Geleneksel Tıraş Forumları
Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? (/showthread.php?tid=7807)

RE: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - megadex - 06/01/2018

qGq1mD.jpg

RE: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - kalantorxl - 06/01/2018

@megadex arkadaşım keyifle okumanızı dilerim. Okuduktan sonra imkanınız olursa kitaplarla ilgili yorumlarınızı beklerim.

RE: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - megadex - 07/01/2018

Teşekkürler. İmkân bulursam bitirince yorum yazarım.

Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - ahraz - 10/01/2018

e8b088cef0118394f1ef23332fad6a4f.jpg

Bu çok özel hediye için kıymetli @kalantorxl Sinan Abi’ye teşekkür ederim.Bu muhteşem gün,bu anlamlı hediye ile daha da güzelleşti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - dikdik_s - 10/01/2018

Hediyenin kralı olmus. Guzel okumalar Ahrazım, kalantorxl dostumun kesesine bereket. Cok guzel ince bir dusunce.

RE: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - kalantorxl - 11/01/2018

@dikdik_s Serdar Bey hoş sözleriniz için teşekkür ederim. @ahraz Caner arkadaşımla ilk tanışmamızda sağolsun Haydarpaşa Sahaf Festivalinde eşlik etmişti bana. Sahafları dolaşırken Evliya Çelebi Seyahatnamesi ile ilgilendiğini farkettim. Kendisi kadar sabun, makina deneyimim olmadığı için çam sakızı çoban armağanı misali bende ilgi alanım dahilinde bir hediye almak istedim.

Umarım keyifle okursun sevgili Caner.

Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - ahraz - 11/01/2018

(11/01/2018, Saat: 15:53)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s Serdar Bey hoş sözleriniz için teşekkür ederim. @ahraz Caner arkadaşımla ilk tanışmamızda sağolsun Haydarpaşa Sahaf Festivalinde eşlik etmişti bana. Sahafları dolaşırken Evliya Çelebi Seyahatnamesi ile ilgilendiğini farkettim. Kendisi kadar sabun, makina deneyimim olmadığı için çam sakızı çoban armağanı misali bende ilgi alanım dahilinde bir hediye almak istedim.

Umarım keyifle okursun sevgili Caner.

Abim düşünmen yeter.Büyük oğlum da beğendi,beraber okuyacağız gibi.Ona miras kalacak güzel bir hediye.Çok teşekkür ederim.

RE: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - Tahir - 11/01/2018

@kalantorxl komşum,
Hepsi birbirinden güzel kitapların.. İyi günlerde keyifli okumalar..

RE: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - kalantorxl - 13/01/2018

@Tahir Abi çok teşekkür ederim.

(11/01/2018, Saat: 16:34)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abim düşünmen yeter.Büyük oğlum da beğendi,beraber okuyacağız gibi.Ona miras kalacak güzel bir hediye.Çok teşekkür ederim.

Ender'inde beğenmesi beni çok mutlu etti  ikinize de iyi okumalar dilerim.

RE: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - new38 - 13/01/2018

(10/01/2018, Saat: 19:49)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: e8b088cef0118394f1ef23332fad6a4f.jpg

Bu çok özel hediye için kıymetli @kalantorxl Sinan Abi’ye teşekkür ederim.Bu muhteşem gün,bu anlamlı hediye ile daha da güzelleşti.

Çok güzel, Osmanlıdaki en orjinal insan deniyor. Ben de okuma istiyorum. Keşke benim olsaa....Smile