpressten roborock s50 robot süpürge aldım.2300 TL lik bir değeri var.Gümrükte 557 liralık bir ödeme çıktı.Toplamda 2857 liraya mal oldu.Ürünü biraz kullandım.Evin haritasını sensörleri yardımıyla çıkarıyor.Halıya gelince vakum kuvvetini artırma özelliği var, şarjı %20 olunca şarj istasyonuna kendi giriyor eğer ev temizlemesi hala bitmemişse şarj olup devam ediyor.Süpürgeyi her ne kadar üzerinde tuşları olsada uygulama üzerinden kullanıyorsunuz.Eğer çalışan biriyseniz odaların kapılarını açık bırakırsanız eve gelmeden çalıştırıp tüm evi süpürtebilirsiniz.197 m2 evi yüzde 37 şarj kalana kadar tek seferde süpürdü.Sensörleri olduğu için süpürürken duvarlara çarpa çarpa süpürmüyor.Aleti gerçekten sevdim tek yapmanız gereken süpürmeden önce filtresini doluysa boşaltmak.

Çok değişik bir ürünmüş, internette görüyoruz böyle ürünleri ama güvenemiyorum nedense. Olumlu yorum yapmanız önyargımı kırdı gibi. Kullandıkça tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Güle güle kullanın komşum.