Geleneksel Tıraş Forumları
Yeni Scuttle Talebi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Yeni Scuttle Talebi (/showthread.php?tid=7565)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Cvp: RE: Cvp: Yeni Scuttle Talebi - 3RD1 - 29/05/2020

(29/05/2020, Saat: 13:11)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıcak su hazneli kulplu köpürtme tası. Amacı tanımımdan belli sanırımsanırım.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Link var mı?

Yeni Scuttle Talebi - Nani Kuş - 30/05/2020

(29/05/2020, Saat: 12:26)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum forumda bir kaç defa duydum da merak ettim şimdi, bu scuttle nedir, amaç nedir?

Köpürtelim Köpürteç Fransız beylerimiz a pardon Alamancı beylerimiz her daimim sıcak seviyor

Cvp: Yeni Scuttle Talebi - Fenotip - 30/05/2020

(30/05/2020, Saat: 00:11)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Köpürtelim Köpürteç Fransız beylerimiz a pardon Alamancı beylerimiz her daimim sıcak seviyor

Abi neden sıcak tutma gereği duyuyoruz onu anlamadım sadece. Ben fırçayı önce 5 dk sıcak suda bekletiyorum. Sonra sabunu yüklüyorum biraz. Yüzümü sıcak su ile durulayıp fırçalıyorum. Gayet sıcak bir köpük oluyor. Ve ikinci perde de dahil 10 15 dk sürüyor tıraşım. Bu scuttle fırçayı ikinci perde için mi sıcak tutuyor?

(30/05/2020, Saat: 01:23)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi neden sıcak tutma gereği duyuyoruz onu anlamadım sadece. Ben fırçayı önce 5 dk sıcak suda bekletiyorum. Sonra sabunu yüklüyorum biraz. Yüzümü sıcak su ile durulayıp fırçalıyorum. Gayet sıcak bir köpük oluyor. Ve ikinci perde de dahil 10 15 dk sürüyor tıraşım. Bu scuttle fırçayı ikinci perde için mi sıcak tutuyor?

Sorma kardeşim bunların klozet kapakları , üç Yıldızlı ve böyle ne bilem iki adet V geçmiş arabalarının direksiyonları bile ısıtmalı

Evet en az 30 dakika boyunca sıcak tutar kimisi çok seviyor sıcak hissiyatı ayrıca köpük sönmesini engelliyor .

Cvp: Yeni Scuttle Talebi - Fenotip - 30/05/2020

(30/05/2020, Saat: 01:49)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorma kardeşim bunların klozet kapakları , üç Yıldızlı ve böyle ne bilem iki adet V geçmiş arabalarının direksiyonları bile ısıtmalı  

Evet en az 30 dakika boyunca sıcak tutar kimisi çok seviyor sıcak hissiyatı ayrıca köpük sönmesini engelliyor .

Sende de var mı abi scuttle Smile

Cvp: Yeni Scuttle Talebi - Samet - 30/05/2020

Fazla löküs bünyeyi çabuk yaşlandırır, demi @Nani Kuş abi. Yumuşak koltuk, fısır fısır süspansiyon, sıcak köpük. Fazla lüks arabada oldumu göbek yapar, tıraşta oldumu yüzü sarkıtır. Soğuk iyidir soğuk Big Grin

Cvp: Yeni Scuttle Talebi - rewolwer_ - 30/05/2020

Porselen yada seramik kupa bardaklar ikinci köpürtmede ısısını kaybetmesi nedeniyle yakın zamanda çift katmanlı kupa bardak arayışına girdim, aklıma stanleyin termos bardakları geldi lakin fiyatının yüksek ve hacminin küçük olması nedeniyle vazgeçtim, aliexpressten aşağıdaki ürünü sipariş verdim, ürün hala elime geçmedi o nedenle kesin birşey söyleyemem, 600 ml hacminde ve ebatları iyi, sadece sıcak su için kap arayışında olanlar inceleyebilirler;

https://a.aliexpress.com/_dVlryz3

Yok bende köpürteç kardeşim
Ama @Samet ne güzelde açıkladı bak olmamasının sebebini . @GecayS @tarkaner tombiş emmiler alalım görüşlerinizi .

Sonuçta kullanmak 1. Zevk meselesi
2. Fırçadan dolayı tahriş yaşayanlara bire bir

Ben şöyle düşünüyorum ve yapıyorum tasda harcayacağım zamanı direk yüzümde değerlendiriyorum .

Yeni Scuttle Talebi - GecayS - 30/05/2020

(30/05/2020, Saat: 02:45)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok bende köpürteç kardeşim
Ama @Samet ne güzelde açıkladı bak olmamasının sebebini . @GecayS @tarkaner tombiş emmiler alalım görüşlerinizi .

Sonuçta kullanmak 1. Zevk meselesi
2. Fırçadan dolayı tahriş yaşayanlara bire bir

Ben şöyle düşünüyorum ve yapıyorum tasda harcayacağım zamanı direk yüzümde değerlendiriyorum .

@nani kuş Ben keyif adamıyım
Argoda Sefalı birsey diyorlar.
@[mention]Tarkaner [/mention] komşumun etkisi altında kalabilirim.
Bir tane de bana diyebilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni Scuttle Talebi - rating - 30/05/2020

(30/05/2020, Saat: 02:23)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Porselen yada seramik kupa bardaklar ikinci köpürtmede ısısını kaybetmesi nedeniyle yakın zamanda çift katmanlı kupa bardak arayışına girdim, aklıma stanleyin termos bardakları geldi lakin fiyatının yüksek ve hacminin küçük olması nedeniyle vazgeçtim, aliexpressten aşağıdaki ürünü sipariş verdim, ürün hala elime geçmedi o nedenle kesin birşey söyleyemem, 600 ml hacminde ve ebatları iyi, sadece sıcak su için kap arayışında olanlar inceleyebilirler;

https://a.aliexpress.com/_dVlryz3

Güzelmiş komşum, bununla kahve içtiğimi düşünüyorum ... yok yok düşünemiyorumSmile üzerine köpürtme kasesi koyarak mı kullanacaksınız?