Geleneksel Tıraş Forumları
Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? (/showthread.php?tid=7807)

Cvp: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - İsmetaltan - 20/08/2020

(20/08/2020, Saat: 20:25)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: gidersem bakacağım ama Galata çok ters, pandemi, maske, toplu taşıma, İstanbul bitti gibi bayadır ama bu başka bir konu...
T40 lar çok sarmadı...
M-Audio AV40 lar çok yakın bir arkadaşımda onlara çöksem diyorum... nasip

Multimedya olarak kullanimda av40 da harika is yapar hocam, muhasebe burosunda konser vermisligimiz var tum apartmana, ama a5 av40 arasinda secim konusunda bende hep kararsiz kalmistim zamaninda, bx5a ilk seri, bx5a deluxe, bx8a, kullandim bazi donemler, en son tekrar deluxe modelini aldim, avr ve monitor audio rx8 ler salonda diger odadan dinleme yaparken sık sık sik kullaniyorum, memnunum fazlasiyla hele iyi bir ses kartiyla yada cd calarla bahsettiklerimizin hepsi harika.

En Son Ne Aldınız ? - tarkaner - 28/08/2020

@GecayS Şafak kardeşim beni çok mahcup ve mutlu etti. Allah gönlüne göre ama birine bin versin kardeşim. Sağol, varol.789a076815016765f11551c0097d2539.jpg

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - GecayS - 28/08/2020

(28/08/2020, Saat: 20:45)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GecayS Şafak kardeşim beni çok mahcup ve mutlu etti. Allah gönlüne göre ama birine bin versin kardeşim. Sağol, varol.789a076815016765f11551c0097d2539.jpg

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Puro hobine ufak bir hatıra olabildiyse ne mutlu.
Keyifle kullan ağabey[mention]Tarkaner [/mention]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - marv - 29/08/2020

Xiaomi Mi Band 5. Günlük adım sayımı , spor esnasında kalori ölçümü vs amaçlarla.

(20/08/2020, Saat: 20:31)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Multimedya olarak kullanimda av40 da harika is yapar hocam, muhasebe burosunda konser vermisligimiz var tum apartmana, ama a5 av40 arasinda secim konusunda bende hep kararsiz kalmistim zamaninda, bx5a ilk seri, bx5a deluxe, bx8a, kullandim bazi donemler, en son tekrar deluxe modelini aldim, avr ve monitor audio rx8 ler salonda diger odadan dinleme yaparken sık sık sik kullaniyorum, memnunum fazlasiyla hele iyi bir ses kartiyla yada cd calarla bahsettiklerimizin hepsi harika.

Dx4 ler çok küçük ve zayıf gelmişti . Bx5a ilk seri alacakken Krk almıştım. Sene 2005 2006 sanırım. O dönemlerde turkrock.cok müzik teknolojileri forumu, melodik sonra da muziktek efsanesi meşhurdu. Ne zamanlardı be Big Grin

Cvp: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - İsmetaltan - 29/08/2020

(29/08/2020, Saat: 01:20)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dx4 ler çok küçük ve zayıf gelmişti . Bx5a ilk seri alacakken Krk almıştım. Sene 2005 2006 sanırım. O dönemlerde turkrock.cok müzik teknolojileri forumu, melodik sonra da muziktek efsanesi meşhurdu. Ne zamanlardı be Big Grin

Krk rookitler de edsane monitorlerden, belki tizlerde bi tik iyidir bile denebilir ama ses karti veya audio dac devreye girmeyince bx5a deluxe modeli studio ortami yoksa ev kullanimi icin harika secenek.olarak kaliyo fiyat performansta hocam.

1998 turk rock furyasinin temelleri atilmaya baslanan yillar desek dogru olacak patlama 2005 de basladi desek evet ama temel bu kent ozanlari diye karma sanatcili albumle cikti, umay umay teoman vs, haluk leventi rock muzik sanatcisi olarak ben kabullenemedim hic bi zaman, bu eski mogollar erkin kiray vs anadolu rock diyebiliriz ama o da tam rock sayilmaz kanimca, hala dinlerim flash bellekte bircok teoman sarkisini keyifle.

(28/08/2020, Saat: 22:38)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Puro hobine ufak bir hatıra olabildiyse ne mutlu.
Keyifle kullan ağabey[mention]Tarkaner [/mention]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@tarkaner @GecayS siz ne guzel, ne tatli abilersiniz ya mevlam uhabbetinizi bozmasin.

@"İsmetaltan" Turkrock tarihi değil, turkrock.com forumları vardı. 2005 de felan aşırı popülerdi. Müzik teknolojileri üzerine. Daha sonra muziktek forumları açılmıştı. Orası efsaneydi Ozan Çolakoğlu, Ayhan Sayıner, Cenk Eroğlu vs herkes üyeydi.

Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - korgunv - 30/08/2020

. 02e0da9e222af7d6649945666ea4afc6.jpg

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - marv - 30/08/2020

@korgunv nasıl hocam beğendik mi ?

Cvp: Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? - posicor - 31/08/2020

Cyj6Nl.jpg

Dw-5600c screwback, namı diğer speed saati. Az biraz bakım ve yeni bir kauçuk çerçeve ile adam olur gibi. Hayırlısı