Geleneksel Tıraş Forumları
Derby Premium - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Derby Premium (/showthread.php?tid=7640)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Derby Premium - FearOfATG - 17/12/2018

Bence kendi halinde zararsız mülayim bir jilet. Sessiz sakin kesti gitti atık jilet kutusuna uzandı..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Derby Premium - Southwestern - 17/12/2018

Bu jileti bir ay duzenli kullandiktan sonra Sputnik "oh be" dedirtti. Keskinlik de yok, komfor da yok, bana uymadi.

RE: Cvp: Derby Premium - FearOfATG - 17/12/2018

(17/12/2018, Saat: 07:23)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jileti bir ay duzenli kullandiktan sonra Sputnik "oh be" dedirtti. Keskinlik de yok, komfor da yok, bana uymadi.
Tiger ve Bic. Bu ikisi hariç her jiletle iyi köyü anlaşmayı başardım bu zamana kadar. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Derby Premium - jegal - 17/12/2018

İşin entrasanı bu jiletle ilk tanıştığım ay temmuz ayında günlük tıraşda tamamen diyebiliyordum bu harelde benim artık ömür boyu götürür. jileti orak kelebek tip makine deniyorum güzel performanslar almaya başladım rapirada olduğu gibi jilet stoğunun fazla olmasında kenarda beklettim normalde rotasyondaydı. Bu sabah denedim ilk perdede takılma çekme yaşadım traşı bir şekilde bitirdim o ilk günkü ciltde akışı ne yazıkki bunda alamadım ön hazırlığımı yaptığım halde bana daha çok zazanın eski jiletleri makine yağı kokan onun kesimini yaşadım sanki onla tıraş olmuş gibi şu günden sonra rotasyondan çıkardığım 2.jilet oldu tabi direk çöplük değil vücut tıraşlarında görev yapıcaklar inanın şaşırıyorum Smile

Cvp: Derby Premium - Hüseyin İbiş - 22/12/2018

148klms.jpg
Bu gün soldakini pazarda bir seyyar satıcıdan aldım. Paketi biraz değişik geldi acaba sahtemidir. Sağdakini impa ticaretten almıştım.

Derby Premium - FearOfATG - 22/12/2018

Pakette güncelleme olmuştur belki. Ufak değişikliğe uğramıştır. Ben sahtesinin çıkabileceğini düşünmüyorum. Deneyin bakalım impadakine benziyor mu?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Cvp: Derby Premium - Hüseyin İbiş - 22/12/2018

(22/12/2018, Saat: 15:07)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pakette güncelleme olmuştur belki. Ufak değişikliğe uğramıştır. Ben sahtesinin çıkabileceğini düşünmüyorum. Deneyin bakalım impadakine benziyor mu?

Bu gün 2 sinide rimei ile deneyecğim. İmpadan aldım jiletin yazıları daha belirgin okunur halde fakat pazardan aldığın kutunun arkasında ki yazılar biraz silikçe 2 liraya aldım. Derbinin sahnesini yapacaklarını pek düşünmüyorum fakat yine de bir şüphelenmedim değil.

Cvp: Derby Premium - SirinBaba - 22/12/2018

Bende de soldakinden var oldukça iyi çıkmıştı
Sağdaki İmpadan aldığınız sahte olabilir Smile
Şaka bir yana bende pek ihtimal vermiyorum ambalaj farkı olabilir ama siz bi kontrol edip fark var ise yazın lütfen .

Cvp: Derby Premium - ziyanınjileti - 22/12/2018

Soldakinden 2 tane 100'lü paketi impadan almıştım bende ve hiç sahteye benzemiyor. Tam tersi sağdaki bana biraz farklı geldi. Üstteki komşularımızın da söylediği gibi derby ambalaj değişikliği yapmış olabilir.

RE: Cvp: Derby Premium - FearOfATG - 22/12/2018

(22/12/2018, Saat: 15:17)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu gün 2 sinide rimei ile deneyecğim. İmpadan aldım jiletin yazıları daha belirgin okunur halde fakat pazardan aldığın kutunun arkasında ki yazılar biraz silikçe 2 liraya aldım. Derbinin sahnesini yapacaklarını pek düşünmüyorum fakat yine de bir şüphelenmedim değil.
Seyyarda gezdiyse güneşten solmuş olmasın.